پیزلی پارک بازگشایی… اما قوانین وجود دارد. (وجود ندارد همیشه؟)

“مطابق با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستورالعمل ها و راهنمایی برای کمک به اطمینان از ایمنی از بازدید کنندگان و کارکنان جقه پارک اجرا کرده است اقدامات احتیاطی سلامت از جمله ‘no touch’ پذیرش کاهش ظرفیت کوچکتر تور و مکرر شستشو” تکرار برای پارک امروز اعلام کرد. کامل تر بحث از سلامت خود و دستورالعمل های ایمنی را می توان در اینجا یافت نشد.

چیزهایی اول اول: شما هنوز هم نمی توانید تلفن همراه خود را در. البته. که مثل همیشه قفل شده است را در یک کیسه کوچک. (نگران نباشید: این مقادیر است.)

در حال حاضر به کروناویروس مربوط به محدودیت. این است که عمدتا عقل سلیم مسائل است که هر کسی که رفتار مسئولانه در طول چند ماه گذشته باید پایین پت در حال حاضر.

تمام بلیط باید خریداری آنلاین در پیش است. و وجود خواهد داشت هیچ نقدی معاملات انجام شده در سایت.

در دروازه شما تحت غربالگری سلامت که در آن شما خواهید بود سوال در coronavirus علائم و خواسته به ترک اگر شما نمایش داده می شود هر.

شما را مجبور به پوشیدن یک ماسک و یا برخی دیگر از چهره پوشش. (مارک ماسک در دسترس خواهد بود برای خرید در, درب, البته.) تور را برانگیخت باید اقامت حداقل شش فوت از هم جدا.

بنابراین وجود شما آن را داشته باشد: اقامت در خانه اگر شما بیمار هستید. آیا استفاده از پول نقد. پوشش صورت خود را. عمل اجتماعی فاصله. این ابتدایی زندگی-در-یک-همه گیر مسائل است. شما رو این.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>