فلوریدا ایالتی نیروی کار در سوء مصرف مواد مخدر متهم شده است با تحقیق و ارزیابی مواد مخدر سوء مصرف مواد مخدر در کشور و توسعه یک ایالت استراتژی برای شناسایی بهترین شیوه برای مبارزه با مواد مخدر بیماری همه گیر است که ادعا می کند به زندگی 15 فلوریدا در هر روز است.

برادنتون فلوریدا وظیفه نیروی سوء مصرف مواد مخدر است تقریبا آماده برای ارائه یک چشم انداز واحد و یکپارچه برای مبارزه با دولت مواد مخدر بیماری همه گیر — که آنها امید آماده خواهد شد در پایان این جلسه قانونی.

در ایالت فلوریدا نیروی کار در سوء مصرف مواد مخدر در جلسه گاو دریایی یادبود بیمارستان در برادنتون در دوشنبه معاون صندلی دنیس لم های کلانتر شهرستان Seminole, پرده برداری از یک لیست از آیتم های که کمک خواهد کرد که به “نوسازی” دولت قانون است.

کسانی که شامل افزایش مجازات برای افرادی که به فروش مواد مخدر در نزدیکی مراکز توانبخشی تغییر خاصی کدئین مخلوط به همان طبقه بندی به عنوان کوکائین و یا مرفین و از جمله آزادی مشروط افسران و دیگر شهروندان ارائه شده با پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد مخدر NARCAN. مجوز ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مأموران اجرای قانون تنها کسانی مجاز به تجویز دارو با توجه به قانون دولت است.

“بیشتر کسانی که دست در آن بهتر ما خواهد بود” لم گفت.

نیروی کار ساخته شده است تا از سلامت روانی و اعتیاد کارشناسان مأموران اجرای قانون, اجتماعی, ارائه دهندگان خدمات و دیگران.

آنها متهم هستند با تحقیق و ارزیابی مواد مخدر سوء مصرف مواد مخدر در کشور و توسعه یک ایالت استراتژی برای شناسایی بهترین شیوه برای مبارزه با مواد مخدر بیماری همه گیر است که ادعا می کند به زندگی 15 فلوریدا در هر روز است.

وظیفه نیروی قصد دارد به انتشار پیش نویس یک گزارش از توصیه های خود مدتی در این هفته. از جمله در گزارش پیشنهادات در مورد چگونه به مقابله با بودجه محدود برای تقویت فلوریدا رویکرد با نگاه کردن به کلید دسترسی و هماهنگی بین اجرای قانون و دادگاهها و درمان ارائه دهندگان.

“این یک مبارزه در همه جبهه” دادستان کل اشلی مودی که ریاست این کارگروه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار. “ما در حال مبارزه در سیستم دادگاه در برابر شرکت های بزرگ که به دنبال سود دیگران اعتیاد است.”

در کنار بود و در کنگره ایالات متحده Vern, Buchanan, R-بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید, که شده است با تمرکز بر این موضوع ، ملی مجوز لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر شامل چند تن از کسانی که مقررات.

بوکانان فشرده آخر سال برای تحریم تولید کنندگان چینی است که آگاهانه کشتی مواد مخدر مصنوعی مانند فنتانيل به ایالات متحده است.

“برای بیش از حد طولانی فنتانيل و دیگر مواد مخدر را wreaked ویران در جوامع در فلوریدا و در سراسر کشور,” او گفت:.

این منطقه به تازگی گزارش داد که سربازان ارتش در کشنده استعمال بیش از حد. جنوب غربی فلوریدا — و به خصوص گاو دریایی شهرستان — شده است در میان مناطق سخت ترین ضربه از مواد مخدر بیماری همه گیر.

گاو دریایی یادبود بیمارستان و Lakewood در مرتع پرورش احشام مرکز پزشکی در سال 2018 آغاز شد اجرای جایگزین به استفاده از مواد مخدر. برنامه تغییر چگونه و چه زمانی اتاق های اورژانس تجویز مخدرها. گاو دریایی یادبود دیدم 60% کاهش در مقدار hydrocodone, hydromorphone مورفين و اکسی کدون از آن توزیع شده و یا تجویز شده در آن بخش اورژانس گفت: Kevin Dilallo بیمارستان مدیر عامل شرکت.

این گاو دریایی شهرستان کلانتر, اجرا, انواع طرح های جدید از جمله تجهیز همه نمایندگان با NARCAN اجرای برنامههای درمان اعتیاد در زندان و تعبیه یک دادستان از باراک اوباما در تمپا با مواد مخدر واحد در یک برنامه است که اهداف فنتانيل قاچاقچیان لقب “عملیات داغ دسته ای.”

وظیفه نیروی عضو جیم بوید سابق دولت قانونگذار گفت: بیشتر باید انجام شود. بوید در هشت سال تصدی خود در فلوریدا در مجلس نمایندگان بود تا حد زیادی تعریف شده توسط سیاست پاسخ به بحران مواد مخدر. او احساس می کند که دولت هنوز هم نیاز به انجام بیشتر برای جلوگیری از اعتیاد و آموزش های عمومی در مورد درمان تجویزی و مواد مخدر مصنوعی.

“گام های بعدی ما در توسعه مهم هستند برای ادامه مبارزه” بوید گفت.

این نشست دوشنبه پنجم با اعضای تجمع در مکان های مختلف در سراسر فلوریدا پس از اکتبر. بعدی و نهایی جلسه برنامه ریزی شده خواهد بود در فلوریدا در کنگره آمریکا که از اعضای انتظار می رود برای تولید اضافی توصیه های سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im