به عنوان coronavirus scuds در سراسر ایالات متحده آمریکا و کشتن هزاران نفر و تخلیه منابع پزشکی این بیماری همه گیر در حال پخش است را به عنوان مقامات اورژانس در سراسر کشور به عهده گرفت که آنها پیش نویس پاسخ برنامه در طول دهه گذشته:

گسترش بیماری را پایمال بیمارستان و بالا بردن احتمال قوی است که پزشکان را مجبور به انتخاب کنید که بیماران زندگی-حفظ و مراقبت که می میرند به دلیل کمبود تجهیزات پزشکی.

این قلب wrenching انتخاب, شناخته شده به عنوان “بحران مراقبت از” معضل است و پیش بینی آخرین رفت و آمد مکرر در یک شديد گیر با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز بررسی 14 متحده’ برنامه آمادگی.

کسانی که برنامه های پیش بینی ایالتی و محلی مدیریت اضطراری سازمان با محدود انبارها از منابع می توانیم کمک. آنها اعتراف با کشورهای همسایه و فروشندگان برای, ماسک, لباس و هواکش. در یک بیماری همه گیر موجودی خواهد بود تخلیه در سراسر جهان و کارخانه ها نمی خواهد بود قادر به بوسیله اسباب گردنده از محصولات به اندازه کافی سریع.

که در آن نقطه متحده خواهد به نوبه خود به دولت ایالات متحده استراتژیک ملی ذخایر که در خانه تنها کسری از آنچه مورد نیاز است در سراسر کشور. هفته گذشته ذخایر 90% تخلیه شده است.

به عنوان coronavirus بیماران مبتلا به پر کردن بیمارستان های زنجیره تامین را تبدیل به یک بی بند و مداخله میدان نبرد. بیمارستان ها و متحده در یک جنگ مناقصه برای منابع در برخی موارد رقابت با دولت فدرال است.

“همه رقابت برای همان چیزهایی بنابراین هیچ کس می گذرد به رها کردن هر چیزی” گفت: براک زمانی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر از سال 2017 تا 2019 و اجرایی رئیس Hagerty, مشاوره اضطراری مدیریت مشاوره شرکت.

“FEMA در رحمت بهداشت عمومی سیستم که طراحی شده برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر از این, قدر,” او گفت:.

در این بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید به پایمال کردن مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم نیست چون هیچ برنامه اما از آنجا که این طرح حداقل به عنوان آخرین چاره.

ملت هیچ هماهنگ سازی سیستم اضطراری تجهیزات پزشکی. هیچ لیست ایالتی یا محلی انبارها اجازه دهید به تنهایی موجودی از آنچه در آنها تایید وزارت بهداشت و خدمات انسانی سخنگو که خواست به نامش ذکر نشده چرا که او نمی خواهید به نظر می رسد به صحبت می کنند به نمایندگی از ادارات در این بخش است.

  

دولت فدرال doles پول برای تشویق محلی سازی اما متحده ملزم به استفاده از آن برای تامین, به گفته سخنگوی.

اورژانس برنامه ریزان به مدت طولانی شناخته شده یک روز حساب می آیند. به همین دلیل بسیاری از دولت های همه گیر برنامه های طلسم کردن که باید حفظ زندگی مراقبت است.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در چین و ایتالیا رو این انتخاب هفته پیش به عنوان caseloads به اوج خود رسید. نیویورک و دیگر سخت ضربه مکان در ایالات متحده آمریکا تقریبا فرار از هواکش هفته گذشته با وجود اینکه هیچ شناخته شده گزارش از بیماران در حال مرگ به دلیل کمبود.

Coronavirus همه گیر به نظر می رسد نسبتا خفیف در مقایسه با شیوع تصور HHS برای ورزش در سال گذشته است. در این سناریو لقب “Crimson سرایت” مقامات مبارزه داستانی آنفولانزا که بیمار 110 میلیون آمریکایی و کشته 586,000 به گفته نیویورک تایمز.

عدم آمادگی نمی تواند در جهل دکتر گفت: Ashish Jha, دانشکده مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه. “ما شناخته شده برای همیشه لطفا برای که ما از رفتن به ضربه توسط یک بیماری همه گیر بود,” او گفت:. “این سناریو همه در مورد صحبت کردیم.”

که زندگی می کند که می میرد

در چند هفته گذشته و بیمارستان در نقاط گرم مانند نیویورک و واشنگتن و لوئیزیانا به دنبال هزاران نفر از هواکش به صورت مکانیکی تنفس را برای بیمارانی که ریه ها شده اند ضعیف coronavirus.

ملی ذخایر موجود کمی بیش از 9,000 هواکش به عنوان از آوریل 3, زمانی که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت نیاز 37,000.

دولت قصد دارد به سادگی نمی پیش بینی بیمارستان می تواند اجرا در یک بیماری همه گیر; آنها طلسم کردن که چگونه به سهمیه دستگاه های.

در طول یک کمبود بیماران مبتلا به نارسایی ارگان واجد شرایط نیست برای تهویه. کسانی که با بالا شانس زنده ماندن دریافت اولویت است. در برخی از کشورها پس از انجام مراقبت های بهداشتی کارگران و کودکان است. وجود اختلاف نظر در مورد به استثنای بيماران بر اساس سن.

در کلرادو اگر وجود دارد نه به اندازه کافی منابع در طول یک بیماری همه گیر بیماران محروم از مراقبتهای درمانی در صورتی که شدید زوال عقل, علاج سرطان یا در مرحله نهایی به مولتيپل اسکلروزيس.

در نیویورک و آریزونا و آلاباما رنگی نمودار کمک می کند تا پزشکان مشخص است که بیماران واجد شرایط برای هواکش در طول یک کمبود. بیمارانی که پاییز به رنگ سبز یا زرد دریافت درمان. کسانی که با رنگ قرمز ممکن است حذف شود. کسانی که در آبی “مراقبت تسکینی” به منظور کاهش درد و رنج قبل از مرگ.

وجود مدرسه راهنمایی در مورد چگونه به تصمیم گیری بین دو نفر که به همان اندازه واجد شرایط برای نجات بخش مراقبت است. برخی از برنامه های دولت می گویند که باید به کار گرفته شود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. دیگران می گویند که ناعادلانه و دفاع از یک روش تصادفی مانند بازی شیر یا خط سکه.

بررسی اجمالی از فلوریدا طرح برآورد 71,000 مردم ممکن است بستری در یک آنفولانزای همه گیر است که در آن واکسن در تامین کوتاه مدت هستند. تا 18,000 می میرند.

تلاش برای تامین

آمریکا همه گیر پاسخ شبکه شامل هزاران محلی و ایالتی و فدرال و صدها نفر دیگر ائتلاف های منطقه ای به نمایندگی از بیمارستانها و خانه های سالمندان و درمانگاه و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. در طول شیوع هر یک نقش مثل آنتی بادی در سیستم ایمنی بدن انسان.

پزشکی زنجیره تامین بخشی از کلید است که سیستم و در عین حال آن را به مقصد کوتاه آمد تا شدید بیماری همه گیر.

بیمارستان ها به طور کلی نگه داشتن فقط چند روز یا چند هفته از موجودی در دست است. محلی و ایالتی پزشکی انبارهای undersupplied یا وجود ندارد.

در سال 2007 سرویس پژوهشی کنگره مورد مطالعه دولت برنامه آمادگی برای یک آنفولانزای همه گیر. کمتر از نیمی حتی ذکر نگهداری انبارها از هواکش و سایر لوازم و فدرال ذخایر نمی تواند متراکم کردن مقدار دارو و تجهیزات مورد نیاز است.

“دولت فدرال است و نه به اندازه کافی لوازم” گفت: طولانی سابق فدرال مدیر. “اگر طرح خود را که به تماس FEMA 911 که خوب نیست.”

بسیاری از برنامه های دولت می گویند که فقط.

نیوجرسی آنفولانزای چشم انداز می گوید دولت خواهد دست آوردن هواکش و بحرانی دیگر مراقبت های بهداشتی از تجهیزات استراتژیک ملی ذخایر و دولت خود را ذخیره.

ویسکانسین طرح پیش بینی شده پاندمی آنفلوانزا و گفت: وجود نمی خواهد به اندازه کافی کارکنان بیمارستان تخت و یا تجهیزات. دولت شروع به انباشت در سال 2007 گفت: جو Cordova, واکنش اضطراری هماهنگ کننده اما تقریبا تمام منابع مورد استفاده قرار گرفت در طول همه گیر H1N1 سال 2009. چرا که از بودجه فدرال کاهش آنها هرگز جایگزین شده است.

“ما دیگر نمی تواند هزینه یک دولت ذخایر,” کردوا گفت. باقی مانده محافظ لوازم منقضی شده است.

جان والش co-مدیر مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت برنامه در فاجعه تحقیقات و آموزش گفت: سازمان های دولتی به طور کلی صدا, برنامه ریزی دقیق برای روال بحران مانند آنفولانزا یا طوفان اما نه برای “black swan حوادث است.”

در کتاب “سه ثانیه تا نیمه شب” او و شرکت خود نویسنده هشدار می دهند این کشور آماده است برای یک بیماری همه گیر در مقیاس آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1918.

“این برنامه همه نگاه بزرگ و به آنها عمل آنها را” والش گفت. “جزئیات آنچه همه در یک اتصال واقعی. … هنگامی که شما را به آن, آنها نمی دانند که آنچه در منابع آنها نیاز تا زمانی که آنها شروع به در حال اجرا است.”

Lesley استر کالیفرنیا پرستار گفت: او را مجبور به خرید خود تجهیزات حفاظتی به دلیل مراکز پزشکی موفق به آماده شدن برای یک بیماری همه گیر. “ترس ما بیمارستان دولت در حال ارسال ما را به جنگ بدون تجهیزات مناسب” استر گفت. “و آنها در حال حاضر به تماشای ما می میرند.”

اگر چه توجه عمومی متمرکز شده دولت فدرال آمریکا, واکنش اضطراری شروع می شود در شهرستانها و پایتخت دولت.

که از پایین به بالا ساختار شده است آشکار در کمپین سلامت عمومی به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. به جای فدرال بخشنامه ممنوعیت تجمعات عمومی و مدارس و امریکا دیده می شود مبهوت و گیج کننده سری از اقدامات کسب و کار شهرداران و فرمانداران.

  

FEMA تاکید می کند که فاجعه عملیات فدرال حمایت دولت-موفق و محلی اعدام شد. این بدان معناست که بیمارستان شهرها و استان ها تحمل بار مراقبت. دولت ایالات متحده ارائه می دهد اطلاعات, مشاوره و پول و همچنین به عنوان پشتیبان لوازم: استراتژیک ملی ذخایر ایجاد شده توسط کنگره در سال 1999 “به عرضه متحده و جوامع با مقادیر زیاد ضروری پزشکی مواد در طول یک اورژانس است.”

در طول زمان خرید کاهش یافته و منابع منقضی شده است. هفت سال پیش HHS مقامات تکمیل یک مطالعه که توسط تصادف متمرکز در سال 2020.

مهم پیدا کردن: بین کاهش بودجه و افزایش تقاضا ممکن است آن را غیر ممکن است برای دیدار با خواسته از یک بحران است. بودجه فدرال برای دو کلید دولت محلی و آمادگی برنامه های کاهش بیش از یک سوم از 1.3 میلیارد دلار در سال 2004 به $846 میلیون سال گذشته است.

بیمارستان آمادگی برنامه نظارت HHS توزیع حدود 265 میلیون نفر در هر سال به صورت منطقه ای همه گیر برنامه ریزی است.

متحده دل کردن که پول به 476 مراقبت های بهداشتی ائتلاف که سازماندهی برنامه ریزی منطقه ای در حدود 31,000 شهرستان, شهرستانها, بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی دیگر شرکت های

منابع محدود از فلوریدا به کلرادو

در جنوب کلرادو, امیلی قهوه ای, صندلی از سن لوئیس دره بهداشت و درمان ائتلاف گفت: گروه $139,000 یک سال از بیمارستان آمادگی برنامه.

این ائتلاف که شامل شش روستایی شهرستانهای هیچ ذخایر قهوه ای گفت:. به جای پول فدرال می رود به آموزش و تمرینات آمادگی هماهنگ کننده. “به ما داده شده است جهت ما نه قرار است به قرار دادن پول به لوازم” او گفت:.

قهوه ای است که بهداشت عمومی مدیر برای Rio Grande شهرستان گفت: ساکنان در معرض خطر به دلیل سن بیماری های مزمن و فقر است. داشتن چند حاد-تخت های مراقبت او نگرانی coronavirus را ضربه روستایی مانند Del Norte پس از تامین شده است sapped توسط مترو بیمارستان.

براون گفت دفتر او در حدود یک صد N95 ماسک و یک منبع کوچک از ماسک است. دولت حفظ یک کش برای امداد رسانی. “من می دانم که این کافی نیست,” او گفت:. “ما همیشه نوع از پیش بینی ما نمی خواهد که منابع ما لازم است.”

ساحل زمرد بهداشت و درمان ائتلاف پوشش 10 شهرستان در فلوریدا تکدی می شود حدود 300.000 دلار از دولت فدرال هر سال است. آن را نمی خرید لوازم با این پول.

در عوض گفت: ان تپه ائتلاف مدیر اجرایی مرتبط با گروه غیر انتفاعی ساخته شده است تا ذخیره کردن 15,000 N95 ماسک و 250 محافظ مناسب. آنها توزیع شده در حال حاضر, او گفت:.

در نیوجرسی میلیون اخیرا اهدا شخصی محافظ آیتم های قرار داده شده در انبار.

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی یک فرمان اجرایی را امضا ماه گذشته نیاز به امکانات مراقبت های بهداشتی به موجودی خود را تامین و تعداد بیماران در هر روز است. که داده است که تغذیه به یک داشبورد است که پلیس ایالتی استفاده کنید به کشف کردن که در آن منابع هستند بیشتر مورد نیاز است.

تگزاس ارائه می دهد یک مثال گفتن از پویایی و آمادگی, سیاست و امور مالی.

در طول یک مته در سال 2006 در بیمارستان مقامات هشدار داده بودند “آماده برای مدیریت افزایش است که نتیجه از حتی خفیف آنفلوانزا بیماری همه گیر.” بیمارستان “خواهد بود قادر به عملکرد.”

پنج سال پیش اضطراری برنامه ریزان گفت: دولت نیاز به یک کش در مورد شیوع کروناویروس. آنها خواست توده خرید تجهیزات حفاظتی اما یک لایحه به پرداخت هزینه برای آن fizzled در قوه مقننه است.

هفته گذشته مقامات تگزاس دستور ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به کشش تجهیزات حفاظت فردی به عنوان موارد صعود کرد.

مقابله با “قایق نجات اخلاق’

سال پیش HHS شروع به تلاش برای سازماندهی صورت فلکی سازمان گروه های غیر انتفاعی و امکانات مراقبت از بهداشت که مسئولیت سهم در طول یک بیماری همه گیر. آن را ایجاد الزامات مورد نیاز برای متحده برای انجام تمرینات و ارائه برنامه ریزی اسناد و مدارک از جمله دولت آمادگی بررسی است که به ارزیابی و رتبه بندی توسط بازرسان فدرال.

یک 186-صفحه: کتاب راهنما شامل دستورات مبهم برای ارزیابی تعداد تخت های بیمارستانی مراقبت های بهداشتی کارگران و تجهیزات پزشکی. متحده ملزم به ارائه جزئیات در مورد انبار درب و اندازه و تعداد آنها از لیفتراک تبرید حرارت سطح شیب دار ارتفاعات و دیگر فروع.

آنها می خواست به استفاده از یک سیستم ملی “به مدیریت بزرگ و سریع در حال حرکت موجودی آنها ممکن است از دریافت استراتژیک ملی ذخایر.”

این HHS سخنگو گفت: کسانی که گزارش نمی شود تا 2022. اظهار کرد: آمادگی دریافت کمک های مالی حتی اگر آنها نمی, دیدار با الزامات. او گفت: مواد ارسال شده به تاریخ و همچنین به عنوان دولت رتبه بندی در حال عموم آشکار در بخشی به دلیل ملاحظات امنیت ملی.

جیم Blumenstock ارشد برنامه مامور برای امنیت سلامت با انجمن های ایالتی و ارضی مقامات بهداشت گفت: کمک های مالی فدرال هستند طراحی شده است برای ساخت انبارها در سطح محلی و یا دولت; آنها قرار است برای تامین مالی آموزش و تمرینات به اطمینان حاصل شود که فرماندهی عملیات شبکه های ارتباطی و توزیع برنامه کار می کنند.

Blumenstock گفت: آمریکا آمادگی سیستم “یک مدل خوب” است که کار به عنوان برنامه ریزی شده حتی اگر coronavirus به تخلیه منابع. مشکل او گفت این است که این یک رویداد تاریخی است همه گیر.

“این بدترین سناریو” Blumenstock گفت. “هنگامی که شما به منابع محدود شما را مجبور به اولویت بندی آنچه که بهترین است برای بیشترین تعداد از مردم است.”

جیمز توماس که پیش بینی این نوع از رویداد گفت که او امیدوار پزشکی کارگران مجبور به استخدام “قایق نجات اخلاق” – تصمیم گیری “که شما در حال رفتن به بازی شیر یا خط دریا.”

“ما می دانستیم که در پیش ما نیست رفتن به کافی هواکش و ماسک گفت:” توماس استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی Gillings مدرسه جهانی بهداشت عمومی. “ما می گویند که هیچ کس تقصیر.’ … (اما) ما می دانستیم که چه چیزی مورد نیاز برای انجام شود و موفق نشد.

“این استدلال این است که ما می توانیم آن را ندارند و ما باید این بحران است. بنابراین آنچه که ما تا پایان با استبداد فوری. ما فقط اجرا از آتش به آتش” توماس گفت. “و به دنبال چه COVID در حال انجام است تا اقتصاد ما.”

برای این داستان در ایالات متحده آمریکا امروز بررسی همه گیر برنامه به صورت زیر آمده است: آلاباما, Arizona, California, کلرادو, فلوریدا, ایلینوی, میشیگان, مینه سوتا, Missouri, New Jersey, New York, اوهایو و تگزاس و ویسکانسین.

کمک: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگاران گابریل کانن, Michael Diamond, Joel Engelhardt, Steven فولی Arpan Lobo, کوین مک کوی جان Moritz نیک Penzenstadler Dinah Voyles Pulver, دیوید رابینسون و کریستن Shamus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net