مسافران ترک کشتی لنگر انداخت خاموش ژاپن پس از قرنطینه به پایان می رسد

یوکوهاما ژاپن — حدود 500 مسافر در سمت چپ کشتی کروز الماس شاهزاده در روز چهارشنبه در پایان بسیار انتقاد دو هفته قرنطینه سرنشین این کشتی که موفق به متوقف کردن گسترش ویروس جدید در میان مسافران و خدمه.

قرنطینه را بدترین بازیکن میدان شد و تاکید کرد که مقامات ژاپنی اعلام 79 بیشتر موارد آوردن مجموع در کشتی به 621. نتایج هنوز در انتظار برای برخی از مسافران و خدمه در میان اصلی 3,711 مردم در هیئت مدیره.

دولت ژاپن همواره مورد سؤال بوده است بیش از آن تصمیم به نگه داشتن مردم در کشتی که برخی از کارشناسان به نام کامل ویروس انکوباتور. الماس شاهزاده خانم است در سایت از اکثر عفونت ها در خارج از چین که در آن بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 پدید آمده در اواخر سال گذشته.

بسیاری از دولت های خارجی می گویند که آنها نمی خواهد اجازه دهید به مسافران از کشتی بازگشت مگر اینکه آنها را از طریق یکی دیگر از دوره قرنطینه پس از آن قابل توجه بود برای دیدن مسافران پیاده به تاکسی و ناپدید می شوند به یوکوهاما جایی که کشتی لنگر انداخت.

ژاپنی, سربازان کمک اسکورت برخی از مسافران از جمله یک مرد مسن در یک صندلی چرخدار که عینک ماسک برگزار شد و عصا. برخی کردم در اتوبوس برای حمل و نقل به ایستگاه قطار. برخی از مردم هنوز هم در کابین خود دست تکان دادند خداحافظی خود را از بالکن به کسانی که در حال حاضر پردازش شده است.

“من کمی نگران هستم اگر من خوب به کشتی, اما آن را بسیار دشوار جسمی” 77 ساله از سایتاما در نزدیکی توکیو که خاموش کردم با همسرش گفت Kyodo News. “در حال حاضر ما فقط می خواهم به جشن می گیرند.”

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو در ابتدا گفت: کسانی که با منفی ویروس آزمايش انجام ژاپنی قرنطینه نیاز و آزاد بودند به راه رفتن و رفتن به خانه بر حمل و نقل عمومی. او گفت: مسافران تنها خواسته بهداشت با دقت برای چند روز و اطلاع مقامات بهداشتی در صورتی که هر گونه علائم یا نگرانی.

اما پس از جلسه با کارشناسان در روز بعد او خواست سابق مسافران به خودداری از غیر ضروری گردش کنید و سعی کنید به ماندن در خانه برای حدود دو هفته است.

“COVID-19 نیست 100% شناخته شده و بسیاری از مردم با آلوده کردم در الماس شاهزاده خانم. در نظر گرفتن این عوامل را در نظر ما معتقدیم در نظر گرفتن احتیاط بیشتری کمک خواهد کرد برای جلوگیری از خطر عفونت های آینده,” او گفت:.

برخی از مسافران گفت: در توییتر آنها دریافت بهداشتی اشکال در صبح درخواست اگر آنها تا به حال علائمی مانند سردرد و تب یا سرفه. مسافران که آزمایش منفی بود و هیچ علائم هنوز هم تا به حال به خود درجه حرارت بدن بررسی می شود قبل از خروج.

مسافران شد با ارائه یک گواهی مبنی بر منفی خود را آزمون نتایج و تکمیل شده است.

هنوز Masao Sumida یک 84 ساله مسافر از چیبا در نزدیکی توکیو گفت: NHK تلویزیون او نگران بود و مردم در اطراف او ممکن است شک و تردید است. “من می دانم که من تست منفی اما من می ترسم مردم ممکن است سعی کنید به دور ماندن از من,” او گفت:.

Mitsuo Kaku, یک استاد در دانشگاه توهوکو آزمایشگاه از بیماری های عفونی گفت: در NHK که خطر انتقال ویروس توسط کسانی که آزمایش منفی کم است اما مسافران که این کشتی باید “استفاده کافی احتیاطی” برای محافظت از خود و مردم در اطراف آنها را برای حدود دو هفته بیشتر.

حدود 500 مسافر در حال ترک کشتی توسط چهار شنبه شب و مقامات به صرف سه روز آینده پیاده حدود 2000 دیگران است. الماس شاهزاده خانم قرنطینه پس از یک مسافر که در سمت چپ این کشتی پیش از آن در هنگ کنگ داشت به ویروس.

حتی اگر مقامات ژاپن اصرار تعدادی از بیماران آلوده است درست کردن موارد در کشتی همچنان به کوه روزانه. در روز سه شنبه 88 مردم آزمایش مثبت; یک روز پس از 99 دیگران داشت و به توان و حذف.

اعضای خدمه که نمی تواند محدود به اتاق خود را به این دلیل که آنها مشغول به کار هستند انتظار می رود به اقامت در کشتی.

موسسه ملی بیماری های عفونی گفت: در گزارش روز شنبه که خدمه به حال شده است به طور کامل جدا شده در طول دوره قرنطینه. آن گفت: قرنطینه شد موثر در کاهش انتقال در میان مسافران و افزایش موارد نسبت به پایان بود و بیشتر در میان خدمه یا مسافران در مشترک کابین.

“لازم به ذکر است که با توجه به ماهیت کشتی های فردی جدا از تمام کسانی که در داخل امکان پذیر نخواهد بود ،

برخی از کارشناسان پزشکی که با کمک قرنطینه باید گفت ضد عفونت اقدامات اغلب درهم و برهم در کشتی. چهار کارکنان بهداشتی — قرنطینه رسمی پزشک و پیراپزشک که در زمان آلوده مسافر به بیمارستان و وزارت بهداشت رسمی — آلوده شد.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: کنترل سلامت سازمان دیده بان برای خدمه شروع شد بلافاصله از آنجا که آنها می تواند گسترش یافته و در انزوا نگه داشته و با استفاده از خالی مسافر اتاق.

کشتی اپراتور شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت: روز شنبه که افرادی که آزمایش مثبت اخیرا هنوز در کشتی به عنوان آنها منتظر برای حمل و نقل به بیمارستان.

ایالات متحده تخلیه بیش از 300 نفر در طول تعطیلات آخر هفته که در حال حاضر در قرنطینه در ایالات متحده آمریکا برای از 14 روز. کره جنوبی در اوایل روز چهارشنبه بازگشت هفت نفر از کشتی کروز قرار دادن شش کره جنوبی و یک ژاپنی اعضای خانواده به قرنطینه.

دیگر مسافران خارجی بودند به برداشت چارتر پرواز های ارسال شده از کانادا و استرالیا و ایتالیا و هنگ کنگ است.

دولت آمریکا گفت: آمریکایی ها که باقی مانده در هیئت مدیره به جای بازگشت در چارتر پرواز نمی خواهد اجازه داده می شود به ازای حداقل دو هفته پس از آنها به ساحل می آیند. دولت های دیگر چیدن تا مسافر سیاست های مشابه.

ژاپنی, مقامات بهداشتی باید در دفاع از این 14 روز قرنطینه در کشتی به عنوان مناسب اما برخی از کارشناسان خارجی گفت: این تصمیم به تحمیل یک دوم قرنطینه مناسب بود تماس بگیرید.

“آن را کاملا توجیه می شود,” دکتر گفت: Paul Hunter یک استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا. “شواهد نشان می دهد که قرنطینه شد کار بسیار خوب بنابراین شما باید به فرض همه ترک کشتی به طور بالقوه آلوده و بنابراین شما باید برای رفتن از طریق یکی دیگر از دو هفته دوره قرنطینه.”

دکتر ناتالی MacDermott بالینی و مدرس دانشگاه در کالج کینگ لندن به توافق رسیدند. “قرنطينه شروع از نقطه زمانی که شما دیگر در معرض عفونت,” او گفت:. “ما نمی تواند مطمئن باشد که هر کسی در هیئت مدیره شده است در معرض عفونت است.”

___

یاماگوچی از توکیو گزارش داد. آسوشیتد پرس نویسنده ماریا چنگ در لندن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im