غلظت اکسیژن و آمفیزم

به دلیل اندازه و ماندگاری باتری ، این کنسانتره می تواند شما را برای رفتن به هر کجا که می خواهید امکان پذیر کند. اگر می خواهید تعطیلات بگیرید و از استرس روزمره خود دور شوید ، این دستگاه توسط FAA تأیید شده است تا هنگام پرواز از آن استفاده کند. اگر می خواهید برای تعطیلات آخر هفته به دریاچه رانندگی کنید ، می توانید در حالی که در اتومبیل هستید از EverGo خود استفاده کنید. و اگر در مسافرت منظره با قطار روحیه دارید ، در حالی که از مناظر قطار لذت می برید ، مجاز به استفاده از دستگاه خود خواهید بود.

من مدتی در مورد این صحبت کردم سوزن را دوست ندارید آنها پرسیدند که چگونه من می توانم یک آزمایش خون سالانه انجام دهم. آنها متحیر شدند که من یکی را نمی گیرم! برخی از آنها داروهای تجویزی می گیرند ، و ممکن است آن را درک نکنند ، اما یکی از دلایلی که به آنها نیاز به جسمی سالانه با کار خون است این است که مطمئن شوید کبد آنها از کار نمی افتد! همه آنها هر وقت بخواهند می خواهند و می نوشند. همه آنها اضافه وزن دارند. و آنها خریدن غلظت اکسیژن اهمیتی نمی دهند! آنها به دنبال آن سالانه جسمی هستند و به پزشک اعتماد می کنند که نسخه ای را به شما بدهد تا هر چه اشتباهی برطرف شود را انجام دهد!

تمرکز بعدی که برای افرادی که مایل به ادامه سفر هستند ایده آل است Sequal Eclipse 3. همانطور که نام این نشان می دهد ، این سومین مدل نسل در این خط از محصولات است. این باعث می شود Eclipse 3 یک دستگاه آزمایش شده و واقعی با سابقه اثبات شده عملکرد باشد. از آنجا که می تواند بر روی باتری های خود و همچنین منابع مختلف انرژی کار کند ، شما قادر خواهید بود از SeQual Eclipse 3 در اتومبیل یا هواپیما استفاده کنید. شما می توانید برای دیدن یک دوست رانندگی کنید و برای بازدید از یک اعضای خانواده خود که مدتی ندیده اید پرواز کنید. اگر به طور مرتب پرواز کنید ، این دستگاه موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود زیرا نیازی نیست اجاره کنسانتره را از شرکتهای هواپیمایی اجاره کنید. در حقیقت ، بسیاری از مبتلایان به برونشیت مزمن فکر می کنند که توانایی استفاده از این نوع دستگاه را ندارند. در حالی که آنها مایل به استفاده از مزایای ارائه شده توسط یک دستگاه اکسیژن قابل حمل هستند ، دستگاه های جدید بسیار گران هستند. خوشبختانه ، حتی اگر بودجه سختی هم دارید ، برای این معضل راه حلی وجود دارد. به جای خرید یک کنسانتره جدید ، می توانید یک مورد استفاده را خریداری کنید. یک کنسانتره اکسیژن استفاده شده همان مزایای جدید را برای شما فراهم می کند. با این حال ، این مزایا با قیمتی که واقعاً می توانید آن را داشته باشید به دست می آید. قیمت دستگاه اکسیژن ساز نفس یار طب برای دسترسی آسان به اکسیژن می توان آن را در خانه نصب کرد. وزن آن در جایی بین 4 تا 20 پوند است. به یک منبع انرژی نیاز دارد بنابراین شارژ مجدد در صورت لزوم ضروری است.

قسمت GX0 18 ، موقعیت های 135 – 137 ، اشباع اکسیژن در 4 LPM است. این قسمت به حامل می گوید که نتایج آزمایش خون برای استفاده از اشباع کنسانتره اکسیژن در زمانی که به بیمار اکسیژن با سرعت 4 لیتر در دقیقه داده می شود ، چیست. دلیل آن این است که دارای چندین ویژگی است که برای حفظ امنیت شما طراحی شده اند. این دستگاه شامل دستگاه سنجش اکسیژن است که اطمینان می دهد همیشه مقدار صحیح اکسیژن دریافت می کنید. اگر این سنسور تشخیص دهد که خاموش است ، به طور خودکار خودش را اصلاح می کند. این کنسانتره همچنین چندین هشدار را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال ، در صورت خرابی برق یا باتری شما کم است ، می توانید روی iGo حساب کنید تا فوراً به شما هشدار دهد. علاوه بر هشدار دادن به شما در مورد مشکلات احتمالی ، می تواند به طور خودکار بسیاری از مسائل را اصلاح کند. اگر به هر دلیلی برق AC قطع شود ، این دستگاه به طور خودکار برای باتری به باتری سوئیچ می شود.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/