در یک اقدام تاریخی، اسکار در حال بالا بردن نوار گنجاندن برای بهترین نامزدهای تصویر با شروع با 96th جوایز اسکار در سال 2024. آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک در روز سه شنبه گذاشته از اصلاحات واجد شرایط بودن گسترده به بهترین رده تصویر در نظر گرفته شده برای تشویق تنوع و نمایندگی عادلانه بر روی صفحه نمایش و خاموش، پرداختن به جنسیت، گرایش جنسی، نژاد، قومیت و ناتوانی.

آکادمی فیلم چهار دسته نمایندگی گسترده تأسیس کرده است: بر روی صفحه نمایش؛ در میان خدمه؛ در استودیو؛ و در فرصت هایی برای آموزش و پیشرفت در جنبه های دیگر توسعه و اکران فیلم.

هر استاندارد زیرمجموعه های مفصلی نیز دارد. برای برآورده کردن استاندارد نمایندگی روی صفحه نمایش، یک فیلم یا باید حداقل یک شخصیت اصلی داشته باشد یا یک شخصیت حمایت کننده قابل توجه از یک گروه نژادی یا قومی کم نشان باشد، حداقل ۳۰ درصد نقش های ثانویه باید از دو گروه کم نشان باشد یا خط داستانی اصلی، موضوع یا روایت باید بر روی یک گروه کم نشان متمرکز شود.

به گفته آکادمی، گروه های کم نشان شامل زنان، افراد رنگین پوست، افرادی که به عنوان LGBTQ یا افراد معلول شناسایی می شوند

جایزه بهترین تصویر که به تهیه کنندگان یک فیلم تحویل داده می شود، تنها دسته ای است که هر عضو آکادمی فیلم می تواند به آن رای دهد. اوایل سال جاری فیلم کره Parasite جنوبی انگل به اولین فیلم غیر انگلیسی زبان تبدیل شد که این جایزه را به دست آورد.

‘تغییر طولانی مدت و ضروری’

تمام دسته های دیگر به الزامات واجد شرایط بودن فعلی خود برگزار خواهد شد.

دیوید روبین رئیس آکادمی و مدیر عامل شرکت داون هادسون در بیانیه ای کتبی گفتند: «دیفرنگ باید گسترده تر شود تا جمعیت متنوع جهانی ما را هم در ایجاد تصاویر متحرک و هم در مخاطبانی که با آن ها ارتباط برقرار می کنند، منعکس کند.» “ما معتقدیم که این استانداردهای گنجاندن یک کاتالیزور برای تغییر طولانی مدت، ضروری در صنعت ما خواهد بود.”

دسته دوم به رهبری خلاق و ترکیب خدمه یک فیلم می پردازد. به منظور دیدار با استاندارد یک فیلم باید یا حداقل دو سمت رهبری و یا رئیس بخش از یک گروه کم نشان و حداقل یک نفر از یک گروه نژادی یا قومی کم نشان; حداقل شش خدمه دیگر از یک گروه نژادی یا قومی کم نشان هستند؛ یا حداقل ۳۰ درصد خدمه فیلم از یک گروه کم نشان هستند.

دسته سوم به فرصت های کارآموزی و کارآموزی پرداخت شده و همچنین فرصت های آموزشی برای کارگران زیر خط می پردازد و رده چهارم به نمایندگی در تیم های بازاریابی، تبلیغات و توزیع آدرس می دهد.

فرم استانداردهای گنجاندن محرمانه خواهد بود و برای بهترین امیدواران تصویر برای جوایز اسکار 94 و 95 مورد نیاز نیست.

استانداردهای گنجاندن توسط یک نیروی کار به رهبری فرمانداران آکادمی دی فون فرانکلین و جیم جیانوپولوس و با مشورت انجمن صنفی تهیه کنندگان آمریکا توسعه یافت. آن ها همچنین استانداردهای تنوع مورد استفاده مؤسسه فیلم بریتانیا و جوایز آکادمی فیلم و تلویزیون بریتانیا را در نظر گرفت.

این تغییرات همچنین بر ۹۳ ام جوایز اسکار تأثیری نخواهد داشت، اگرچه آکادمی به دلیل اثرات COVID-19 بر کسب و کار فیلم مجبور به ایجاد چند تغییر شده است، از جمله عقب راندن مراسم به عقب دو ماه تا ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ و اجازه دادن به فیلم هایی که برای اولین بار در یک سرویس استریم برای بهترین تصویر واجد شرایط باشند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de