تنها ساندرز می تواند چالش مغلوب ساختن پیشی جستن درنده طرح بودجه

در میان دموکرات در انتخابات مقدماتی و استیضاح fallout مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شد آن بودجه پیشنهادی برای سال 2021 دوشنبه. هر چند بسیاری از آن هیچ شانسی برای تبدیل شدن به یک واقعیت آن را ارائه وحشتناک یک پیش نمایش از آنچه که ما می توانید انتظار از تهمت اگر او برنده چهار سال دیگر در ماه نوامبر. آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه است هیچ چیز کمتر از یک اعلام جنگ فقیر و طبقه کارگر و مردم آمریکا — که بسیاری از آنها رای برای رئیس جمهور چهار سال پیش تحت این باور اشتباه است که او را کمک معکوس ثابت فرسایش جوامع خود را پس از چند دهه از سیاست های اقتصادی نئولیبرالی.

بیش از سه سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و عملا هیچ چیز برای کمک به اصطلاح “فراموش شده مردان و زنان” از امریکا است. آخرین $4.8 تریلیون دلار بودجه را تحمیل فوق العاده ای درد کار خانواده ها با کاهش در همه چیز از وام دانشجویی کمک های مقرون به صرفه مسکن, آموزش و پرورش, مواد غذایی, مدیکر, پزشکی و حتی امنیت اجتماعی است. برعکس بودجه خواستار افزایش بیشتر پف کرده و بی فایده بودجه نظامی (به علاوه اجرای مرزی) و آن را گسترش جمهوریخواه کاهش مالیات است که تا کنون ذخیره شده شرکت های بزرگ امریکا و 1% میلیاردها دلار (در نتیجه با اضافه کردن تریلیون ها برای بدهی های دولت فدرال با وجود کاهش در هزینه های اجتماعی).

میلیاردر جمهور بودجه یک جنگ طبقاتی مانیفست هدف آسیب پذیر ترین آمریکایی ها در حالی که ارائه همکار خود را به میلیاردرها و میلیونرهای بیشتر معافیت های مالیاتی و مجتمع نظامی صنعتی بیشتر اسراف دفاع قرارداد. آن سخت است برای مبالغه چقدر شدید تهمت بودجه واقعا چیست و چگونه پرهیاهو و اهداف آن را فقیرترین خانواده ها در امریکا است. واقعیت این است که کار مردم به احتمال زیاد به استخدام به مبارزه با برای همیشه لطفا برای جنگ آغاز شده توسط واشنگتن نخبگان که در نظر فقیر علوفه خود را برای جنگ و هرگز ارسال فرزندان خود را (و یا مبارزه خود) به سادگی نشان می دهد که چقدر تحقیر تهمت و همکار خود را جمهوری خواهان باید برای اکثریت آمریکایی ها.

در یک “عاقل و عملکرد آمریکا جمهوری” Esquire چارلز پیرس درستی این بودجه خواهد بود “خودکشی سیاسی.” اما واضح است که ما نمی زندگی در یک “عاقل و عملکرد” جمهوری و این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او می تواند از انتشار چنین شدید بودجه در سال انتخابات را نشان می دهد که او بینهایت با اعتماد به نفس در قدرت سیاسی. با دموکرات ها در حال حاضر در حال مبارزه با یکدیگر برای نامزدی ریاست جمهوری و با مسح جلو-دونده سقوط در برابر چشمان ما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به این باور است که او گشتند اما تضمین شده است. او ممکن است ، به عنوان جان کسیدی اظهار داشت: در نیویورکر “اگر دموکرات ها نمی تواند امکان استفاده از این انتخابات در سال های ترسناک, اسکریپت, آنها واقعا دچار مشکل هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه باید یک هدیه به دموکرات ها اما اگر آنها تا پایان نامزدی کسی مثل سابق جمهوری خواه میلیاردر مایک بلومبرگ یا مک کینزی نئولیبرالی پیت Buttigieg به عنوان نامزد خود رفتن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برای به راه انداختن یک جنگ طبقاتی در کار مردم تبدیل خواهد شد بسیار دشوار است. واضح نامزد که می تواند اصیل چالش تهمت و کلاس های خود جنگ بر خانواده ها است و البته سن. برنی ساندرز که جایگزین جو بایدن به عنوان حزب سوسیالیست دموکراتیک. ساندرز به ما یک پیش نمایش از چگونه او را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای در پاسخ به رئیس جمهور پوچ بودجه در روز دوشنبه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه برای سال 2021 است بودجه, توسط, و برای 1 درصد” اعلام کرد Sanders, تماس با رئیس جمهور دروغگو گفت که او هرگز قطع برنامه های مانند مدیکر و امنیت اجتماعی که در حال حاضر در برش بلوک. “مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نمی بینم یک مشکل در این کشور نمی توان آن را به نحوی بدتر است. البته مشکل این است که ثروتمندترین خانواده و بزرگترین شرکت ها در این کشور بدست نمی به اندازه کافی کاهش مالیات یا این که مجتمع نظامی-صنعتی نیست raking در سود هستند که به اندازه کافی زشت و ناپسند.”

محکومیت تهمت بودجه به عنوان یک “غیر اخلاقی سند” سناتور آن را به نام “اثبات این که این رئیس جمهور نمی مراقبت در مورد ‘فراموش شده مردان و زنان’ او گفت که او کمک خواهد کرد — به نظر می رسد او بیش از حد شلوغ است غنی سازی خود را میلیاردر دوستان است.”

در مقابل, به ساندرز’ بدون نگه می دارد-منع رویکرد و قدرتمند انصراف از نئولیبرالی ارتدکسی شخص خود را دموکراتیک مدعی پیت Buttigieg به تازگی به آغوش بی اعتبار سیاست های ریاضت اقتصادی نشان می دهد که دموکرات ها باید تبدیل به حزب جدید از “مسئولیت مالی” در نور عظیم جمهوری خواه کسری. Buttigieg را “ناگهانی محوری به کسری بودجه-شاهین سیاست” اظهارات الکساندر Sammon در آمریکا چشم انداز “است که عمیقا غلط و evinces عمیقی سوء تفاهم اخیر سیاسی و اقتصادی تاریخ است.” به معرفی کسی مانند Buttigieg — که جوانترین نامزد در مسابقه اما یکی از عقب مانده ترین-دنبال — می توان به اجازه تهمت کردن قلاب. شهردار پیت مانند بایدن و بلومبرگ خواهد بود کامل فویل برای مغلوب ساختن پیشی جستن که استخدام یک نوع فرهنگی سیاست های طبقاتی است که سوء استفاده های پایین تر-کلاس خشم در برابر “برندگان” جهانی شدن, به عنوان مثال, کلاس های حرفه ای (ارائه شده توسط نامزدها مانند Buttigieg و بلومبرگ).

بی اعتبار و defanging مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست فرهنگی خشم نیاز به یک نامزد مانند ساندرز که ارائه می دهد یک اصل اقتصادی نقد و سیاسی جایگزین برای هر دو تهمت را با نام تجاری ارتجاعی نئولیبرالیسم و “مترقی نئولیبرالیسم” از زمان مخالفان. حزب دموکرات یک فرصت نادر برای معرفی یک تحول نامزد که می تواند طلیعه چیزی بودن در یک پست جدید-نئولیبرالی عصر. آن را در کسی مانند بلومبرگ امر می تواند یک اشتباه یک حزب ممکن است هرگز از بازیابی.

کونور لینچ

کونور لینچ یک نویسنده مستقل و روزنامه نگار در نیویورک زندگی می کنند. کار خود را به نظر می رسد در این هفته سالن های جدید جمهوری و نشریات دیگر. شما می توانید در توییتر دنبال او…

Conor Lynch

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>