باز حرف از Truthdig ناشر و مدیر عامل شرکت: شکستن سکوت من

من افتخار می کنم از آنچه Truthdig انجام شده است. Truthdig دریافت کرده است تحسین گسترده ای و بسیاری از جوایز. ما یک صدا برای سیاست مترقی عدالت اجتماعی و حقوق بشری محیط زیست, حقوق زنان ، ما ایجاد صداهای جهانی ابتکار عمل را به تشویق مترقی روزنامه نگاران زن در سراسر جهان است. ما مبارزه با خشونت علیه زنان و تلاش برای توانمندسازی آنها است.

همانطور که می دانید یک بیانیه بود ارسال شده در مارس 11th توسط برخی از Truthdig کارکنان و همکاران. بر خلاف بیانیه ای این موضوع اساسی است که مذاکرات برای پایان دادن به کسب و کار همکاری بین من Truthdig ناشر و مدیر عامل و رابرت Scheer آن Editor-in-Chief. متاسفانه کارکنان و همکاران بدست در وسط. در حالی که من به دنبال محافظت از آنها و احترام به محرمانه بودن باب داخلی و خارجی برپا مبارزات انتخاباتی از اطلاعات غلط.

متاسفانه این وضعیت به نظر می رسد که تفویض به باب داشتن نگرش “اگر-من-باید-Truthdig, no-one-خواهد شد.” در واقع او حتی من تحت فشار قرار دادند به طور دائم تعطیل Truthdig. اما من مراقبت عمیقا در مورد Truthdig کارکنان و همکاران وفادار خوانندگان اهدا کنندگان و دیگر حامیان. من متعهد به حفظ Truthdig را ماموریت مهم و کار.

به عنوان یک زن اجرایی و حرفه ای, من تا به حال برای تحمل و قدرت یک مقدار مشخصی از آزار و اذیت و قلدری. خوشبختانه جامعه در حال حاضر به رسمیت می شناسد که مردان دیگر را به بی احترامی به زنان در محل کار بدون مراجعه کنند.

زمانی که چندین زن کارکنان به من آمد و شکایت در مورد بدرفتاری توسط باب من قطب نمای اخلاقی من نیاز به اقدام است. در حالی که من به دنبال مشاوره حقوقی, باب از طریق وکیل شخصی اش با ارسال نامه ای به دنبال ناکرده Truthdig از انجام تحقیقات از اتهامات در مورد باب رفتار است.

به دلیل انواع مختلفی از اقدامات غیرقابل دفاع توسط باب و چون او قبلا به من نشان داد که او مورد نظر را به کنار از Truthdig به دنبال پروژه های دیگر من او را به ترک. اما او حاضر به رفتن مگر اینکه من شخصا او را به پرداخت مبلغ زیادی از پول است. زمانی که من حاضر او شروع به تغذیه کارکنان و اطلاعات غلط در مورد مسائل اساسی و در نتیجه جدایی مذاکرات است.

من مترقی و مراقبت عمیقا در مورد حقوق کارگران. به عنوان مثل من شگفت زده شد به خواندن اتهامات از کار و اشتغال و مسائل مطرح شده در این بیانیه که هرگز قبلا به ارمغان آورد تا به من به ما منابع انسانی و یا تا آنجا که من می دانم به باب. من همیشه به حال یک سیاست درهای باز با کارکنان و همکاران.

در حالی که Truthdig یک سازمان کوچک ما همیشه به دنبال خواهد سخاوتمندانه با منافع ما با ارائه به کارکنان. فراتر از آن مطابق با بازار کار و اشتغال, قوانین ما با ارائه یارانه های پزشکی, دندانپزشکی و مراقبت از چشم, مزایای تا 3 هفته مرخصی با توجه به تصرف و تعداد زیادی از پرداخت های مذهبی و تعطیلات ملی و همچنین کارکنان مربوطه تولد به عنوان پرداخت می شود و بعد خاموش.

رویای ما در Truthdig است به صورت یک فرهنگ دموکراتیک و یک جامعه. من مطمئن هستم که شما به اشتراک گذاری این هدف است. ما از شما سپاسگزارم برای حمایت خود را از Truthdig به عنوان ما به دنبال این چشم انداز و همچنان به حفاری برای حقیقت است.

صمیمانه

Zuade Kaufman
ناشر و مدیر عامل شرکت Truthdig

Zuade Kaufman

ناشر و مدیر عامل

Truthdig موسس و ناشر Zuade کافمن تنها زن ناشر جدی سیاسی اخبار در سواحل غرب و ارزش های منعکس شده در این سایت مطالب و انتخاب نویسندگان….

Zuade Kaufman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>