همه گیر افزایش telehealth به استفاده گسترده

ساراسوتا-گاو دریایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران را درهم برای تنظیم به این فن آوری است که می تواند دشوار برای دسترسی به, برای کسانی که بدون دسترسی به دستگاه و یا کمک

چند ماه پیش هنگامی که اخبار شکستن در مورد گسترش کروناویروس در آمریکا, Dr. Stephen نیکلاس به رسمیت شناخته شده را انتخاب کنید.

“من فکر کردم این می تواند بزرگ,'” گفت: نیکلاس افسر ارشد پزشکی در CenterPlace سلامت ساراسوتا کانتی اولیه منابع سلامت برای همه بیماران بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

او نشسته اند با همکاران و طرحی را برای شروع ارائه telehealth به برخی از بیماران. مزایای استفاده از “مجازی بازدید از” مثل دیدن پزشک آنلاین از طریق زوم و یا FaceTime, بسیاری از, شروع با راحتی از بودن قادر به ماندن در خانه.

دفاتر پزشکی می توانید کتاب قرار ملاقات در زمان کوتاه فریم به عنوان پزشکان صرف زمان کمتر در حال حرکت از یک بیمار دیگر اگر همه چیز به آرامی. و نه بیمار و نه پزشک خطرات گسترش این ویروس به دیگر.

زحمتی است که با telehealth موقتی هستند و بیماران و ارائه دهندگان می گویند اجتناب ناپذیر دردهای در حال رشد از یک شکل جدید از پزشکی مراجعه کنید. برخی از جمله سالمندان و کسانی که با درآمد پایین باید یک زمان سخت تر به دست آوردن دسترسی به و یا استفاده از فن آوری است.

پزشکی از راه دور در حال حاضر در استفاده از قبل از COVID-19 اما طرفداران نا امید شده بودند توسط آن پیشرفت کند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان در مورد دیجیتال دسترسی داشته باشید.

یک 2019 گزارش J. D. Power به این نتیجه رسیدند که “telehealth تکنولوژی بلوغ است اما تعامل بسیار پایین به سختی در دو رقمی در بیشتر مشغول جمعیت است.”

فلوریدا مقننه در سال 2019 هموار کردن راه برای خارج از کشور پزشکان و طیف گسترده ای از دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای مراقبت از بیماران در فلوریدا توسط telehealth که شامل مجازی بازدیدکننده داشته است اما نه تنها از طریق تلفن یا ایمیل.

مجلس افزایش کمک های اولیه در آن سال 2020 بودجه نیاز به شرکت های بیمه برای پوشش خدمات پزشکی از راه دور در طول بیماری همه گیر. چقدر طولانی است که آخرین نامشخص است گفت: Rep. تراویس Cummings, R-جکسون.

“این شرم آور آن زمان یک بیماری همه گیر به ساکنان این فن آوری فوق العاده,” کامینگز گفت.

به مرگ تعداد مشخصی از coronavirus دفاتر درهم برای راه اندازی نیاز به نرم افزار. CenterPlace ساخته شده telehealth ممکن است برای کودکان, زنان و, پزشك زنان, شیوه های و دیدم اول آن بیمار کمتر از دو هفته بعد نیکلاس گفت.

همه گیر باعث MCR بهداشت (که قبلا گاو دریایی شهرستان روستایی خدمات بهداشتی و درمانی) برای آموزش کارکنان در شب و تعطیلات آخر هفته در telehealth خدمات. این کلینیک پس از انجام بیش از 8000 telehealth بازدید با بیماران در گاو دریایی, ساراسوتا و دسوتو شهرستانهای رئیس جمهور و رئیس اجرایی پاتریک کارنگی گفت.

“حدود 10% از بیماران ما به دنبال telehealth بازديد تجربه کرده اند مسائل مربوط به اتصال به دلایل مختلف” کارنگی گفت. MCR اضافه شده است به طور موقت “چادر تریاژ” مکان های که در آن بیماران می توانند دریافت مراقبت در حالی که عامل بیش از 30 کلینیک دفاتر که تمام آنها باز مانده است.

تنظیم به این تکنولوژی نه همیشه آسان برای هر دو ارائه دهندگان و بیماران.

جو Patera بازنشسته دولت ساز و برق که سرطان لوزالمعده در نهایت بدست خود دوربین و صدا به کار می کنند. Patera, 66, می بیند یک پزشک در ارشد دوستی مراکز در ساراسوتا که همچنین رفت و تا حد زیادی مجازی.

“انگشتان من تمایل به مانند پای” Patera گفت. “من به تماشای کسی لب در حال حرکت است اما من نمی تواند بشنود و آن را چون من تبدیل صدا کردن. و ناگهان من فکر می کنم آنها ناپدید شد و آنها نیست. من فقط تبدیل دوربین در اطراف.”

دکتر Meghen Bueler یک خانواده پزشک در ونیز که همچنین شیوه در ساراسوتا یادبود بیمارستان دیدم telehealth بیماران در مارس پرش از صفر به حدود نیمی از بیماران خود را.

“من هرگز هر telehealth قبل از coronavirus” Bueler گفت. “من حتی نمی خواهم به FaceTime دوستان من است.”

مشاوره در مورد تست های آزمایشگاهی انجام می شود و عملا او گفت که می تواند سلامت روان و مشاوره.

“سلامت روحی و روانی شده است واقعا بزرگ با COVID-19 همه گیر” Bueler گفت. “مردم تاکید کرد آنها اضطراب است.”

دکتر لانا India که می بیند بیماران در ارشد دوستی مراکز تخمین زده می شود که 40 درصد از بی خانمان مشتریان او می بیند ندارد و تلفن های همراه. دیگران خود یارانه گوشی های کم درآمد ساکنان کنید که قابلیت فیلم.

همان مشتریان هستند احتمال بیشتری برای مبارزه با پایان خود را از یک telehealth مراجعه کنید. “بسیاری از آنها را نمی توانید از طریق ناآشنا تکنولوژی” India گفت.

در آوریل کمیسیون ارتباطات فدرال تن به تن با آن حفظ و امریکا متصل برنامه که قریب 200 میلیون دلار برای حمایت از telehealth خدمات به مشتریان که نمی تواند در غیر این صورت آن را ندارند. که کمک به گسترش به دستگاه های مانند تلفن های همراه برای کمک به مردم رسیدن به پزشکان.

شرکت های کابل نیز ارائه کمک. Comcast در اینترنت از ملزومات برنامه های آغاز شده در طول همه گیر را ارائه می دهد دو ماه رایگان از خدمات را به مشتریان جدید و یک صورتحساب ماهانه در پوش $9.95. مشتریان واجد شرایط باید واجد شرایط برای کمک های عمومی مانند مدرسه ملی ناهار برنامه مدیکید SSI یا دیگران. این برنامه شامل آنلاین کامپیوتر آموزش. این شرکت به تازگی نقل مکان کرد و درخواست مهلت از 30 ژوئن تا دسامبر. 31.

“زمانی که ما اعلام کردیم این ما فقط هولناک با تماس و برنامه های کاربردی” Comcast سخنگوی سینتیا آرکو گفت. “از آنجا که به طور ناگهانی بسیاری از خانواده ها به اینترنت در خانه خود را به منظور برای بچه های خود را قادر به انجام مدرسه خود را.”

بسیاری از بیماران در Newtown منطقه نیز بستگی به دسترسی به اینترنت برای سلامت خود گفت: دکتر لیزا مریت که شیوه های یک شکل از طب فیزیکی به نام physiatry در فرهنگی, سلامت, موسسه او تاسیس و هدایت.

ساکنان می دانم “دکتر لیزا” به عنوان یک درگیر مدافع که بازدیدکننده داشته است بی خانمان و منجر جلسات در حسن نیت کار ارتباط پیچیده است.

“تمرکز ما در حال حاضر در تماس با ردیابی و اتصال به مراقبت از” مریت گفت. او نگران است که ارائه دهندگان از دست دادن در اعطای کمک های مالی به بازیکنان بزرگتر است. او همچنین می خواهد به بیماران دسترسی بیشتر به پزشکان تقریبا.

“ما باید یک لیست از ارائه دهندگان و من در تلاش برای کمک به حمایت از آنها برای پیدا کردن که در حال انجام است telehealth بنابراین ما می توانید دریافت کنید که به روز شده,” او گفت:.

روانشناس نانسی Schlossberg, که منجر به یک گروه بحث و گفتگو در ارشد دوستی مراکز معتقد است COVID-19 تا روشن دیرینه اقتصادی-اجتماعی و نابرابری.

“این مشکل به کلی از آنجا که برخی از افراد مسن بسیار پیچیده هستند” گفت: Schlossberg. “دیگران نمی دانند که چگونه برای دسترسی به یک کامپیوتر و یا (کامپیوتر) تجارت. من فکر می کنم این بیماری همه گیر است بر این واقعیت است که جهان ما را آنقدر متفاوت است که haves and the have-nots در حال رفتن بیشتر و بیشتر از هم جدا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>