در انتظار جلسه دادگاه تجدید نظر بلوک قاضی حکم اجازه می دهد Felons به رای در فلوریدا

یک دادگاه تجدید نظر فدرال اعطا فلوریدا فرماندار دائم دستور جمعه قرار دادن در برگزاری یک قاضی حاکم است که تا به حال به طور چشمگیری گسترش یافته تعداد رای دهندگان واجد شرایط در دولت شامل سابق felons قادر به پرداخت خود را در دادگاه جریمه ها و هزینه های.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای 11th مدار در آتلانتا گفت: در آن پانل از قضات در نظر دارد برای درخواست تجدید نظر توسط کالیفرنیا ، ران DeSantis. تجدید نظر قضات وجود دارد در حال حاضر حکومت را حداقل دو بار در برابر DeSantis طول اولیه مسائل مطرح شده در این مورد. دادگاه را بلافاصله تنظیم یک برنامه نوشته شده دادخواستها و شفاهی.

دادگاه تجدید نظر تصمیم می اندازد به آشفتگی این سوال که چگونه بسیاری از felons و آنهایی که ممکن است قادر به رای دادن در فلوریدا در طول سال 2020 انتخابات با اوت. 18 مقدماتی تنها حدود شش هفته دور. مهلت جدید ثبت نام رای دهندگان به رای در فلوریدا مقدماتی است 20 ژوئیه کمتر از سه هفته به دور است.

این دعوای حقوقی می تواند اضافه کردن صدها نفر از هزاران نفر از مردم را به رای گیری رول در فلوریدا می رود به یک میدان نبرد دولت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مجدد برنامه. این معلوم نیست که آیا کسانی که رای دهندگان به نفع یک حزب سیاسی است اما جمهوری خواهان مشتاق به ارائه فلوریدا به ناروا شد مسئول اعمال رای گیری محدودیت در felons. همچنین مشخص نیست که چگونه بسیاری از تازه رای دهندگان واجد شرایط در واقع ثبت نام کنید یا بازیگران آراء این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دقت برنده فلوریدا حدود 112,000 رای بیش از کلینتون در سال 2016 اما معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شده است رای گیری پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا.

فقط هفته پیش در مارس 24, ایالات متحده منطقه قاضی رابرت Hinkle در برابر حکومت DeSantis. او گفت: تلاش DeSantis دولت و قانونگذاران در قانون اساسی و محدود حق رای نزدیک به 1 میلیون نفر از شهروندان که در غیر این صورت واجد شرایط برای رای دادن تنها در صورتی که پرداخت آن دادگاه-اعمال جریمه هزینه ها و جبران خسارت به قربانیان جنایی. قاضی به نام فلوریدا سیستم “پرداخت برای رای دادن.”

سه قاضی تجدید نظر پانل در آتلانتا قبلا رد درخواست فرماندار برای جلوگیری از شاکیان در این پرونده از ثبت نام برای رای دادن تا Hinkle حاکم و کامل تجدید نظر دادگاه حمایت کرده بود که تصمیم گیری در برابر DeSantis.

چهارشنبه تعجب تصمیم می فرستد کل مورد تا به آتلانتا که در آن تمام مدار قضات را در مجموع تعیین اینکه آیا به معکوس Hinkle تصمیم. او حاکم است و یخ زده به عنوان یک نتیجه و آن را بلافاصله روشن نیست که آیا felons که ممکن است مدیون بدهی های پرداخت نشده در فلوریدا می تواند به طور قانونی ثبت نام در انتخابات پارلمانی آینده شرکت کنند ،

وکیل شاکیان علامت Gaber از واشنگتن مبتنی بر مبارزات حقوقی مرکز یک گروه حمایت گفت که او توسط چهار شنبه تصمیم – به خصوص از مدار قضات در حال حاضر حکومت در برابر DeSantis دو بار – و گفت که او امیدوار است کامل دادگاه تجدید نظر به سرعت حرکت می کند در زمان انتخابات ماه نوامبر.

___

این داستان تولید شده توسط تازه را فلوریدا خبری سرویس دانشگاه فلوریدا دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات است. خبرنگار را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>