بازپرداخت: مغلوب ساختن پیشی جستن Ousts مقامات که شهادت در استیضاح تحقیق

واشنگتن — سخت سویفت, مجازات علیه کسانی که عبور یک جسارت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه سرنگون دو مقامات دولتی که با تحویل آسیب رساندن به شهادت علیه او در جلسات استیضاح. رئيس جمهور در زمان قصاص فقط دو روز پس از تبرئه توسط سنا.

ابتدا خبر آمد که تهمت بود سرنگون سرهنگ Col الکساندر Vindman, دکوراسیون سرباز و مشاور امنیت ملی که نقشی محوری در دموکراتها استیضاح مورد. او همراهی خارج از کاخ سفید پیچیده جمعه با توجه به وکیل خود گفت که او می خواست به ترک در اقدامی تلافی جویانه برای “گفتن حقیقت است.”

“حق هزینه داد. سرهنگ الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حفظ حریم خصوصی خود,” David ماشین کار یک وکیل برای Vindman در بیانیه ای گفت:. ارتش در بیانیه ای گفت که Vindman و دو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman که او نیز خواسته شد به ترک شغل خود به عنوان یک کاخ سفید وکیل در جمعه شده بود reassigned به ارتش.

بعد آمد کلمه ای که گوردون Sondland تهمت سفیر اتحادیه اروپا نیز بود.

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” Sondland در بیانیه ای گفت.

کاخ سفید نشده بود نازکن در مورد اینکه آیا تهمت خواهد مقابله به مثل در برابر کسانی که او به عنوان دشمنان در استیضاح درام. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام روز پنجشنبه گفت که تهمت بود خوشحالم که آن را بیش از و “شاید مردم باید به پرداخت برای آن است.”

Sondland بسیار مهم بود شاهد در مجلس استیضاح پرس و جو گفتن محققان که “هر کس در حلقه” در مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به مطبوعات اوکراین برای سیاسی متهم تحقیقات. او گفت: قانونگذاران چگونه او آمد به درک که وجود دارد “در عوض” اتصال مورد نظر کاخ سفید دیدار اوکراین و رهبر آن اعلام کرد که این کشور خواهد انجام تحقیقات به رئیس جمهور می خواست.

الکساندر Vindman وکیل صادر شده یک صفحه بیانیه ای که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از گرفتن انتقام از مشتری خود را.

“او آنچه هر عضو ما نظامی است که متهم به انجام هر روز: او به پیروی از دستورات او اطاعت سوگند خود را و او در خدمت کشور خود حتی در هنگام انجام این کار بود مملو از خطر و شخصی خطر” Pressman گفت. “و برای آن که مرد قدرتمند ترین در جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست — تصمیم به انتقام دقیق.”

کاخ سفید پاسخ نمی دهند به Pressman اتهام.

“ما نمی دیدگاهها برای پرسنل امور” گفت: جان Ullyot سخنگوی شورای امنیت ملی سیاست خارجی بازو کاخ سفید که در آن Vindman شد یک کارشناس در اوکراین است.

Vindman وضعیت شده بود نامشخص از او شهادت داد که او فکر نمی کنم آن را “مناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “خواست که یک دولت خارجی بررسی” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر خود را با تماس با شرکت انرژی Burisma در اوکراین است. Vindman ایران, اما قریب الوقوع به نظر می رسید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او را مسخره پنج شنبه در پست خود-تبرئه جشن با حامیان جمهوری خواه در شرق اتاق و در روز جمعه گفت که او خوشحال بود نه با او.

“شما فکر می کنم من قرار بود با او؟” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جنوب چمن کاخ سفید. “من نه. … آنها در حال رفتن به آن تصمیم گیری.”

Vindman a 20-year ارتش کهنه به تن لباس خود را پر از مدال از جمله قلب بنفش زمانی که او به نظر می رسد در اواخر سال گذشته برای آنچه که تبدیل به یک testy تلویزیونی جلسه استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان پرسش های مطرح شده در مورد مهاجر و وفاداری به ایالات متحده — پدر و مادر خود فرار اتحاد جماهیر شوروی زمانی که او یک کودک بود —و اشاره کرد که او دریافت کرده بود را ارائه می دهد به کار برای دولت اوکراین ارائه می دهد Vindman گفت که او به سرعت رد کرد.

“من یک آمریکایی” او یقین اظهار داشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان تشویق Vindman را برداشت در حالی که دموکرات ها بودند مبهوت.

“کاخ سفید در حال اجرا است دو نفر برای یک ویژه امروز در دولت leakers,” Rep. پل Gosar یک آریزونا از حزب جمهوری خواه در توییتر نوشت.

یک حساب توییتر مورد استفاده توسط رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین @TrumpWarRoom ادعا Vindman به بیرون درز اطلاعات به خلاف کاران که شکایت در مورد تهمت تماس مشتعل تحقیقات و “تبانی با حزب دموکرات برای شروع حزبی استیضاح کودتا.”

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن امنیت ملی رسمی تیم موریسون شهادت داد که دیگران آورده بود نگرانی که Vindman ممکن است به بیرون درز چیزی. Vindman در خود کنگره شهادت محروم نشت هر گونه اطلاعات.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: شلیک شد و مثال دیگر چگونه “کاخ سفید اجرا می شود به دور از حقیقت است.”

“سرهنگ سرهنگ Vindman زندگی می کردند تا به سوگند خود را به محافظت و دفاع از قانون اساسی ما” شومر در بیانیه ای گفت. “این اقدام نشانه ای از قدرت است. این فقط نشان می دهد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ضعف است.”

هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به یاد می آورد که چگونه Vindman گفت: در شهادت قبل از خانه استیضاح پنل که او اطمینان او نگران است که او خواهد بود “خوب برای گفتن حقیقت است.”

“این وحشتناک است که این دولت ممکن است او را به اشتباه” کلینتون گفت: در یک صدای جیر جیر.

در پاییز گذشته شنوایی زمانی که ارشد جمهوری خواه در خانه هوش کمیته Rep. Devin Nunes, خطاب او به عنوان “آقای Vindman,” عراق جانباز پاسخ داد: “رتبه بندی اعضای آن را داد. سرهنگ Vindman لطفا.”

وزیر دفاع علامت Esper خواسته شد آنچه که پنتاگون را به اطمینان حاصل شود که Vindman چهره بدون مجازات. “ما محافظت از تمام خدمات ما عضو از قصاص و یا هر چیزی شبیه به آن” Esper گفت. “ما در حال حاضر خطاب که در سیاست و وسایل دیگر.”

الکساندر Vindman برنامه ریزی شده است برای ورود به یک کالج نظامی در واشنگتن دی سی در این تابستان و برادر خود را به اختصاص داده شده به ارتش مشاور عمومی با توجه به دو مقام بودند که مجاز به بحث در مورد این موضوع علنی و طوری صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن.

Pressman گفت Vindman بود در میان یک تعداد انگشت شماری از مردان و زنانی که شجاعانه “قرار دادن ایمان خود را در کشور جلوتر از ترس” اما “پرداخت قیمت.”

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید” Pressman گفت. “سرهنگ سرهنگ Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

___

نویسندگان AP نانسی Benac, Zeke Miller, Eric تاکر و باب سوختگی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>