پیت Buttigieg را ننگین به نوبه خود به عنوان ضد ساندرز نامزد

به زودی پس از خود دور سوم-پایان محل در نوادا قفقاز پیت Buttigieg ارسال یک ایمیل انبوه و گفت که “سناتور ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی ها.” این انفجار به تصویر کشیده “انتخاب قبل از تماس با ما” در شرایط کامل: “ما می توانیم اولویت بندی یا ایدئولوژیک خلوص یا فراگیر پیروزی. ما هم می توانید تماس مردم نام آنلاین و یا ما می توانیم آنها را به جنبش ما. ما می توانیم یا سفت باریک و پایه و یا باز کردن چادر به یک جدید, گسترده و بزرگ دل ائتلاف آمریکا.”

عجیب و غریب اتهامات بودن “محدود” و “فراگیر” شد و با هدف در یک نامزد که می خواهم فقط موفق به کسب یک پیروزی تاریخی با یکی از گسترده ترین ائتلاف در سال های اخیر حزب دموکرات تاریخچه.

Buttigieg رفته از شبه مترقی به ضد مترقی در سال گذشته و از زمان ماموریت شامل محکوم برنی ساندرز با حمله به خطوط است که شرکت های بزرگ رسانه ای مورد علاقه (“خلوص ایدئولوژیک. . . تماس مردم نام آنلاین. . . باریک و پایه”). Buttigieg شانس برنده 2020 نامزدی ریاست جمهوری در حال حاضر کوچک اما او ممکن است آینده ای روشن را به عنوان یک رهبر رو به افزایش شرکت ها و دموکرات ها ،

بطور غیر عادی و مرموز, Buttigieg ادعا می کنند که ساندرز است “باریک و پایه” آمد از کسی که به نظر می رسد تقریبا ناتوان از گرفتن رای از مردم سیاه و سفید. در نوادا نویس E. J. Dionne اشاره Buttigieg “دریافت عملا هیچ آمریکایی آفریقایی آرا.” و Buttigieg ساخته شده ادعا می کنند خود را در میان یک نوادا شمارش آرا نشان می دهد که ساندرز دریافت بیش از سه بار رای به عنوان بسیاری به عنوان او. از واشنگتن پست گزارش داد که ساندرز “حتی دقت غالب در میان کسانی که به عنوان معتدل و محافظه کار است.”

به عنوان شانس که Buttigieg می تواند برنده نامزدی لغزش دور — آخرین رای گیری در ایالت کارولینای جنوبی نشان می دهد رای او در مجموع وجود دارد در شنبه بعید است به هر بالاتر از آن را در نوادا — ماموریت او این است که پیوسته repurposed. پس از به طور فزاینده هماهنگی خود را با غالب شرکت های بزرگ بخش های حزب — جارو کردن میلیون ها دلار در همراه چک در طول راه — Buttigieg است پرتاب یک آرایه از اتهامات ساختگی در Sanders.

چهار ماه پیش در حالی که Buttigieg نظرسنجی شماره بودند خونتان در آیووا و کمک های مالی از اهداکنندگان ثروتمند ریخت در من نوشت: یک مقاله با تیتر دوبله او را “تیز شرکت ابزار است.” قطعه ذکر هجوم سهم به Buttigieg از بیمه درمانی و دارویی و بیمارستان صنایع — در حالی که او اعدام یک U-نوبه خود از اعلام حمایت مدیکر برای همه به شعار فریبنده لفظی معجون به نام “مدیکر برای همه کسانی که آن را می خواهم.” من به این نتیجه رسیدند که Buttigieg است “glib متحد از شرکت های بزرگ امریکا نما به عنوان یک مدافع برای مردم کار و خانواده خود را.”

از آن پس ادامه اش راست swerve Buttigieg تبدیل شده است و حتی بیشتر glib پالایش مبارزات انتخاباتی خود اسطوره آفرینش و خوب تنظیم ظرفیت خود را به ترکیب سیاست های شرکت مواضع با wispy intimations از تکنوکرات پوپولیسم. Buttigieg بسیار بیان بسیار زیرک و در حال حاضر در حالت حمله با ارزش تر از همیشه به مشتریان شرکت های بزرگ که در سالن تلاش برای کشف کردن چگونه برای جلوگیری از ساندرز از برنده شدن نامزدی. در طول هفته گذشته نوادا بحث Buttigieg هشدار داد که ساندرز “می خواهد برای سوزاندن این حزب پایین.”

بیش از آخر هفته Buttigieg کمپین ارسال ایمیل که سعی در مبهم اصلی آن حمایت از افراد بسیار ثروتمند حامیان. “در آخرین مناظره” Buttigieg معاون مدیر کمپین هری Sevugan نوشت که, “سناتور برنی ساندرز را محکوم کرد ما برای گرفتن سهم از میلیاردرهای. که جالب است. زیرا آنچه که به ما می گوید که در چشم Bernie Sanders, کمک های مالی از 45 مردمی (که .0054% از کل ما اهدا کننده پایه) مهم تر از کمک های مالی از حدود 1,000,000 مردمی حامیان.”

اما Sevugan از سمت چپ نقش محوری که بسیار غنی همکاران باید در راه اندازی و حفظ Buttigieg کمپین با لابی و مدیران شرکت های بزرگ در خدمت به عنوان بالا-دلار جمع همراه کمک های مالی است که اضافه کردن به میلیون ها بی حد و حصر. Buttigieg است مربوط به تغییرات در سیاست نسخه را از بعضی جهات اگر ما به دنبال پول است.

در یک مقاله مفصل به نظر می رسد که در هفته گذشته “Buttigieg است وال استریت دموکرات مدیون از منافع شرکت های بزرگ,” سابق ارتباطات کارگران آمریکا اقتصاددان ارشد کنت پرز خلاصه: “Buttigieg و هواداران خود را مانند به تصویر کشیدن او به عنوان” عامل تغییر.’ اما او ثابت کرده است که یک عامل تغییر است که نمی خواهد به هیچ وجه قابل چالش فعلی توزیع قدرت و ثروت و درآمد در این کشور است. با توجه به تاریخچه آن است که هیچ جای تعجب است که وال استریت بزرگ با تکنولوژی بزرگ داروسازی, بهداشت, بیمه توسعه دهندگان املاک و مستغلات و سهام خصوصی تصمیم به سرمایه گذاری میلیون ها دلار به Buttigieg انتخاباتی.”

پس از نوادا, قفقاز, Buttigieg است که افزایش حملات خود را در ساندرز (که من به طور فعال حمایت) در هماهنگی با “اخبار” پوشش است که به خصوص تلخ از برخی از شرکت های بزرگ رسانه. در نظر بگیرید برای مثال عملا لام مقاله ای که در نیویورک تایمز چاپ شده در روز یکشنبه. یا سمی خصومت نسبت ساندرز که معمول در Comcast متعلق به MSNBC که به شدت آن معمول به حذف شدهها از ساندرز توسط روزنامه نگاران و مهمانان دعوت شده است.

بیشتر از همیشه شرکت های بزرگ دموکرات ها و رسانه های خود را به متحدان ناجور در مورد مردمی حرکت برنی 2020 مبارزات انتخاباتی. هیچ کس نمیفهمد که چگونه به او را متوقف کند. اما Buttigieg مصمم است به عنوان خسارت آنجا که او می تواند.

نورمن جزایر

مقاله نویس

نورمن جزایر هماهنگ کننده آنلاین گروه فعال RootsAction.org…

Norman Solomon

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de