پنس در فلوریدا: کروز صنعت به توسعه جدید کروناویروس پروتکل در عرض 72 ساعت

کردن, جدول, حال هیچ برنامه ای برای لغو و یا دلسرد سالم آمریکایی ها از مصرف کروز. اما یک خط کروز را بگویید مسافران آنها می تواند لغو کشتی و دریافت “بازپرداخت کامل در قالب یک آینده اعتباری” را برای یک سفر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به این نتیجه رسیدند در شنبه دوم خود را با سفر به جنوب فلوریدا در حدود یک هفته با اعلام کشتی کروز جدید کروناویروس-دستورالعمل مربوط در آثار هستند.

بعد از یک میزگرد بحث و گفتگو با دولت کروز مدیران اجرائی شرکت در بندر باتلاقی در فورت Lauderdale پنس گفت که در عرض 72 ساعت جدید غربالگری و قرنطینه پروتکل خواهد بود در محل.

کردن, جدول, حال هیچ برنامه ای برای لغو و یا دلسرد سالم آمریکایی ها از مصرف کروز. اما یک خط کروز را بگویید مسافران آنها می تواند لغو کشتی و دریافت “بازپرداخت کامل در قالب یک آینده اعتباری” را برای یک سفر.

“مردم آمریکا ارزش ما خط کروز صنعت” پنس گفت. “با این وجود ما تمام تشخیص های اخیر با چالش های مطرح شده در الماس شاهزاده خانم و چالش مداوم با شاهزاده بزرگ در گسترش coronavirus.”

اما پنس همچنین نشان داد مقامات نظارت یک سوم کشتی کروز. او نه شناسایی رگ.

اعلام می آید به عنوان نگرانی در مورد ایمنی در کشتی های کروز و سفر در کل رسید در پی مشکلات در الماس و بزرگ کشتی شاهزاده خانم. پنس گفت: کسانی که روی شاهزاده بزرگ در نزدیکی کالیفرنیا گرفته خواهد شد به یک غیر تجاری پست که در آن مسافران و خدمه خواهد بود آزمایش قرنطینه و درمان به عنوان لازم است.

کشتی با بیش از 3500 نفر سرنشین بود, قایقرانی در محافل سواحل کالیفرنیا در روز شنبه پس از 19 خدمه و دو مسافر آزمایش مثبت برای این ویروس جدید است.

کروناویروس در فلوریدا: وزارت بهداشت اعلام کرد سه مورد جدید

در پورت های باتلاقی, پنس زمان توافق او گفت: نتیجه در “تغییرات قابل توجهی در شیوه ما خط کروز.”

در عرض 72 ساعت او گفت: این صنعت با کمک وزارت امنیت داخلی مراکز کنترل بیماری و گارد ساحلی را توسعه جدید و بیشتر دستورالعمل های دقیق و protocolsin سه حوزه.

آنها عبارتند از:

— بیشتر افزایش ورود و خروج غربالگری و همچنین برای ایجاد کشتی تست برای coronavirus.

— جدید قرنطینه استاندارد خواهد شد هماهنگ با CDC برای تمام کشتی های کروز.

— یک پروتکل به حرکت هر یک از بیماران که قرارداد coronavirus و یا در غیر این صورت تبدیل شدن به طور جدی بیمار به زمین بر اساس امکانات.

پنس گفت: هدف از جلسه روز شنبه با کروز مدیران بود “به آنها را بپرسید به گام تا تلاش های خود را برای حفاظت از سلامت و ایمنی مسافران خدمه خود را و جوامع که همه آنها بازگشت.”

حضور در این میزگرد بودند فلوریدا از حزب جمهوریخواه ایالات متحده سنسور. مارکو روبیو و ریک اسکات نیز در کنگره ایالات متحده تد داچ یک دموکرات از فلوریدا.

رهبران صنعت شامل ریچارد Fain رئیس رویال کارائیب فرانک Del Rio, مدیر عامل شرکت نروژی کروز خط و آرنولد دونالد مدیر عامل شرکت کارناوال Corp.

Fain دل ریو و دونالد صحبت نمی کنم publicly.

با این حال در شنبه Del Rio با ارسال نامه ای به NCL مشتریان اعلام “صلح از ذهن” سیاست. کسانی که در حال حاضر رزرو کشتی بین 10 مارس سال 2020 و 30 سپتامبر می تواند انصراف از 48 ساعت قبل از سوار. آن دسته از مشتریان خواهد باید پول آنها پرداخت شده برای کروز به عنوان یک اعتبار دیگری رزرو از طریق 31 دسامبر 2022.

“توجه داشته باشید در شخصی من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که من سفر با خانواده و دوستان به اروپا در اواخر ماه مه روی یکی از ما فوق العاده کشتی” دل ریو نامه اعلام کرد. “کروز سرگرم کننده و امن به معنی سفر و من می خواهم به اطمینان حاصل شود که شما می دانید که ما راه رفتن صحبت کنید.”

کروناویروس در فلوریدا: PBIA مسافر ‘مثبت’ به صورت بیماری, مقامات می گویند که

آدم گلدشتاین رئیس خط کروز انجمن بین المللی گفت: صنعت متعهد شد برای برخورد با خطر سلامت.

“تاپیک های زیادی در مورد کوروناویروس وضعیت است که یا پیچیده و یا پویا یا هر دو, اما من می خواهم به دولت در شرایط ساده تعیین این صنعت به دنبال از طریق احساسات بیان شده در این جلسه به منظور توسعه یک افزایش قابل توجهی طرح بیش از چند روز آینده” به او گفت:

پنس اضافه شده بود وجود دارد بدون نیاز به دلسرد کردن مردم از گرفتن کشتی های دیگر بیشتر در معرض خطر جمعیت به طور خاص به معنای شهروندان ارشد با “جدی و اساسی” نگرانی های بهداشتی.

دیگر از آن, او گفت که او را دیدم بدون نیاز به منصرف کردن آمریکایی ها از کشتی و یا سفر به طور کلی.

“آن را به ارمغان می آورد بزرگ آن را یک سرگرمی بزرگ ارزش او گفت:” از کشتی است. تمرکز بحث میز گرد او گفت برای اجرای تغییرات اجازه می دهد کسانی که مصرف cruises به “اعتماد به نفس است که صنعت و دولت ما در هر سطح در حال کار در کنسرت برای اطمینان از سلامت خود و رفاه.”

Coronavirus فلوریدا: رهبران دولت صورت انتخاب های سخت به عنوان ویروس گسترش می یابد

روبیو گفت: صنعت کروز مهم است اما نیاز وجود دارد برای محافظت از مردم و نه دولت تخلیه و سلامت منابع است.

“این صنعت مهم برای دولت مهم اقتصادی موتور,” او گفت:. “هیچ کس می خواهد برای دیدن کشتی لغو و یا دلسرد شده است. ما نیز نمی توانیم به عنوان یک کشور به کشور دیگر بروز است که در آن ما باید 3,000, 4,000, 5,000 مسافران و هیچ تاسیس پروتکل برای نحوه مقابله با آن.”

اسکات توافق گفته مقامات صنعت هستند “کاملا متعهد نه تنها به مطمئن شوید که همه آمریکایی ها در امان ماندن بلکه برای نگه داشتن همه شغل ما رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>