ترافیک مسافر در فرودگاه پونتا گوردا بهبود

ترافیک مسافر در فرودگاه پونتا گوردا پایین بود 30 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل در ماه ژوئن.

ترافیک مسافر در فرودگاه پونتا گوردا پایین بود 30 درصد در ماه ژوئن نسبت به ماه مشابه سال گذشته به عنوان فعالیت شروع به انتخاب کنید تا در فرودگاه پس از یک ویرانگر آوریل و مه.

در مجموع 93,767 مسافران سفر از طریق فرودگاه پونتا گوردا در ماه ژوئن. که از 63,314 مسافران در ماه مه و فقط 12,030 در مارس حسابداری برای 48% کاهش در ماه مه ترافیک مسافری و 93% کاهش در ماه آوریل است.

فرودگاه بود 151,783 مسافران در ماه مارس یک قطره از 31 درصد پس از مشغول فوریه زمانی که ترافیک مسافری افزایش 35 درصد نسبت به سال قبل است.

هواپیماهای شد 72% کامل به طور متوسط در ماه ژوئن با توجه به آزادی مطبوعات از فرودگاه.

“مدیریت فرودگاه کار می کرد به سرعت به عنوان سمبل افزایش فرهنگ ایمنی و بهداشت پس از دست و پنجه نرم کردن با عواقب از COVID-19 همه گیر است که باعث کاهش شدید در مسافرت هوایی در سراسر جهان در ماه مارس و آوریل” Charlotte County Airport اقتدار رئیس هیئت مدیره Pam Seay گفت.

تنها عامل هواپیمایی در پونتا گوردا فرودگاه Allegiant Air. کم هزینه هواپیمایی گفت: این اداره در 70 درصد از ظرفیت عادی در ماه ژوئن. ظرفیت پایین بود توسط 17.5 درصد نسبت به ماه مشابه در سال گذشته با توجه به شرکت هواپیمایی اما رزرو بالاتر از حد انتظار است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

افزایش موارد ابتلا به کروناویروس در سراسر کشور باید منفی نهفته رزرو باعث هواپیمایی برای کاهش انتظارات برای ماه های آینده.

“ما می دانیم وضعیت سیال و تقاضا می تواند نهفته اضافی خاموش شدن ناگهانی و مورد نیاز قرنطينه در بازارهای ما. به عنوان یک نتیجه, ما تمرکز بر روی پیدا کردن راه هایی برای از بین بردن هزینه ها و حفظ نقدی” گرگوری اندرسون معاون اجرایی رئیس جمهور, رئیس امور مالی و مدیر حسابداری افسر Allegiant سفر شرکت در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به نگه داشتن انگشت خود را بر روی نبض و اهرم را انعطاف پذیری از مدل ما را به جلو و عقب ظرفیت برای مطابقت با سطح تقاضا در ماه های آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>