مواد مخدر نویسنده می گوید بحران است “بزرگتر از اعتیاد به مواد مخدر’

ساراسوتا — در سال 2019 چهار سال پس از گاو دریایی شهرستان را 57 ثبت کشنده مواد مخدر مصرف بیش از حد آن قرار داده شده در زمین صفر از دولت سرانه مصرف اپیدمی فلوریدا راه اندازی آن ایالت نیروی کار در سوء مصرف مواد مخدر در تلاش به منظور توسعه یک استراتژی هماهنگ برای آموزش پیشگیری و درمان به نوبه خود جزر و مد.

اما یکی از برجسته کشور کارشناسان در آمریکا اعتیاد به هروئین گفت: well-heeled Ringling College انجمن کتابخانه های مخاطبان در صبح روز دوشنبه که “هیچ راه حل” مگر و تا زمانی که مردم آنها را دوست دارم به معنای واقعی کلمه خود نیمکتها, آشنایی با همسایگان خود و پس گرفتن آن از دست داد حس جامعه است.

“ما در واقع مبارزه با چیزی بسیار بزرگتر از گسترده اعتیاد به مواد مخدر” گفت: روزنامه نگار سام Quinones که کتاب “سرزمین خواب وخیال: داستان واقعی از امریکا به مواد مخدر بیماری همه گیر” پرفروش شد در 2015. “ما در حال مبارزه با معضل واقعی در آمریکای امروز است که در انزوای خود ما را تکه تکه شدن خود ما بخش از هر یک از دیگر.”

مستقر در لس آنجلس Quinones تصمیم به دنبال خشخاش را دگردیسی از آن بازار سیاه “ارتباط فرانسوی”دوران ریشه به داروشناسی نسخه از انتخاب برای مدیریت درد. اما او آمد دور با یک چشم انداز در فرهنگ آمریکایی او تا به حال پیش بینی شده است. آنچه او کشف شد و به هم پیوسته تقریبا نهادی “مبلغ غیرت” برای از بین بردن همه اشکال از درد و حتی ناراحتی در هزینه از واقعیت خود را.

او در مورد روند در کالج دانشگاهیان که در آن دوره گاهی اوقات پرچم در پایان مقابل با “ماشه هشدار” برای محافظت از دانش آموزان از “درد” ایده های. “اما شما می دانید چه ؟ همین دلیل است که شما رفتن به کالج به مختل,” او گفت: برای تشویق. “من در برکلی — ما هم بسیار ناراحت!”

او دوران کودکی خود را به یاد می آورد که در آن او و همبازی ساعت را صرف خارج از منزل به بازی بازی هر روز. Quinones گفت: هر زمان که او revisits قدیمی محله به تازگی او را نمی بینم هر یک از فرزندان در پارک و او تصور آنها مصرف شده توسط قرن 21 را به لحاظ اجتماعی منزوی شمار دیجیتال جدید سرگرمی. همراه با هر کس دیگری.

رسانه های اجتماعی, بازی های ویدئویی آنلاین پورنوگرافی و الکل و قمار آنلاین و شکر — “وجود ندارد هر چیزی که قانونی است و اعتیاد آور است که شرکت های بزرگ آمریکایی زندگی را ندارد بیشتر اعتیاد آور” Quinones گفت. “ما همه اچ جدید مغز مسیرهای.” حتی چه می گذرد برای عناوین و اطلاعات سفر ما لذت گیرنده و ایجاد کل قبایل junkies. “بیست و چهار ساعت, کابل نیوز,” او گفت: “فقط مانند هروئین.”

Quinones نمیفهمد هروئین دنباله خدمت می کنند تا مظنونین کسانی که روستایی و اقتصادی افسرده زنگ کمربند شهرستانها که در آن مشاغل و آتی گرفته بود پرواز. به جای آن او در بر داشت طاعون شروع به پریدن همه موانع طبقاتی.

“من فکر می کردم این بود که در مورد دارویی بازاریابی و هروئین قاچاق از مکزیک و آن این است که قطعا بخشی از داستان” او گفت:. “اما یک مسئله بزرگتر این است که چرا این مشکل وجود داشته باشد در زنگ کمربند شهرستان در آپالاچی شهرستان در شارلوت کارولینای شمالی و اورنج کانتی کالیفرنیا? چه کسانی نقاط مشترک با یکدیگر ؟ آن را نه ویرانی اقتصادی.

“مخرج مشترک اعتقاد من این است که انزوا و نابودی جامعه است. و شما می توانید پیدا کنید که در یک جامعه ای که کردم همه چیز. هیچ کس نمی داند هر یک از دیگر. گاهی اوقات این خانه آنقدر بزرگ مادر و پدر و حتی نمی دانید که در آن کودکان و نوجوانان هستند.”

اما خبر خوب وجود دارد, او اصرار دارد. Quinones است گردان را از طریق کسانی که هروئین-خالی از سکنه جوامع که نمیفهمد در “سرزمین خواب وخیال” و او قصد دارد برای به روز رسانی این یافته ها در پیگیری کتاب.

از کلیساها به مدارس به مدنی گروه Quinones گفت زده مناطق در حال آمدن به مقابله با این واقعیت آشکار را زمینه ساز اعتیاد است.

“ما نیاز به ارزیابی مجدد بسیاری از ما چگونه زندگی می کنند,” او گفت:, “و ارزش های معلق در هوا بیش از بچه های ما,” او گفت:. “این درد ما در حال تلاش برای جلوگیری از. این ناامیدی است. و ناامیدی است که واقعا بخشی از زندگی است. و بچه ها باید یاد بگیرند که چگونه به نا امید و نه سقوط.”

Quinones’ نصایح خود تاون هال مخاطبان انرژی به نظر می رسید با تقریبا انجیلی شور.

“من مصرانه از شما را به فکر می کنم به طور گسترده مورد اتحاد است که شما می توانید با افراد دیگر. آیا نمی شود دلسرد اگر تعداد مرگ و میر را نگه می دارد در حال افزایش و یا رها نمی کند ،

“این نیرو آن را هیجان انگیز, حامله با شانس … ما دیدن آمریکایی ها در دوره ای از بخش های سیاسی گرد هم می آیند به صورت محلی … واقعی جامد تغییر تدریجی اتفاق می افتد و تکه تکه نیست ، آن را ندارد اخبار شب. اما بدون شک در مورد اهمیت این نوع از کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>