پیت Buttigieg است سی ان ان به خاطر خود آیووا ‘پیروزی’

چهار روز پس از آیووا قفقاز صورت گرفت هیچ ویکتور اعلام شده است و رای باقی مانده است فرو رفته در جنجال و بی نظمی. اما اگر شما بوده ام به تماشای سی ان ان به چند روز گذشته می تواند معاف شود برای تصور پیت Buttigieg برنده شده بود.

برخی در سی ان ان به سادگی از آن زمان به عنوان واقعیت است که Buttigieg برنده شده بود آیووا—مانند دیوید اکسلراد که اعلام شده (2/4/20): “راه او برنده در آیووا و من فکر می کنم او در تلاش بود به این نکته در اینجا است که یک نقشه راه.” سی ان ان لنگر Jim Sciutto, آماده به بحث در مورد تاثیر اعلام نشده, نژاد خواسته تحلیلگر ارشد هری Enten: “پیت Buttigieg شما می دانید او یک برنده با یک حاشیه باریک. آیا ما شاهد یک جهش وجود دارد؟”

در حالی که برنده اعلام شده بر اساس “هيئت دولت معادل” نامشخص باقی مانده است آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که برنی ساندرز برنده رای مردمی در آیووا—در گذشته تعداد بیش از 6,000 آرا در دور اول و یا 3.5 درصد از کل آرا; در تنظیم نهایی که در آن حامیان غیر قابل دوام نامزدها با یک انتخاب دوم ساندر آگهی توسط 2,600 آرا و 1.6 درصد است. این SDE یک واسطه محاسبه بین آرای مردمی و ملی نمایندگان; به جای به طور مستقیم ترجمه بین این دو آن مزیت های روستایی حوزه به همین دلیل است که یک نامزد می تواند برنده رای مردمی اما از دست دادن SDEs.

در گذشته روزنامه نگاران تا به حال هیچ اطلاعات دیگر برای رفتن به طوری که آنها در زمان SDE به عنوان تنها معیار پیروزی. اما در حال حاضر که تحت فشار پس از سال 2016 حزبی افتضاح از انتشار اطلاعات بیشتر در مورد مجموع رای روزنامه نگاران باید یک انتخاب در مورد آنچه که به تاکید و سی ان ان به وضوح انتخاب شده به چوب با SDEs که در آن Buttigieg تا به حال باریک ترین آگهی.

لنگر Wolf Blitzer هشدار داد بینندگان به دور از در نظر گرفتن رای مردم به طور جدی (2/4/20): “اما به یاد داشته باشید به رای مردم است اما این دولت نمایندگان را تعیین خواهد کرد که برنده آیووا قفقاز.” او سپس آن را انداخت به سی ان ان مدیر سیاسی دیوید Chalian که موافقت:

[ساندرز] می خواستم این رای محبوب کل گزارش شده چرا که آنها درک آنها می تواند اجرا شود تا نمره بیایید می گویند با افراد جوان در شهرهای. اما راه که قفقاز کار گرگ است که اگر شما پشتیبانی در همه جا در سراسر کشور شما می توانید جمع آوری بیشتر نمایندگان و این مهم متریک برای چه کسی برنده است.

بدیهی است که معتبر به گزارش طول می کشد که بیشتر ملی نمایندگان (که در طول تمام این گزارش ها بود و یک کراوات بین دو Buttigieg در حال حاضر منجر به یک). اما اهمیت آیووا به همه خبرنگاران می دانم که نیست شماره ملی و نمایندگان نامزدهای دور آمده با—آیووا تا 41 از مجموع 3,979 اهدا در کنوانسیون—این حرکت یک نامزد می شود از عملکرد خود در آیووا. و خبرنگاران در سی ان ان به نظر می رسید کاملا مشتاق به دیدن Buttigieg که گزاف گویی.

سی ان ان Chris Cuomo به خصوص مشتاق تقویت کننده از Buttigieg و SDE دفعات مشاهده شده است. روز چهارشنبه (2/5/20) او گفت: بینندگان:

من به شما بگویم که به رای مردم. اما SDE آنچه مهم است این نمایندگان…. رای مردمی: ما اصلا به دنبال آن به عنوان یک متریک چرا ؟ چرا که با کالج انتخاباتی آن نمایندگان. که بزرگترین تفاوت که حمل بیشتر به اولیه و به کنوانسیون به دولت است.

کومو نیز تقدیر Buttigieg برای اعلام پیروزی قبل از هر نتیجه ای منتشر شد: “او به دنبال خوب گفته او برنده شب گذشته. رسانه ها بود و غوغای تمام طول روز. در حال حاضر آن را به نظر می رسد یک حرکت خوب برای Buttigieg کمپین.” و سی ان ان لنگر preempted هر ساندرز ادعا می کنند به خلاف:

در حال حاضر ساندرز کمپین می گویند هیچ, ما رای بیشتر از او می کند. درست مثل در انتخابات عمومی برنده شدن شما از طریق نمایندگان مانند کالج انتخاباتی است. و Buttigieg منجر شده است. این یک افزایش بزرگ برای مبارزات انتخاباتی خود را.

مهمان خود را میچ تقبیح raved: “این یک شب بزرگ برای او و تاریخی. این اولین بار بود که آشکارا همجنسگرا نامزد که تا به حال اجرا و برنده شد. که به تنهایی یک لحظه خاص است.”

روز بعد (2/6/20), Cuomo دوباره آمد به Buttigieg دفاع: “Buttigieg حال رسانه های گزنده در پاشنه خود را در مورد گفت: او پیروز شد. حق با او بود به آن می گویند. او را رد ضربت او باید بدست, برای, برنده, Iowa. اما حق با او بود.” زمانی که کاخ سفید خبرنگار ابی فیلیپ اشاره کرد که “دموکرات بودند و انتقاد از او برای بیرون آمدن و انجام است که در آن شب” کومو interjected:

جسارت و امید, که معلوم می شود چرا که در حال حاضر همه آنها نیاز به خاموش کردن. او زخم تا انجام بهترین در آیووا تا آنجا که ما می دانیم…. Fortune favors the bold. او گفت: من فکر می کنم ما پیروز شود. از آن خواهد شد که راه در حال حاضر مهم نیست که چگونه از آن می لرزد.

هنگامی که Buttigieg در آمد خود را نشان می دهد (2/6/20), Cuomo, معرفی او به عنوان “ناشناخته یک سال پیش در حال حاضر مرحله امشب به عنوان رهبر در آیووا قفقاز.” برای راه اندازی این مصاحبه اعلام کرد که کومو

آیووا حزب دموکرات فقط منتشر نهایی دسته ای از نتایج حاصل از قفقاز 100% حوزه گزارش. شما در حال برگزاری یک سرب باریک از یک دهم درصد بیش از سناتور ساندرز در هيئت دولت معادل است که متریک استفاده می کنیم که برای تعیین برنده. آیا واکنش شما ؟

Buttigieg پاسخ داد:, “اوه, که فوق العاده, اخبار, به شنیدن این که ما به دست آورد.”

البته هیچ برنده اعلام شده بود که در آن نقطه به این دلیل که نتایج خیلی نزدیک بودند (Buttigieg را SDE سرب بود در 0.1 درصد) وجود داشت و بسیاری از بی نظمی; AP هنوز هم کاهش یافته و به طور رسمی اعلام برنده و بیشتر از بقیه رسانه ها به دنبال کت و شلوار. اما کومو کاهش یافته و به خلق و خوی خود و یا مهمان خود را.

کومو بود و نه تنها به ستایش Buttigieg برای پیروزی خود را بیان. هنگامی که لنگر John Berman خواسته مفسر پل Begala در مورد آن Begala پاسخ داد: (2/4/20):

من فکر می کنم آن را بسیار هوشمند است. دوباره او می داند که بیش از ما به خاطر او کردم داوطلبان و حامیان در همه کسانی که در قفقاز…. بنابراین من می خواهم این واقعیت است که Buttigieg و ctq آیا برخی از این به عنوان پرش به سرعت و می گویند من در واقع برنده حتی اگر ما هیچ ایده اگر آنها را انجام داد.

(برمن نمی شی به Begala را ستایش.)

Sanders, از سوی دیگر, داده نشده بود چنین یک پاس در سی ان ان. پس (دقیق) اعلام کرد که “از نظر آرای مردمی ما موفق به کسب یک پیروزی قاطع,” سی ان ان Ryan اشراف (2/6/20) مقابله: “اما قوانین آیووا قفقاز آن را روشن برنده تعیین می شود توسط هيئت دولت معادل نه رای مردم.”

پس از قضاوت در مورد هر دو نامزد’ اظهارات به “زودرس” جیک Tapper رفت و تنها به بازیگران شک در یکی از آنها (2/6/20):

اما در واقع راهی است که این کار انجام شود, دولت نمایندگان یا دولت محول معادل و Buttigieg است کمی جلوتر وجود دارد و این است که انجام می شود — این یک مسابقه برای نمایندگان یک مسابقه برای رای مردم.

برخی از آنها شروع به رد گم کردن; روز چهارشنبه (2/5/20) جف Zeleny سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار گزارش داد که “هیچ سوالی وجود دارد که پیت Buttigieg است که هنوز هم پیشرو در راه است.” روز پنج شنبه صبح (2/6/20), Zeleny بود با این استدلال که Buttigieg بود “قطعا کشیدن ناراحتی بیش از برنی ساندرز” و “قطعا این باریک تقریبا پیروزی است.” بعد در روز به عنوان Buttigieg را SDE منجر به کاهش 0.1 درصد Zeleny بود و راه رفتن خود را تجزیه و تحلیل: “اساسا آن را بشویید. آنها در حال رفتن به تقسیم تعداد نمایندگان.”

اما البته آن روایت بوده است تاسیس شده است. در حالی که برخی از اظهار تاسف کرد که Buttigieg نیست آسانسور او را اگر نتایج روشن شده بود از همان آغاز آشکار است که در حال حاضر این نتایج احتمالا بیش از حد نزدیک به طور کامل روشن—که بدان معنی است که صحبت کردن در مورد تنها یک نامزد به عنوان “برنده” به عنوان نتایج اولیه trickled را داد که یک نامزد ناخواسته موجب افزایش دهد.

WaPo: آیووا حزب دموکرات ممکن است مهم تر در شکل گیری اولیه از رای دهندگان ایالت آیووا
و رسانه های شرکت های بزرگ ممکن است با نفوذ ترین از همه (واشنگتن پست 2/6/20).

واشنگتن پست فیلیپ دست انداز (2/6/20) اشاره کرد که بسیار نزدیک مسابقه “ناقص نتایج انتخابات می تواند منجر به برداشت نادرست از نتیجه و حتی شکل چگونه بقیه رای شمارش شده”; در ابتدا برنده اعلام شده است که قادر به نزدیک شدن به بازشماری “از موقعیت داشتن ظاهری برنده بر اساس نتایج اولیه به او اهرم در هر گونه بحث در مورد چگونه همه چیز در حال پیشرفت بود.”

دست انداز در غیر این صورت درک و تحلیل به حال خودنمایی حذف: نقش رسانه ها. او استدلال کرد که “سیاسی اکوسیستم” ایجاد شده بود تا به این لحظه از نتایج آیووا انتشار به طوری که زمانی که اولیه 62 درصد از نتایج منتشر شد, آنها تا به حال شده است در انتظار هیجان و نگرانی برای “هر قسمت شروع به فعالیت.” “کسانی که ماشین های گرسنه برای یک برنده به طوری که آنها می توانید شروع به سنگ زنی دور و در حال حاضر آنها یکی بود.”

این “ماشین آلات” نوشت: دست انداز بودند و هر دو تحت اللفظی—”بیت از نرم افزار با هدف پردازش نتایج مسابقه و تعیین جهت اصلی مسابقه در حال حرکت رو به جلو”و فیگوراتیو, “فرآیندهای چپ بیش از گذشته مقدماتی و یا آنهایی که ساخته شده با یک چشم به سمت مرزهای فعلی اولیه زمینه است.”

آه بله, ماشین آلات است که این حزب می داند خواهد تا صدای بوقلمون در اوردن خود را ناقص و نتایج و تف برنده حتی زمانی که یکی را هنوز وجود ندارد. اگر فقط ما نیز تا به حال روزنامه نگاران سیاسی در این اکوسیستم برای خنثی کردن چنین بی معنی رفتار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de