وحشت-خرید برای coronavirus بر بیماران مبتلا به دیابت: آنها نمی تواند پیدا کردن الکل

در حالی که توده ها شکار برای کاغذ توالت کارولین گرگوری و دیگر افراد مبتلا به دیابت هستند و در ماموریت های مختلف: تمیز کاری فروشگاه برای الکل یا الکل سواب مورد نیاز برای مدیریت بیماری خود را.

گرگوری متوقف شد و در جورابهای C, دلار, به طور کلی و Harris Teeter در فایت ویل کارولینای شمالی در تعقیب این جزء حیاتی از پزشکی معمول است.

“همه ما قرار بود به ماندن در خانه و من از رفتن به 10 فروشگاه های مختلف گفت: Gregory, 33, که دیابت می تواند افزایش خطر او برای COVID-19 عوارض. “که هم امن نیست.”

الکل و الکل از گوش پاک کن یا دستمال مرطوب آخرین محصولات جاروب توسط این کشور تقاضا برای هر چیزی و همه چیز دیده می شود به عنوان ضد عفونی کننده در برابر رمان coronavirus – بيمارستانها و میانگین مصرف کنندگان به طور یکسان.

وحشت-خرید ولگردی و قانونی شکنی را تهدید می کند پزشکی روال

اندی لرمان, معاون رئیس جمهور از عملیات برای Hydrox آزمایشگاه تولید کننده بر اساس خارج از شیکاگو گفت: اکثریت کم-سود-حاشیه های پزشکی محصول شرکت او باعث می شود که رهبری به بیمارستان, که در حال رفتن را از طریق آن سریعتر از آنها در گذشته است. او دیده است توزیع کنندگان سفارش بیش از پنج برابر مقدار آنها به طور معمول انجام دهد.

“بیمارستان ها پاک کردن همه چیز را در همه زمان ها – با هر نوع virucide که آنها را در اختیار خود,” او گفت:. “من آن را به عنوان سریع که من می توانم, اما من سفارشات بیشتر از من ظرفیت تولید است.”

ایزوپروپیل الکل – ماده اولیه در برخی از انواع الکل – شده است تبلیغ به عنوان یک پاک کننده است که آلودگی به کروناویروس در همه چیز از کانتر آشپزخانه به همراه. پس از تخلیه از منابع ضد عفونی کننده دست نیز دیده می شود به عنوان یک دفاع در برابر COVID-19 تقاضا منفجر شد و به خانه می بردند. غذا و دارو و سازمان بهداشت جهانی لیست ایزوپروپیل الکل به عنوان یک عنصر حیاتی در آنها توصیه می شود دستور العمل های.

برای کسانی که مبتلا به دیابت یا مزمن دیگر شرایط پزشکی عمومی است و در نتیجه وحشت-خرید ولگردی و قانونی شکنی تهدید کرده است که خود را در روال های پزشکی مانند زمانی که بیماران با استفاده از الکل سواب یا مالش الکل خیس توپ پنبه برای ضد عفونی کردن پوست خود را قبل از آنها تزریق انسولین است.

جایگزین مانند witch hazel ممکن است دارای همان خواص ضد ویروسی و ضد بسیاری از مارک های ودکا نیست به اندازه کافی بالا موثر باشد. ترکیبات دیگر مانند پراکسید هیدروژن مایع و ید می تواند سنگین برای بیماران مبتلا به دیابت به مدیریت در حالی که تغییر پمپ انسولین سایت بر روی بروید گرگوری گفت.

‘یک چاه مستراح از عفونت در حال انتظار برای رخ می دهد’

با وجود ناتوانی در به دست آوردن خود را به محصولات معمول افراد مبتلا به دیابت نیاز به حفظ سطح قند خون خود را, گفت:, Kelly Mueller, معاون رئيس جمهور از جامعه تاثیر در انجمن دیابت آمریکا. او را تشویق بیماران به شستن دست های خود را و پمپ های سایت ها با دقت و اجازه دهید آنها را خشک.

در میان coronavirus هراس مشکل این است که مرکب از یک کمبود صابون ضد باکتری یا ضد عفونی کننده دست به جای ضد عفونی سواب یا الکل مورد نیاز برای نگه داشتن خراش های سایت پاک گفت: آلیسون Dvorchik. او زندگی می کند در اورلاندو فلوریدا با 17 ساله پسر متی که به دیابت نوع 1.

“من نگران هستم برای کل ديابت نوع 1, جامعه,” او گفت:. “است که یک چاه مستراح از عفونت در حال انتظار برای رخ می دهد.”

هر احتمالی ممکن است فشار بر سبب شیوع مراقبت های بهداشتی سیستم Dvorchik گفت. او در تلاش برای دفع کردن که سرنوشت برای متی با ذخیره کردن 100 دستمال مرطوب الکل از آنها با استفاده از حدود سه روز با متی پمپ انسولین.

یک سونامی تقاضا

جنون شروع شد و حدود سه هفته پیش با توجه به نیوجرسی-بر اساس AvaCare پزشکی مدیر عامل استیون Zeldes که اجرا می شود یک ملت را بزرگتر آنلاین پزشکی شرکت های عرضه.

یک شبه خود سایت بود swamped “هزاران و هزاران نفر” از سفارشات در سراسر کشور برای الکل و الکل سواب – پزشکی تامین اقلام که تا به حال نشده است تمرکز اصلی برای این شرکت است.

در ابتدا به او مشکوک برخی از مرتب کردن بر اساس قیمت بدبختی. سپس او متوجه الکل یک ماده اولیه در ساخت خانه ضد عفونی کننده دست.

سونامی از دستورات پاک کردن انبارها از AvaCare پزشکی را توزیع کنندگان در کمتر از دو روز. Zeldes گفت: این شرکت خارج از بورس چنان سریع است که آن را دریافت هزاران نفر از سفارشات قبل از اینکه قادر به پایین لیست.

“شرکت ما همیشه یک شرکت عرضه های پزشکی برای سالمندان و یا خانه سالمندان یا بیمارستان” Zeldes گفت. “در حال حاضر ما یک شرکت برای هر شهروند آمریکا است.”

Cathi Carothers یک عملیات دستیار در آزمایشگاه کوچه یک تامین کننده مواد شیمیایی در تگزاس گفت: شرکت او دیدم شبیه انفجار مورد علاقه در محصولات الکل از آتش ادارات و دفاتر پست و همچنین تسلا وزارت امنیت داخلی و دانشگاه جانز هاپکینز.

“هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند این مقدار تقاضا در یک ماه” Carothers گفت.

زمانی که آزمایشگاه کوچه به نام داو و اکسون موبیل – دو تا از بزرگترین خام-تولید کنندگان بخش از ایزوپروپیل الکل در ایالات متحده آمریکا – برای تهیه بیشتر به او گفت: این شرکت گفت: آزمایشگاه کوچه آنها اولویت بندی بیمارستان ها.

داو تایید به قیصر سلامت اخبار آن کار می کرد با FDA و مقامات دولتی به حداکثر رساندن تولید خود را بالا و تقاضای محصولات. اکسون موبیل به کارگردانی قیصر سلامت نیوز به انتشار اخبار حاکی از آن کار می کرد با ضربه نیویورک و لوئیزیانا به ارسال ایزوپروپیل الکل از آن Baton Rouge, کارخانه شیمیایی, که در آن گفت: “خانه به بزرگترین” ایزوپروپیل الکل تولید سایت.

مدلاین یک تامین کننده عمده در شیکاگو و نیویورک-بر اساس Becton Dickinson یک محصول مراقبت های بهداشتی تولید کننده و تامین کننده احساس له از تقاضا است. مدلاین سخنگوی Stacy Rubenstein ذکر شده از 100% افزایش در ماه مارس این سال بیش از گذشته است. بر این اساس هر دو شرکت گفت: آنها ramped تا تولید و اجرا توزیع عادلانه اقدامات است.

“من فکر می کنم مردم فقط وحشت’

پایین زنجیره تامین گرگوری فایت ویل زن مبتلا به دیابت گفت: او از دست آن در خط در Walgreens هنگامی که او را دیدم یک نشانه و گفت فروشگاه محدود مشتریان به چهار بطری است که بیشتر از او می تواند از طریق در یک سال است. (او با استفاده از آن چندین بار در هفته برای ضد عفونی کردن سایت از پمپ انسولین و هر 10 روز برای مانیتور گلوکز.)

“چقدر ضد عفونی کننده دست شما ساخت؟” گرگوری پرسید. “شما قطعا نمی نیاز به تمیز کردن آشپزخانه خود را با آن لازم نیست. من فکر می کنم مردم فقط وحشت.”

بسیاری از اشکال از الکل مالش فروخته شد در Walgreens آنلاین سایت همانطور که از یکشنبه. هدف و Rite Aid نیز به فروش می رسد برخی از الکل و محصولات مرتبط آنلاین.

در نهایت گریگوری قادر به گیر یکی از آخرین سفارشات به صورت 100 دستمال مرطوب در دسترس از طریق بهداشت و درمان عرضه جوانب آنلاین پزشکی عرضه شرکت. از آن گذشته باید او را برای حدود پنج ماه است. او ترس برای فقیرتر افراد مبتلا به دیابت که ممکن است دسترسی به اینترنت و یا پول برای انجام همان.

لیست های مشابه نشان می دهد این محصول فروخته شده است.

“آیا ذخیره کردن چیزی است که شما واقعا نیاز نیست” گفت: Dvorchik مادر نوجوان مبتلا به دیابت است. “از آنجا که افرادی که واقعا به آن نیاز دارید نمی توانید آن را دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>