اوشی: چرا تنوع در دانشگاه ما سیستم امور

یکی از افتخارات آمریکا بالاتر سیستم آموزشی است که تنوع آن است. بیش از 20 میلیون دانش آموز و با حضور بیش از 4000 دانشگاه های دولتی و خصوصی.

ما زنان دانشگاه های قبیله ای کالج های مذهبی دانشگاه و تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. بیش از 600 موسسات باید کمتر از 200 دانش آموز و بیش از 300 باید بیش از 15000.

این انواع را فراهم می کند گزینه برای افراد با منافع مختلف, سبک های یادگیری و توانایی های خود را انتخاب کنید برنامه هایی که بهترین نیازهای خود را. این یکی از دلایل 46.4 درصد از بزرگسالان در سن 25-64 در ایالات متحده یک postsecondary درجه یک رای بیش از تنها سه کشور دیگر در جهان (کانادا و اسرائیل و ژاپن). ارائه هر دانش آموز با فرصت های آموزشی متناسب با نیازهای خاص خود را خوردها ما پیچیده و همیشه در حال تغییر اقتصاد است.

در برخی موارد فلوریدا موسسات آموزش عالی منعکس کننده تنوع آموزش عالی آمریکا. بیش از یک میلیون دانش آموز حضور 181 موسسات. نزدیک به 80% در موسسه: 28 کالج در ایالت فلوریدا در دانشگاه, سیستم ثبت نام در مورد 450,000 دانش آموزان و 12 دانشگاه در دانشگاه ایالتی سیستم مورد 350,000.

بقیه فلوریدا موسسات آموزش عالی خصوصی هستند. حدود 200000 دانش آموزان حضور 65 غیر انتفاعی خصوصی کالج ها و دانشگاه های 70,000 حضور 73 برای سود موسسات 40 که دو سال برنامه.

دانشگاه سیستم متشکل از شش شدت بالا موسسات تحقیقاتی دکترا اعطای تاریخی سیاه و سفید نهاد منطقهای در دانشگاه های جامع مسکونی در درجه اول در مقطع کارشناسی علوم انسانی و علوم دانشگاه (کالج فلوریدا — NCF) و عمدتا در مقطع کارشناسی مهندسی دانشگاه (دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا — FPU).

تحقیقات موسسات عظیم: پنج باید بیش از 40 ، 000 دانش آموزان و ششم (دانشگاه فلوریدا آتلانتیک) بیش از 30000. همه دیگران باید بیش از 10000 دانش آموزان به جز جدید دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا. کالج جدید به زیر یک هزار نفر از دانش آموزان و فلوریدا پلی در حدود 1,200. بودجه هر یک کمتر از 1 ٪ از سیستم دولتی.

تا به حال خانه بیل 7087 تبدیل به قانون جدید دانشگاه فلوریدا و دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا شده اند ادغام دانشگاه فلوریدا افزایش تعداد دانشجو از 52,699 به 54,650. با یک قطعه از دولت در سیستم دانشگاه را از دست داده اند آن دو در درجه اول در مقطع کارشناسی مسکونی دانشگاه.

آیا این باید اهمیت?

بله.

امریکا را امضا موسسات تحقیقاتی ما و دانشگاه های ما علوم انسانی و دانشکده علوم. وجود دارد حدود 300 تن از هر دو خصوصی و عمومی. بالا 100 دانشگاه و بالای 100 ملی کالج هنرهای لیبرال هستند تقریبا به طور انحصاری مسکونی. دانش آموزان زنده در محوطه دانشگاه و دانش آموزان پس از صرف زمان بیشتر در خارج از کلاس از در های مسکونی و تجربه نقش مهمی در آموزش و پرورش است. دانش آموزان یاد بگیرند به ارتباط برقرار کردن با افراد بسیار متفاوت تر از خود را دارند. آنها یاد می گیرند از یکدیگر کشف چگونه به حکومت خود و چگونه به تبادل ایده ها و آنها را به دوستی که آخرین. فارغ التحصیلان این موسسات رفتن به اشغال بالا نقش رهبری در کشور ما. بسیاری از کشور, دانشمندان کسب و کار, رهبران نظامی, رهبری, و پزشکان خود را دریافت درجه کارشناسی از این موسسات.

جدید دانشگاه یک مورد در نقطه است. با توجه به بنیاد ملی علوم داده که یکی در هشت جدید دانشگاه, فارغ التحصیلان به دریافت دکتری در علوم و مهندسی, طرز حیرت انگیزی نسبت بالا است که نهم در کشور در میان همه دانشگاه های دولتی و خصوصی (ضرب و شتم تمام مدارس آیوی لیگ) و برای اولین بار در میان دانشگاه های دولتی. این outsized نسبت بدان معنی است که کوچک کالج جدید می رسد تعداد قابل توجهی از فلوریدا دانشمندان است.

فولبرایت و دیگر جایزه ملی بگویید یک داستان مشابه: از سال 2001 73 از 420 فولبرایت جوایز اعطا شده به دانشجویان در دانشگاه ایالتی سیستم رفت و به دانشجویان جدید. این به این معنی است که بیش از 17 درصد از Fulbrights برنده شد با کمتر از یک سوم از یک درصد از دانش آموزان در دانشگاه ایالتی سیستم حدود 58 بار چه انتظار می رود.

به این دلایل و دیگران, جدید, دانشگاه, دارای رتبه در میان پنج یا شش عمومی هنرهای لیبرال و علم موسسات در کشور پس از کسب استقلال از دانشگاه فلوریدای جنوبی در سال 2001. تنها آکادمی ملی نظامی (West Point آناپولیس و آکادمی نیروی هوایی) به طور مداوم رتبه بالاتر از ما و ما قصد داریم به گرفتن آنها را.

کالج جدید بسیار محصول از ساراسوتا و برادنتون جوامع است. دیگری را که در آن یک جامعه تصمیم به پیدا کردن یک موسسه آموزشی در گزاره است که دانش آموزان باید در شکل دادن به خود به آموزش و پرورش است که در تحلیل نهایی هر دانش آموز است که مسئول برای خود آموزش و پرورش ؟

کالج جدید به نوبه خود کمک به شکل کشور های منطقه و ملت ما و جهان ما. ما دانش آموزان و کارکنان آزادی مدارس در دوران حقوق مدنی و ایجاد کسب و کار در این منطقه با حروف بزرگ در نزدیک به 1 میلیارد دلار. آنها کمک کرد تا اطمینان حاصل شود رکود بزرگ نشد جهانی, افسردگی, تبدیل اواخر قرن 20 ریاضیات و درک ما از فضا و زمان تاسیس اصول اینترنت, حریم خصوصی, قانون, پیش نویس قانون superfund و کشف ویرانگر بهداشت عواقب ناشی از زنجیره کوتاه fluorocarbons.

آنها سر آزمایشگاههای تحقیقاتی در این کشور و در انگلستان است که در ادامه به طور اساسی پیشرفت در بیوشیمی و بیولوژی مولکولی. آنها می یابند سرقت هنر, اجرای تئاتر شرکت ها و عمل فیلم مستند استودیو. آنها شده اند با سناتوران و نمایندگان است. آنها را اجرا کردم و بیمارستان و دانشگاه و مبارزه با بوکوحرام در آفریقا است.

به قول یک نویسنده و روزنامه نگار من بسیار تحسین جدید دانشگاه یک اسب شاخدار. شما می توانید سعی کنید به آن را به نگاه مانند یک اسب, اما آن را نمی. با تشکر از تلاش های بسیاری در این جامعه محلی ما مقننه و کنگره نمایندگان و سنا رئیس جمهور لایحه Galvano, خانه, لایحه 7087 موفق به پیشبرد.

با تشکر از شما برای حمایت خود را.

به عنوان یک نتیجه علمی توانمند و فکری کنجکاو دانش آموزان آنها کالج جدید جذب هنوز هم جایی برای رفتن. بسیاری از دانش آموزان ما نمی خواهید برای حضور در UF و یا FSU. ترین اهمیتی نمی دهند در مورد از دست رفته فوتبال یا بسکتبال بازی و هرگز فکر پیوستن به یک برادری یا خواهری. آنچه که آنها در مورد مراقبت است که این فرصت را به شرکت در یک دقیق فکری به صورت جداگانه متمرکز برنامه ای است که اجازه می دهد تا آنها را برای تحقق توانایی های بالقوه خود.

ادغام-شیدایی ممکن است به بازگشت اما ما نمی خواهد گرفتار کردن گارد. من شک ندارم که یک دهه از این رو, کالج جدید خواهد بود پر رونق و پلی تکنیک فلوریدا خواهد پیوست و آن را به عنوان یک ردیف بالا در سراسر کشور رتبه علوم انسانی و علوم ،

برندگان خواهد شد در ایالت فلوریدا و دانش آموزان ما.

Donal اوشی است که رئیس جمهور از ساراسوتا جدید دانشگاه فلوریدا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>