جغد هنر در TMORA, مهتابی, جنگل, و هنری دیگر نشان می دهد که برنامه ریزی این هفته

در پاسخ

که در آن: قانون Warschaw گالری 130 S. Macalester St. St. Paul

آنچه در آن در مورد: Tricia Heuring که سرپرستی قانون Warschaw فعلی نمایشگاه “آیین از توجه و خاطره” است که پیوست سایت خاص نصب هنرمند Isa گاگارین و مستقل متصدی استر کالاهان. آنها خواهید بود صحبت کردن در مورد طراحی و گردآوری از طریق لنز از این نمایشگاه است.

چرا شما باید بروید: زیر شلواری افراد علاقه مند به جمع آوری و گردآوری و مردمی که می خواهند به توسعه یک تجربه عمیق تر زمانی که آنها را ببینید هنر ممکن است علاقه مند در این بحث است.

زمان: 6:30 p. m. روز شنبه

Shannon Estlund

شانون Estlund

هنر پذیرایی: Nightfall توسط شانون Estlund

که در آن: آوگسبورگ گالری های هنری 2211 ریورساید Ave. مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: هنرمند شانون Estlund طول می کشد بینندگان در یک مهتابی پیاده روی با Nightfall سری که از ویژگی های شب جنگل نقاشی.

چرا شما باید بروید: Shannon Estlund مایع مانند مناظر, جنگل, پس, تاریک, ویژگی های وهم آور تب و تاب بودن. دیدن جنگل به عنوان شما ممکن است هرگز آنها را قبل از دیده می شود.

زمان: 6 تا 8 بعد از ظهر روز شنبه

TMORA

TMORA

باز: مجلس از جغدها: کودکان هنر از روسیه

که در آن: موزه هنر روسی, 5500 Stevens Ave. مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: شنیدن یه جغد عاشقان: خودتان را به موزه هنر روسی این شنبه برای یک نمایشگاه از کودکان جغد آثار هنری. پس از 2015 بین المللی جغد مرکز در هوستون در ایالت مینه سوتا برگزار کرده است سالانه در سراسر جهان مسابقه برای هنرمندان جوان بین سنین 8 و 17. دیدن آثار خود را از هنر در افتتاح.

چرا شما باید بروید: جغدها شگفت انگیز هستند. آنها دو چشمی دید شبانه, خواب عادات نامنظم گوش و انگشتان پا است که می تواند چهره هر دو به عقب و جلو. آمده مارول در این موجودات شگفت انگیز به عنوان تصور طریق چشم از افراد جوان است.

زمان: 2 تا 4 بعد از ظهر شنبه. پذیرش $13; $11 سالمندان $11; $5 دانش آموزان; رایگان زیر 14.

"Lately" at Circa Gallery

“به تازگی” در حدود, گالری L-R: جف لئونارد ان Ledy جاش Meillier

افتتاح: به تازگی گروه نشان می دهد

که در آن در حدود, گالری 1125 Buchanan سنت NE, مینیاپولیس

آنچه در مورد آن: “به تازگی” ویژگی های جدید آثار 18 هنرمند از حدود عضو فهرست. قطعات در محدوده متوسط و تن از خورده دیوار فلزی مجسمه توسط شیکاگو هنرمند Ahavani مولن به قطب شمال skyscape توسط مینیاپولیس هنرمند Lindsy Halleckson.

چرا شما باید بروید: دریافت یک دوز از ایده های تازه و تصاویر جدید در باره جدید-ish فضا در شمال شرق.

وقتی که: 4-8 p. m. روز شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>