حریف از Bde Maka Ska نام فروش Bde Maka Ska خانه

خانه یکی از تنها چهار مینیاپولیس, تک-خانواده خواص ذکر شده در 4 میلیون دلار به علاوه و متعلق به تام آستین یکی از بلندترین مخالفان تغییر نام دریاچه Calhoun به Bde Maka Ska.

ذکر شده در یکشنبه 4 میلیون دلار از اواسط قرن مدرن گیج از سال 1957 بود “re-imagined” توسط سان فرانسیسکو معمار جیم جنینگز در سال 2015. An eye-popping 20-توسط-40-پا منعکس کننده استخر برجسته شیشه و مستغلات است که ویژگی های بالا پایان همه چیز (Minoti و ریچارد شولتز مبلمان را شامل می شوند).

“وجود دارد یک احشایی احساس آرامش و زیبایی در سراسر, و احساس یگانگی با دریاچه” می خواند مثال از دریاچه Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

که در مورد دریاچه…

در سال 2017 استار تریبیون اجازه Austin که مدیر عامل شرکت مینیاپولیس سرمایه/شرکت سهام خصوصی F2 گروه ارسال 568 کلمه در مورد 350 همسایگان او ظاهرا نظرسنجی در مورد تغییر نام — 80 درصد با آن مخالف, Austin ادعا کرد.

از اواخر 1820s دریاچه شده بود به نام بعد از قرن 19 کارولینای جنوبی, سیاستمدار, John C. Calhoun طرفدار برده داری zealot با هیچ اتصال واقعی به مینه سوتا. آن را به عنوان شناخته شده بود Bde Maka Ska توسط بومی داکوتای مردم است.

Austin اهمیتی نمی دهند.

“این مردم” نوشت و با اشاره به همسایگان او گفت که او بررسی “مطرح شده خوب یک سوال: دقیقا چه باید سرخپوستان داکوتای انجام می شود که سهم مثبت به همه Minnesotans? چه قهرمانی یا موفقیت است که ما شناخت به منظور توجیه تغییر نام دریاچه به Bde Maka, اسکا? متاسفانه هیچ کس هیچ پاسخ.”

او ادامه داد:…

“جالب اینجاست که هیچ یک از آنها قادر به ارائه جزئیات آنچه دقیقا ما نیاز به کفاره دیگر از ‘Calhoun شد نژادپرستانه و ما به سرقت برده تمام این سرزمین از سرخپوستان.'”

به برخی از آن نقاط — یعنی امریکا بنیادی نژاد پرستی و نسل کشی — به نظر می رسد مانند چیزهایی که شما باید کفاره برای. Austin صرف بوالهوسی بود که در این راه صرفه جویی در نام دریاچه, Calhoun, مبارزه تاجر مایل بود شخصا به پشتوانه; بعد از آن که در سال یک آگهی به نظر می رسد در استار تریبیون برای Austin نجات دریاچه, Calhoun, صندوق دفاع حقوقی. او می خواهم ظهور در ستریب دوباره در سال 2019 این بار به خشم در برابر قلدری “نخبگان (رسانه ها و فعالان و سیاستمداران)” چه کسی حمایت برای تغییر نام.

برای دیدن چگونه حماسه به پایان رسید و در اوایل سال 2019 به سادگی بازدید از سایت SaveLakeCalhoun.com که ظاهرا تحت مالکیت جدید. جدید نشانه های خیابانی در اطراف Bde Maka Ska بالا رفت که قرار می گیرند.

Austin خریداری 3790 W. Bde Maka Ska Pkwy. برای $712,000 در سال 2001 با توجه به سوابق شهرستان. ما رسیده به درخواست افکار خود را در خانه و دریاچه نام اما شنیده ام هرگز دوباره.

بیایید نگاهی به یک تور عکس حسن نیت ارائه میدهد از لیست MLS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>