حیوانات خانگی در کم خطر از COVID-19, منزوی کردن آنها به هر حال کارشناس می گوید

انسان به حیوان انتقال COVID-19 نادر است و تحقیقات نشان نمی دهد حیوانات خانگی می تواند گسترش ویروس کارشناسان از دانشگاه فلوریدا می گویند.

ساراسوتا — بدون حیوانات خانگی در معرض COVID-19 مثبت صاحبان آلوده شده با این ویروس در فلوریدا, اما یک دامپزشک است که مطالعات پیشگیری از بیماری های عفونی در گربه ها و سگ ها می گوید هر گونه شانس را ندارد.

منزوی کردن حیوانات خانگی خود را.

“عفونت از حیوانات خانگی با انسان ویروس رخ می دهد بسیار غیر با توجه به تعداد حیوانات خانگی که در زندگی خانواده ها با افراد آلوده به ویروس” دکتر گفت: Cynda Crawford, صندلی پناهگاه پزشکی در دانشگاه فلوریدا است. “تعداد بسیار کمی از مستند شده است برای به دست آوردن یک عفونت است. من نمی توانم به شما بگویم که آنها نمی باید هر گونه خطر از خود صاحب آن حداقل است.”

CDC: COVID-19 و حیوانات

CDC: اگر شما حیوانات خانگی

COVID-19 شديد تنفسی بیماری از فرد به فرد از طریق سرفه, عطسه و صحبت کردن از طریق هوابرد قطرات آب که زمین در دهان و بینی. آن می تواند کشنده مشکلات تنفسی و پنومونی.

تعداد کمی از حیوان خانگی گربه ها و سگ ها گزارش شده به این ویروس در کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده بسیاری از این حیوانات بیمار شد پس از تماس با افراد مبتلا COVID-19 با توجه به مراکز کنترل بیماری.

در باغ وحش برانکس در نیویورک چهار ببر و سه شیرها آزمایش مثبت برای این ویروس پس از نشان دادن علائم بیماری تنفسی پس از در معرض بودن به یک کارمند باغ وحش با COVID-19. همه از این گربه ها را بهبود CDC گفت.

در مزارع متعدد در هلند سمور یا راسو نشان داد تنفسی و گوارشی مسائل و مزارع تجربه افزایش سمور یا راسو مرگ و میر. برخی از کارگران مزرعه به حال علائم کروناویروس است که اعتقاد بر این بود که منبع این بیماری است.

دولت هلند دستور 10,000 minks به قتل عام بیش از ترس است که تحت تاثیر قرار حیوانات می تواند گسترش بیشتر این ویروس به انسان است.

“آنها تدریجی سمور یا راسو صنعت در هلند” کرافورد گفت. “کشف COVID-19 sped روند است.”

اکثر موارد از حیوانات با کروناویروس داشت در گربه, دو, در نیویورک و یکی در مینه سوتا با توجه به کرافورد. یک سگ در نیویورک نیز تا به حال تایید عفونت است.

کرافورد گفت: عفونت های یافت شده در میان هزاران سگ و گربه های تست شده در ایالات متحده آمریکا

گربه و موش خرماها و همسترها به احتمال زیاد آلوده در مقایسه با سگ, او گفت:.

“هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که مردم می تواند به دست آوردن این ویروس از آلوده حیوان خانگی” کرافورد می گوید: با توجه حیوانات خانگی که تبدیل شده اند آلوده هستند “بن بست میزبان” که نمی تواند ویروس تصویب.

CDC و آمریکا دامپزشکی و فدراسیون های دیگر در سراسر کشور سازمانهای پیشرو توصیه حیوانات خانگی در COVID-19 خانواده جدا شود از یک فرد آلوده به مراقبت برای کسی که آلوده نیست. آنها توصیه فیزیکی و اجتماعی-دورى از حیوانات خانگی در خانوارهای با کروناویروس از یک “فراوانی احتیاط.”

دانشمندان بین المللی شکار ریشه های SARS-CoV-2 در چین مشکوک آن را شروع کرده اند می تواند با خفاش نعل اسبی به آن مرتبط شده اند به صدها گونه از coronaviruses.

کرافورد می گوید توانایی برای یک ویروس به نظر ژنتیکی جهش به آلوده کردن میزبان و گسترش به راحتی بین اعضای جدید میزبان معمول است.

“چیزی است که اتفاق می افتد به این ویروس ژنتیکی به آن پا به آلوده کردن سلول های میزبان جدید,” او گفت:. “هنگامی که دستاوردهای آن است که استفاده از آن هنوز هم نیاز دیگری ژنتیکی سازگاری است که اجازه می دهد تا آن را به تکرار در میزبان جدید در سطح بالا به اندازه کافی به علت بیماری و به گسترش است که یکی از میزبان آلوده به گونه های دیگر است.”

سویفت مطالعات COVID-19 بی سابقه با توجه به Crawford با اشاره به تلاش های مشترک در جامعه علمی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری است.

حیات وحش خطرات

هالی Ober دانشیار و متخصص فرمت در بخش حیات وحش, محیط زیست و حفاظت در شمال فلوریدا تحقیقات و آموزش مرکز می گوید: مردم نباید ترس از گسترش این بیماری از حیوانات وحشی از جمله خفاش ها در ایالات متحده

اگر چه خفاش ها در ارتباط با ویروس ابولا و بیماری هاری و احتمالا COVID-19 شبانه موجودات نفع ما در هزاران راه که شامل کنترل حشرات است که گسترش بیماری ها و آسیب های محصولات UF/IFAS کارشناسان حیات وحش می گویند.

دست نخورده, خفاش ها را در برخواهد داشت خطر کمی برای سلامت انسان است. آنها گرده که پراکنده دانه از صدها گونه از میوه از جمله انبه و موز و guavas. آنها خوردن میلیون ها تن از حشرات فقط در یک شب.

از آنجا که انسان در معرض بیماری های حیات وحش ما مستعد ابتلا به عفونت در کسانی که بیماری های نادر زمانی که ما در معرض Ober می گوید. این انتقال است که به نام “سرريز رویداد است.”

-انسان به انسان انتقال این بیماری می تواند منجر به بیماری های همه گیر.

دانشمندان نشان داده اند که حیات وحش بازارهای تجارت در گوشت از حیات وحش و غیر قانونی حیات وحش شکار باعث سرريز حوادث. بهداشت عمومی و حیات وحش سازمان حفاظت از محیط زیست باید به نام برای سفت کردن محدودیت در تجارت گوشت بیشه و بسته شدن تمام حیات وحش بازار برای جلوگیری از آینده گسترش زئونوز بیماری به انسان است.

سرريز حوادث می تواند تبدیل به بیشتر رایج است به عنوان زیستگاه های حیات وحش نابود شده است مجبور حیات وحش به تماس نزدیک با انسان است.

جنگل زدایی و حومه خاطره می تواند جابجا کردن حیوانات وحشی از جمله خفاش ها. هدفمند خرابکاری از غارها و یا برداشت از درختان استفاده می شود به عنوان بت roosts می تواند نیروی خفاش ها به نزدیک نزدیکی به انسان است که این پدیده ما می خواهیم برای جلوگیری از, با توجه به Ober.

“مردم به مراتب بهتر خواهد بود اگر خدمت آنها عمل برای حفاظت از زیستگاه طبیعی خفاش ها نیاز به جای آسیب رساندن به کسانی که زیستگاه و در نتیجه مجبور خفاش ها به کیفیت محیط و نزدیک به مردم” Ober گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>