فلسطینی ها را رد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح یکهو

این قطعه در اصل به نظر می رسد در اطلاع دهید.

برخی از 94 درصد از فلسطینی ها رد کوشنر طرح برای فلسطین و دو سوم از فلسطینی ها طبق آخرین نظر سنجی پشتیبانی از راه های که در آن محمود عباس است ٬ آن است.

عباس به قطع روابط دیپلماتیک و همکاری های امنیتی با اسرائیل و ایالات متحده است.

در واقع 82 درصد از فلسطینی ها بر این باورند که با کوشنر طرح مبارزه خود را با دولت اسرائیل به عقب رفته است که “وجودی.” که آنها به این معنی است که اسلو روند صلح به بن بست است و هیچ راه وجود دارد به مذاکره حل و فصل است. آنها با این وجود انتظار می رود اسلو چارچوب به لنگی همراه است.

84% می خواهید به عقب نشینی به رسمیت شناختن اسرائیل که فلسطین قدرت اعطا شده در سال 1993 در ازای این تعهد که یک دولت فلسطینی مجاز خواهد بود در داخل مرزهای سال 1967.

78% می خواهید به مرحله غیر خشونت آمیز تظاهرات در برابر کوشنر طرح است.

ما اخبار کابل را نشان نمی دهد اما فلسطینی ها شده اند عملیات گسترده تظاهرات عمومی علیه کوشنر طرح در بانک غرب:

این کوشنر طرح شامل ما تعهد میلیاردها دلار برای کمک به فلسطینی ها اگر آنها acquiesced در آن شرایط است. برخی از 91 درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی سیلی دور مغلوب ساختن پیشی جستن است.

اکثریت فلسطینی ها داده اند تا یک راه حل دو کشور با 61 درصد گفت: در حال حاضر آن است که دیگر عملی با تنها کمی بیش از یک سوم هنوز هم چسبیده به آن امیدواریم.

Ksenia Svetlova در المانیتور اشاره می کند که برخی از 33 درصد از اسرائیلی ها در حال حاضر حمایت از فدراسیون با فلسطین. من شوکه شده بود که من در اسرائیل یک دهه پیش به یک نسبتا جناح راست اسرائیل علمی استدلال می کنند که این امر می تواند بهتر برای اسرائیل به فلسطینی تابعیت به جای برداشت از بانک غرب. من می ترسم هر چند که 33 از اسرائیلی ها که در حال حاضر به پذیرفتن یک فدراسیون با فلسطین ندارد و در ذهن ارائه فلسطینی تابعیت اسرائیل بلکه به فکر یک Bantustan.

ناامیدی در مورد آینده فلسطین شده بود ناشی فلسطینی توسط اسرائیل اشغال مقامات و تاکتیک های. نه تنها اکثریت فلسطینی ها داده می شود تا در چشم انداز یک دولت فلسطینی اما بیش از یک چهارم از فلسطینی ها در نوار غزه می خواهید به مهاجرت. برخی از 19 درصد از فلسطینی ها در کرانه احساس به همان شیوه.

فلسطینی ها اما نمی تواند به راحتی ترک سرزمین های اشغالی از اسرائیل اجازه نمی دهد که آنها به حقوق شهروندی در دولت است. بنابراین آنها بدون تابعیت هستند و اصلا مناسب گذرنامه. کشورها مشاهده افراد بدون تابعیت به عنوان اب اورد و عناصر نامطلوب و بیشتر نمی خواهد به آنها ویزای ورود.

این همه توضیح داده شد به من یک بار توسط فلسطینی ها در Nahr al-بلد اردوگاه پناهندگان در لبنان که به آنها شده بود تبعید شده از سوی شبه نظامیان.

جالب اینجاست که نازی ها کاهش می یابد یهودیان اروپایی به یک بی وطن جمعیت در 1940s دقیقا به منظور نشان دادن ریزی و ثابت کند که هیچ کشور دیگر آنها را می خواهید. این کار می کرد و حتی ایالات متحده حاضر به اعتراف بدون تابعیت پناهندگان یهودی در آن دوران است.

Juan Cole

نویسندگان

Juan Cole است, Richard P. Mitchell دانشگاهی استاد تاریخ در دانشگاه میشیگان و مالک مطلع نظر e-zine. او نوشته است گسترده در, مدرن, جنبش های اسلامی در…

Juan Cole

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im