‘تظاهرات مسالمت آمیز رو ربوده’: برخی از مجرمان با استفاده جورج فلوید تظاهرات به عنوان پوشش برای غارت پلیس می گویند

استیو Mylett, پلیس ارشد در Bellevue, Washington, نمی توانستم باور آنچه که او از دیدن حتی پس از هوش افسران هشدار داد از رسانه های اجتماعی پست های تماس برای یک حمله است.

در بعدازظهر یکشنبه, مارس 31 تعداد انگشت شماری از تظاهرکنندگان حمل نشانه های جمع آوری شده در یک عمده تقاطع در سیاتل و حومه. جمعیت به سرعت رشد به 40. سپس بعد از دو مرد بر روی تلفن های همراه, 300 بیشتر نشان داد و سپس از 1000 سفید و سیاه و سفید و قهوه ای.

“این یک سونامی از مردم و آنها فقط شروع به در حال اجرا” Mylett گفت. “من نمی شنوند جورج فلوید نام یک بار. من را نمی شنوند, ‘پلیس اصلاحات!’ آنها فقط پراکنده در سراسر شهرستان. … آنها با استفاده از تاکتیک های ما دیده می شود هرگز قبل از.”

Mylett گفت: faux معترضان بسیاری در لباس سیاه و سفید با پیراهن دستکش و COVID-19 ماسک غارت مغازه ها و ایجاد میلیون ها دلار ضرر. برخی از فرار از یک کسب و کار به بعد سوار توسط وسایل نقلیه است که متوقف شده خارج high-end فروشگاه لود کردن و نقل مکان کرد.

“این بسیار مایه تاسف است که تظاهرات مسالمت آمیز رو ربوده شده توسط شبکه های جنایی با استفاده از آنها برای پوشش” Mylett گفت. “چگونه می توانم شما را نادیده گرفت که این تاکتیک مورد استفاده قرار گرفت از ساحل به ساحل شمال به جنوب؟”

برخی از غارت رخ داده است که در طول فلوید تظاهرات در آخر هفته پس از روز یادبود به نظر میرسد که ناشی از در غیر این صورت مسالمت آمیز راهپیمایی – حتی به عنوان دیگر تظاهرکنندگان سعی در حفظ نظم.

اما پلیس و شاهدان عینی و فیلم نشان می دهد یک پدیده متفاوت از کالیفرنیا به نیویورک: جمعیت است که گرد هم آمدند و تبخیر با غیب هماهنگی اوباش فلش با استفاده از این تظاهرات به عنوان یک پوشش برای غارت high-end مغازه ها.

“این یک بازی whack-a-mole” گفت: Jennifer تجدا رئیس پلیس در Emeryville, کالیفرنیا, اوکلند حومه. “آنها پیشاهنگی. آنها کاروان اتومبیل… ما تا به حال بیش از 1000 نفر انجام آن است.”

لوکس فروشگاه غارت برخی از مایل از تظاهرات

تجدا و دیگران گفت: نمیتوانیم به طور معمول هدفمند مغرور فروشگاه. در لس آنجلس غارتگران رهبری به گوچی و پرادا و طراح دیگر فروشگاه های همراه بازار مال فروشان درایو.

در سان فرانسیسکو اتحادیه مربع پیاده رو با آشغال بند از راز ویکتوریا و نسبتا جعبه جواهر از سنگ.

در شهر نیویورک سوهو منطقه, خانه مد, طراح, Christiane Lemieux گفت: تلویزیون اخبار خدمه او را تماشا غارتگران نقاب پور از پنج خودرو است که تا به حال هیچ جبهه پلاک. یک فروشگاه بنا موردنیاز با ضرر و زیان برآورد شده بیش از 1 میلیون دلار است.

در Santa Monica, California, سارق هل کنار یک زن تظاهرکننده که در تلاش برای جلوگیری از آنها را از شکستن یک پنجره فروشگاه. در نزدیکی فروشگاه, یک مرد با عجله خارج با جایزه – یک تخته موج سواری و سوار بر یک موتور سیکلت است.

پلیس به طور معمول نیست در اطراف و یا نمی قطع مهاجمان. بلوک و یا مایل دور از افسران ضد شورش نظارت تظاهرکنندگان گاهی اوقات با دور انداختن آنها.

هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از خرید مناطق و مراکز بودند غارت مشابه onslaughts در سراسر کشور و یا تا چه حد سازمان یافته جنایی عملیات همپوشانی با تظاهرات مسالمتآمیز. مقامات هنوز در تلاش برای به یاد بگیرند که آیا این حملات به سادگی منعکس کننده قدرت گوشی های هوشمند و یا چیزی بیشتر محاسبه می شود.

در Bellevue Mylett گفت: او با استفاده از شواهد تصویری برای پیگیری کردن مظنون است.

“این سازمان شبکه,” او گفت: هر چند او اذعان کرد او نمی تواند ثابت کند که هنوز رتبهدهی نشده است. “ما در حال همکاری نزدیک با اف بی آی و دولت ما همکاران به شناسایی سلسله مراتب است.”

آنچه موجب غارت و چپاول ؟

بیش از بیش از دو هفته از تظاهرات ناگفته هزاران نفر از مردم بخش کوچکی شکست را به فروشگاه ها – فقط به عنوان تنها درصد کمی از این کشور را بیش از 800,000 سوگند افسران پوشیدن نشان از خشونت.

اما صحنه های پخش آگهی nauseam در کابل, اخبار, غرق در.

در مینیاپولیس, مردم با آرامش نورد چرخ دستی های خرید پر از کالا را درب هدف فروشگاه. در تمپا, فلوریدا, اخبار تلویزیون فیلم نشان داد افراد نقاب دار, برخی حامل, اعتراض, نشانه غارت یک CVS به عنوان یک خبرنگار در مورد چگونگی سرقت و خشونت “ایجاد هرج و مرج به جای تغییر است.”

در گرجستان یک جفت محلی newscasters تماشای ویدئو زندگی می کنند از کسب و کار در حال غارت و استدلال در مورد اهمیت است. یک خبرنگار اظهار داشت که مردم سرقت کالا نیست تظاهرکنندگان اما “به طور قابل توجهی پیچیده تر اگر آنها قادر به در آتلانتا اداره پلیس در چنین محاسبه راه است.”

یک همکار مخالفت نشان می دهد آنها مشاهده اثرات رسانه های اجتماعی. “هیچ رهبر در اینجا. آن را احساس می کند مانند اینها – آن را خود به خود رهبر در حمله به این کسب و کار است.”

در حالی که ممکن است رضایت بخش به حل و فصل در یک توضیح سادگی به ندرت قطاری از تفاوت های ظریف از انگیزه. به جای جامعه شناسان می گویند غارت است موجب یک درهم مخلوط از خشم و بخل انتقام و فرصت طلبی – با ترکیب مختلف برای هر فرد است.

Kwame مسیحی یک اوهایو وکیل و مدیر آمریکایی مذاکره موسسه گفت: برخی از غارتگران بودند بدون شک ابراز سرخوردگی و یا تلاش برای حتی یک نمره اما در تصویر بزرگ بودند غرق شدن یک فریاد برای عدالت است.

می تواند غارت شود یک عمل اعتراض ؟

هر چند خرابکاری می توان توجیه در گرمای شور مسیحی گفت: سرقت برای منافع شخصی است که به راحتی آشتی: آن تایید اعتبار تظاهرات و بیگانه می سازد نه فقط قربانیان جرم و جنایت, اما یک بدن اجتماعی به دنبال در.

“مهم ترین چیزی که ما در اختیار ما است اخلاقی,” مسیحی گفت. “اگر کسی از بین می برد و اخلاقی – اقدام مانند آنها بخشی از ما و انجام کارهای بد – که تحریف پیام ما.”

Robert C. Smith, یک استاد بازنشسته علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو می بیند تصاویر متفاوت: اگر غارت آلی بیان خشم – شلاق را نه فقط در برابر سوء استفاده پلیس اما در برابر تاریخی میراث اجتماعی زانو در گردن ؟

اگر او گفت: فروشگاههای جعبه بزرگ و مغرور مراکز هدف قرار گرفتند نه فقط به خاطر اینکه آنها واقعا چیزهای خوب اما از آنجا که آنها به عنوان نمادهای اقتصادی نابرابری و نژادپرستی نهادی?

اسمیت گفت: سرقت rampages در طول تظاهرات شناخته شده در محاوره به عنوان “کریسمس در ماه اوت” – دیده می شود در داخل مظلوم جامعه سیاه و سفید به عنوان مشروع پاسخ به دیرینه بی عدالتی است. حتی زمانی که غارت متعهد است که توسط سفید پوستان بود که به طور گسترده در روز پس فلوید مرگ انگیزه شده اند ممکن نژادی و همبستگی به جای زیاده روی او استدلال کرد.

در همان زمان اسمیت گفت: گاهی اوقات افراد جوان گرفتار در لحظه و تصاحب یک فرصت را به همه چیز.

اسمیت گفت که او بیش از حد قدیمی بود در خیابان, اما او به تماشای تظاهرات. او متوجه می شود که نوری از سر و صدا-و-منازعه ممکن است صدمه دیده است حقوق مدنی تلاش. اما آنها همچنین ارائه یک پیام گفت و griping مورد غارت در طول تظاهرات گسترده مانند شکایت در مورد تندر در تابستان طوفان.

“آنها نیاز به شنیدن فریاد ما’

در حالی که پلیس بر این باورند برخی از غارت انتخابی بود و سازماندهی آنها می گویند قسمت های دیگر به نظر می رسد به طور خود به خودی رخ می دهد در کنار راهپیمایی یا تظاهرات.

شعار اعتراض شد اسپری رنگ خارج غارت مغازه ها. رسانه های اجتماعی پست های تشویق مردم به هدف فروشگاههای جعبه بزرگ و شرکت های بزرگ کسب و کار که در آن ظاهرا بیمه را پوشش ضرر و زیان است.

روز قبل از Scottsdale, مد, مربع در آریزونا بود تاخت و تاز کردن در مه 30, رسانه های اجتماعی پست های مردم خواست به آسیب “جامعه خود ما” اما “را از اعتراض و خشم و خشم و غم و اندوه و صدمه زدن به مردم جامعه است. … آنها نیاز به شنیدن فریاد ما.”

Scottsdale جمعیت کمتر از 2 درصد آمریکایی آفریقایی, با توجه به داده های سرشماری و بازار است که نزدیک به 20 کیلومتر از مرکز شهر فینیکس که در آن تظاهرات رخ داده است.

Scottsdale پلیس Sgt. بن میزبان گفت: پلیس بر این باورند برخی از مردم نشان داد تا در بازار به اعتراض مسالمت آمیز دیگران بودند “سازمان تظاهر” و هنوز هم دیگران رو جاروب در حوادث و کشف و ضبط یک فرصت است. او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این حادثه به دلیل آن همچنان تحت تحقیقات جنایی.

در مینیاپولیس بوته تظاهرات سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: بسیاری از غارت ناشى از تظاهرات و هدفمند کسب و کار در این نزدیکی هست اما در گروه وسایل نقلیه نیز زده, فروشگاه ها.

مهتر گفت: ماهیت این سازمان ها و چگونه آنها کار باقی می ماند یک موضوع بررسی است.

تجدا این Emeryville رئیس پلیس گفت: هیچ راهپیمایی یا تظاهرات برنامه ریزی شده بود در شهرستان خود را هنگامی که صحبت از مارس 30 حمله آغاز شده pinging در سراسر رسانه های اجتماعی.

تجدا گفت: بخش استخدام 41 افسران. حدود 130 تقویت آورده بودند از سازمان های دیگر اما این کافی نیست. پلیس بودند تعدادشان کمتر, او گفت:, و تصمیم به عقب بماند و نه از به خطر اندازد ،

“این جنایتکاران و آنها با استفاده از فرصت” تجدا گفت. “این همه تحت پوشش جورج فلوید مرگ و… آن را دلسرد کننده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>