Pearl Jam در یک بیماری همه گیر: چه Gigaton’ ارائه می دهد یک دیرین فن

چه معنی است وقتی که می آید در جهانی همه گیر?

چه چیزی معنی کنه ؟

مهم نیست آنچه اهمیت فرهنگی Gigaton در نهایت می کند یا نمی کند در نهایت داشتن, من هنوز هم get عجله از unwrapping پلاستیکی جدید Pearl Jam LP. Tهاف گذشته خود را سه پرونده شده اند نسبت نا امیدی به من من نگه دارید گوش دادنing, امید به rekindle آتش گروه روشن در درون من در روزهای اولیه خود را. حتی اگر شعله می کشد فقط یک زن و شوهر از آهنگ ها و یا fleetingly موجود در افزایش Eddie Vedder کر یا یک محرک ریف گیتار از مایک McCready یا سنگ Gossard من برای آن لحظات که در آن آنها را به من برگشت و به من احساس دوباره جوان. بخشی از جوانی من است که من همیشه گنج است که هنوز هم گره خورده است به طور مستقیم به این گروه و آن را همیشه خواهد بود.

Pearl Jam کمک کرد تا من را از بعضی جهات از من گیج کننده سال های نوجوانی خود را کمک به من کمتر احساس تنهایی در آن لحظات از عدم قطعیت و انزوا و tهی نیز soundtracked کسانی که جشن momentswhere من شروع به کشف که فقط من و آنچه واقعا اهمیت به من. به عنوان من با گروه موسیقی خود من را تشویق به پرورش من خلاق خود در طول تجربی سال کالج, وقتی که من با افتخار اعلام عشق من از پرل جم با گرفتن زنده stickman خالکوبی روی مچ پا. Tهی تقویت باور من این است که بدون توجه به جایی که من خانه من همیشه باید به من اعتماد رکورد بازیکن در کنار من. و tوارث صریح حمایت سیاسی و علل خیریه تصفیه شده چه من مشاهده جهان و به من کمک کرد کشف آنچه نقش من در ساخت جامعه به مکانی بهتر برای همه.

Nاوایل 30 سال پس از آنها آغاز شده (و تقریبا پس از هفت سال سابقه رعد و برق پیچ و مهره), Pearl Jam با خود 11th آلبوم Gigaton. پس از گذراندن چند هفته با رکورد جدید من با اطمینان می توان گفت آن است که خود را strongeسنتو most مطمئن آلبوم پس از سال 2000 دارای دو گوش. این گروه برای تلفن های موبایل الهام گرفته از احیا و قابل ملاحظه ای از لحظه ای. آنها در تلاش برای گرفتن رعد و برق را در یک بطری از لحظات اولیه در حرفه خود و tهی در حال عاقلانه به اندازه کافی به تلاش برای تکرار خود هر چند هنوز هم وجود دارد قوی پژواک از این گروه سابقه طولانی به خصوص در Vedder را اب و هوای, رزونانس خواننده.

مانند بسیاری از پرل جم اخیر آلبوم های راک همه چیز لگد کردن و سوق دادن جلوی نیمی از این آلبوم قبل از راه دادن به یک سری از ترانه و بیشتر آرام و غم انگیز آهنگ در نیمه دوم. اما Gigaton خارج از غرفه به عنوان یک منسجم خلاق بیانیه با گروه reflectively بررسی منکسر دولت ما شکننده جهان (حتی قبل از COVID-19) و خود را ناچیز محل در آن است.

“من می خواهم این رویا به آخرین برای همیشه لطفا برای/یک آرزو را تکذیب کرد به طول زمان ما/کاش این لحظه هرگز پایان دادن به/اجازه دهید آن را یک دروغ بزرگ است که همه قراردادهای آتی مرگ” Vedder آواز می خواند در مشتاق آلبوم نزدیک “رودخانه عبور.” به جای غرق در حسرت چیزهایی بازگشت در سمت چپ (یا چپ رودخانه uncrossed) این آهنگ امیدوار سرود پتانسیل تغییر دهید. یک راه بهتر رو به جلو است و ممکن است تا زمانی که ما با هم می چسبد و به اشتراک گذاری این نور است.

Pearl Jam نیز طول می کشد طراوت یک مسیر انحرافی در این آلبوم اولین تک “رقص Clairvoyants.” آهنگ is a, دمدمی, Talking Heads-مانند پایکوبی (کامل با Vedder را David Byrne-esque آوازی تحویل) با یک صاف-کردن ’80s بویی نوسان به آن است. مخاطره آمیز موسیقی تجربی (کامل با نوازنده بیس جف Ament تعویض به گیتار و کلید در حالی که گیتاریست Gossard نقش باس) واقعا خاموش می پردازد.

یکی از رضایت بخش ترین چیز در مورد Gigaton است که این آلبوم واقعا نمی باید اتفاق می افتد. Pearl Jam نگه داشته می تواند تور را فروخته استادیوم ها و جشنواره ها حتی بدون انتشار یک رکورد جدید. اما در حالی که آنها قطعا وقت خود را در زمان قرار دادن این رکورد با هم (این است که یک باند که فقط به اطراف کردم انتشار خود 2017 و 2018 fan club, تک آهنگ, ذهن شما) نتایج این بی شتاب متفکر با کیفیت است که می آید از یک گروه با داشتن فضا و زمان به جمع آوری تنها خود را از بهترین مواد.

در 57 دقیقه Gigaton است که رکورد طولانی ترین باند حرفه ای و در عین حال وجود دارد چند غیر ضروری لحظات. این گروه این است که هر دو کشش و آینده به هم نزدیک ضربه زدن به پویا خلاق مشارکت است که سوخت آنها از این همه سال. برای یک دیرین فن these آهنگ های جدید ارائه یک حس عاطفی فرار متغیر خبري, ثابت قدم اعتقاد و شخصی مطرح کنید و جمعی recalibration. Gigaton است خشن و بی ادب خلاق را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که بچه ها هنوز alright.

و منf هیچ چیز دیگری Gigaton است تاکید است که این گروه من متعهد روح من (و پوست) در ’90s در هکتارsn نیست مرا گمراه. بچه من بود که من کشف Pearl Jam هنوز زنده است در درون من و موسیقی خود را توسط یک مهار نشده هیجان انگیز یادآوری برای لذت بردن از جوانی من مهم نیست که چگونه من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>