پیانو تخریب توییتر کنسول و اسلم dunks در این هفته بالا 5 MN موسیقی فیلم

آن زخم است. آن زخم ها و علائم. و آن را غیر قابل اجتناب از حضور. حتی افرادی که در عشق ترس این هفته است. لعنتی این, روز ولنتاین, آن تنها در روز شنبه و پیش بینی هفتگی است که در حال حاضر شات.

اما ترس نیست: هیچ عشق آهنگ این هفته در محلی فریم. حداقل آنهایی که سنتی است. ما نمی جلال عاشقانه کالایی. ما نمی پشته قلب و شکلات های خود را در حال حاضر مشغول به روز است. هیچ ما را تصدیق آن را در اینجا در این خواندن soapbox و که می توان آن را. بقیه هفته است در دست شما, شهرهای دوقلو.

دوقلوها از فرانکلین – “چه نقطه” (PREMIERE)

خبر خوب برای روز ولنتاین است که دوقلوها از فرانکلین خواهد بود با انتشار اولین LP پایین. بکی شاهین و لورا لو که نیست در واقع دوقلو شده اند ضبط با هم به مدت سه سال و بیش از آن زمان آنها به توسعه عمیق همزمانی. با هم, آنها یک نیروی نمی پیانو در این ویدئو را برای “چه نقطه” آن را می دانم. چوبی درست ابزار گیرنده از یک dayglo beatdown از دوقلوها که جشن آزادی رکورد خود را با محور, رنگ پودر و مدیر وید Wojcik. دوقلوها از فرانکلین بازی یخچال در فوریه 20.

تواین ft. کریستینا سوفیا – “دور دوم (DM دختر)”

اگر شما به تماشای دایرهشما می دانید چقدر دشوار می توان آن را برای دیدار با مردم آنلاین. تواین نیست انجام Tinder چیز. به جای او در دیدار خود در DMs کوه در می رم آنها را از پیرو به عاشق با چند انتخاب خطوط. او زبانه مینیاپولیس خواننده کریستینا سوفیا برای کمک به گرفتن پیام خود را به اصلی. “دور دوم (DM دختر)” می آید از تواین مرکزی استاندارداست که به دلیل در فوریه 28. جیک Lundell هدایت تصویری.

کو کو Kanga رو ft. هارلم Globtrotters – “من جم”

هارلم (harlem Globetrotters شده اند delighting کودکان برای نسل های. کو کو Kanga Roo انجام شده است همان 13 سال. بنابراین این دو با هم برای یک stomping رقص جم حس می کند کامل. (همچنین کو کو رپ نیل Olstad میزبان تیمبرولوز پادکست). از اول توجه داشته باشید شما می توانید تصور کنید که این آمپر-تا آهنگ از طریق پمپاژ عرصه سخنرانان شلاق جمعیت به دیوانگی برای جهانگردان عاشق’ بند در دادگاه است. گلوله سازهایی چکش گاو, سریع و خیره تاریخ رپ جفت و مدیر نیک Abdo برای این ویدیو, دادن بینندگان یک طعم و مزه از آنچه انتظار می رود در این تیم هل دادن محدودیت تور جهانی. نه به دنبال بزرگ برای واشنگتن ژنرال.

جنی Def – “Cudi”

آینده mixtape Shadowplay به ارمغان می آورد با هم Telenovella دریاچه بدبخت اندی, Kell و جنی Def به داستان “رشد ضعیف و در یک شهر کوچک است.” دف تک “Cudi” ما برای اولین بار طعم و مزه از آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. آهنگ تحریف, lo-fi تقلا و مدیر Talulah پیزلی حمل است که نگران کننده احساس به آن تصویری. در سریع چربی های اشباع شده کاهش می بینیم Def نور سیگار و دوستانش در اطراف یک پارک صنعتی در تلاش برای ریختن به برخی از چمدان خود را تربیت است.

Beertè – “Tightrope”

Beertè پیام ساده است: “تمام طول می کشد یک مثبت لحظه به تغییر همه چیز است.” جهان ممکن است به نظر می رسد مانند یک کردن ظروف سرباز یا مسافر پر از بدبختی مردم اما خبر خوب وجود دارد در افق. به وجود دارد. متوسط موسیقی رپ ارائه این پیام خود را از طریق ویدئو جدید, که در آن Beertè روز از بد به بدتر تا دست یاری مراحل را به گرو در اوردن آن را تمام. سازمان دیده بان و اعمال زندگی خود را دفعه بعد که شما احساس ضرب و شتم.

رویا از دیدن ویدئو های خود را به نظر می رسد در محلی فریم? ایمیل نویسنده Jerard Fagerberg در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im