اسکار بینندگان از بالا به پایین تمام وقت

نیویورک — بدون یک میزبان و یا یک معامله بزرگ از pizzazz ABC برنامه تلویزیونی از جوایز اسکار رسیده کوچکترین مخاطب همیشه از 23.6 میلیون بیننده.

نیلسن شرکت گفت: یکشنبه شب مخاطبان پایین بود 20 درصد از یک سال پیش. قبلی کم آب شده را علامت برای اسکار بود 26.5 میلیون نفر که به تماشای در سال 2018 است.

جوایز اسکار افتخار “انگل” به عنوان بهترین تصویر. در حالی که ساخته شده است که تاریخ به عنوان اولین فیلم زبان خارجی به برنده برترین جایزه آن را به وضوح به مخاطبان-grabber. اسکار برگزار شد هر چه زودتر در این سال بیش از حد معمول است و ممکن است مانع از ساختمان وزوز.

“آن را بیش از حد قابل پیش بینی بیش از حد سفید و بیش از حد خسته کننده گفت:” تام اونیل بنیانگذار Goldderby.com یک وب سایت اختصاص داده شده به جوایز نشان می دهد ،

بازیگرانی که در زمان چهار بزرگترین جوایز — Joaquin Phoenix, Renée Zellweger, Brad Pitt و لورا درن — تا به حال نیز جاروب قبلی جوایز بنابراین وجود چند شگفتی و چند ماندگار لحظات او روز دوشنبه گفت:.

“تنها تعلیق شب بود بهترین تصویر و میانگین بیننده تا به حال دیده نشده ‘انگل” یا “1917” بنابراین آنها نمی گذاری عاطفی,” اونیل گفت.

برای دومین سال متوالی مراسم اسکار رفت hostless باز با یک محرک تولید تعدادی از Janelle Monae و ترد طنز, مونولوگ با استیو مارتین و کریس راک. اما یک تعداد انگشت شماری از منتقدان احساس عدم میزبان بود که با یک نقص در این سال است.

دومینیک Patten از مهلت گفت: نمایش “نعره میکشید برای ringmaster برای مهار آنچه که به زودی یک سیرک بدون زرق و برق.”

“یک چیز یک میزبان می توانید انجام دهید این است که به پخش یک شکل و یک صدا زمانی که هیچ چیز دیگری آنها را فراهم می کند” نوشته جیمز Igi از نیویورک تایمز. “و در این سال را نشان می دهد به نظر می رسید به احساس خلاء بیشتر تبدیل کردن یک چنگ زدن به کیسه, هیجانی امتیاز بالا و گیج کننده با استفاده از زمان است.”

هنک Stuever منتقد برای واشنگتن پست گفت: این نشان می دهد بیش از حد قابل پیش بینی است. او آن را به نام “اسکار خلبان اتوماتیک — سه ساعت و نیم از هالیوود کروز همراه در 35,000 ، بینندگان می تواند بخشیده شود برای تکان برای بسیاری از پرواز است.”

“من از دست رفته داشتن یک میزبان” Joy Behar گفت: “این نمایش است.”

برای بسیاری از 2000s اسکار ماند بین 35 و 45 میلیون بیننده اغلب دوم بیشتر به تماشای برنامه های تلویزیونی از سال پس از سوپر باول. اخیرا در سال 2015 نشان می دهد رسیده 37.3 میلیون بیننده.

در دفاع از motion picture آکادمی به صورت زنده از تلویزیون مشاهده به طور کلی کاهش یافته است به طور قابل توجهی بیش از چند سال گذشته با انفجار در جریان خدمات. هنوز اعداد باید در مورد.

بینندگان برای گلدن گلوب (18.3 میلیون) و گرمی (18.7 میلیون) نیز از 2019 اما رها شد نه به عنوان شیب دار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de