در هالیوود در شب یکشنبه در یک کشور پر درآمد برابری سیاسی schisms و ترس از خارجی تصاحب وطنی کسب و کار یک مرزی تراژدی و کمدی از دارا و ندار معاصر در کره جنوبی در زمان چهار اسکار. “انگل” داستان بالا بود از امسال جوایز اسکار, فرود, بهترین فیلمنامه, بهترین کارگردان, بهترین های بین المللی از ویژگی های و بهترین تصویر برای فیلمساز Bong Joon-Ho. این نخستین بار بود که یک فیلم با زیرنویس برنده جایزه برترین و اولین بار یک نفر برنده چهار اسکار در یک شب پس از والت دیزنی جاروب مستند (“کویر زندگی”) و انیمیشن ها در سال 1954.

و پس از آن وجود دارد “آمریکا کارخانه” از باراک و میشل اوباما به زمین بالاتر محصولات. در این سال فیلم مستند برنده اسکار تواریخ برخورد فرهنگ در دیتون اوهایو زمانی که یک خودرو چینی-شیشه ای تولید کننده و طول می کشد بیش از یک توقیف GM auto plant. این جایزه به اشتراک گذاشته شده توسط فیلمسازان استیون Bognar و جولیا Reichert.

هیچ کس با اشاره به رئیس جمهور فعلی با نام اما بازیگر برنده براد پیت (“روزی روزگاری… در هالیوود”) او را پذیرفته تندیس با اشاره به 45 ثانیه اختصاص داده شده برای تشکر yous بود و بیشتر وقت مجلس سنا داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در طول استیضاح جلسات.

بدین ترتیب 92nd جوایز اسکار آینه جغرافیای سیاسی, سیاست های اقتصادی و سیاست انتخاباتی — همه در تحت 220 دقیقه است. رتبه بندی عاقلانه پخش آمار پایین تمام وقت در ایالات متحده آمریکا بیشتر از ترحم برای سیاست نمایندگی که بیمه های نمایش های تولید شده توسط استفانی Allain و Lynette Howard Tyler ساخته شده برای متنوع ترین و لذت بخش اسکار در سال.

خواننده/بازیگر Janelle Monae (“چهره های پنهان”) لگد شب با یک موسیقی شماره ای که پر دالبی تئاتر با انرژی و زندگی است. “تنزل” سابق اسکار میزبان استیو مارتین و کریس راک معامله ripostes و کاملا تیز (پایین را ببینید). هر چند زن مدیران اکثر موارد نادیده گرفته شده در فیلمنامه و بهترین کارگردان نامزد و زنان غیر سرپرست مجسمه برای موسیقی, نمره, انیمیشن کوتاه, مستند, طراحی تولید و طراحی صحنه و لباس. جدا از Bong Joon-Ho کمتر وجود دارد برنده برای مردم رنگ یک استثنا بودن این جایزه برای انیمیشن کوتاه و وجود دارد بسیاری از اشاره جوک در مورد عدم نمایندگی.

به اندازه کافی عجیب هیچ کس با اشاره به طنز از اعضای آکادمی اعطای جایزه اسکار به یک فیلم که نقد ممتاز خود را زندگی می کند. هنوز هم در این سال “Bongslide” (سکه از A. O. اسکات) ساخته شده من احساس می کنم که فرهنگستان مفتخر فوق العاده بهترین فیلم در “انگل” از لحاظ جغرافیایی خاص داستان در مورد یک مشکل جهانی. تناقض آن نیز افتخار فوق العاده مستند که از نگاه, با سوراخ کردن چشم در حرکت نزولی از انترناسیونالیسم جشن با بهترین تصویر برنده شوید.

در زیر هفت تصادفی افکار من نوشته پایین در طول مراسم:

1) Janelle Monae می تواند جهان را روشن می کند تا با لبخند و تنظیم خانه در آتش با صدای او.
2) هیچ کس می پوشد لباس در همان زمان به عنوان مقدار elan به عنوان Diane Keaton.
3) هر کس در دالبی تئاتر خوشحال بود با براد پیت و بونگ جون هو برنده حتی دیگر خود را نامزد.
4) بهترین موسیقی نمره برنده Hildur Guonadottir ساخته شده از بهترین سخنرانی پذیرش اندرز به گوش دادن به موسیقی در داخل آنها.
5) عشق التون جان و برنی Taupin ارسال (که “i’m Gonna Love Me Again”(از “S”) برنده بهترین آهنگ اما سینتیا Erivo را “ایستادن”(از هریت) است که تا سال بهترین آهنگ.
6) کریس راک مشاهده است که “Mahershala Ali دارای دو اسکار. می دانم آنچه که بدان معنی است زمانی که او متوقف می شود ، توسط پلیس ؟ هیچ چیز” بهترین بود-تحویل شوخی در این مراسم است. دوم-بهترین شد استیو مارتین کنایه است که مطمئن شوید که اسکار نیست تکرار اشتباه اعلام اشتباه بهترین عکس برنده آن تا به حال اقتباس آیووا انجمن برنامه.
7) Rebel Wilson and James Corden به ثمر رساند بهترین بصری شوخی زمانی که آنها می آیند به جایزه جلوه های ویژه در خزدار-خزنده لباس از “گربه ها” و گفت: “هیچ کس نمی داند اهميت جلوه های ویژه خوب مثل ما.”

کری Rickey

نویسندگان

در علاوه بر این به نوشتن فیلم بررسی و مقالات برای Truthdig, کری Rickey شده است یک منتقد فیلم در Philadelphia Inquirer و ایجاد صدا و منتقد هنری در the film society و هنر در امریکا است. Rickey است…

Carrie Rickey

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im