جعبه پیتزا گیر در بالای شهر سالن ثبت نام به ما امید

ما احساس می کنیم شما. مینه سوتا فقط از طریق آن تاریکی محزون ؟ gloomiest ماه در نیم قرن. سه ده که مردم از آنفولانزا در این فصل است. آیووا انجمن فقط. نمی خواهد. پایان.

اما ما می دانیم که شما در حال رفتن به خوب.

چرا که اگر این جعبه پیتزا گیر در بالای شهر, مینیاپولیس, سالن را نشانه می تواند به قطع در آن وجود دارد مثل آن را پس از آن می تواند به شما.

این بیت از لذت زباله از تریلر پیتزا برای اولین بار دیده می شود تسلیم در اولین نئون “o” در “صلا سالن” در روز سال نو. جیل برنارد یک مینیاپولیس تریک طنز و تئاتر مؤسسین دیدم آن را تقریبا بلافاصله از طریق تئاتر پنجره از سراسر خیابان. او قرار است برخی از نیمه شب گرفتم باید انجام آن را از تریلر پایین بلوک و در جشن پرتاب آن آسمان—تنها به آن چوب وجود دارد.

در ابتدا او به آن خیلی فکر کردم. اما سپس روز بعد آن را هنوز هم وجود دارد با تریلر “هرگز حل و فصل” شعار نمایش داده می شود با افتخار در کنار عنوان هر چند حل و فصل به چسبیدن به در “در برابر همه شانس,” او می گوید. برنارد شده است به دقت نظارت بر پیشرفت آن تحت هشتگ #pizzaboxwatch در Instagram بوده است.

در اینجا یک عکس فوری از روز 3.

و روز 13.

روز 17 مردم فرسایش پیش بینی برف و وزش باد خواهد end مقوا شب زنده داری. برنارد آنها را متقاعد به امید.

“جعبه در حال حاضر انجام می شود بیش از تریلر طراحی شده تا آن را به انجام, همیشه,” او گفت:. “بنابراین همه ما می توانید انجام دهید این است نگه داشتن جعبه پیتزا در افکار ما است.”

پیتزا جعبه همچنان ادامه داشت. جمعه بود و روز 35. آن را هنوز هم نگاه خوب در بیشتر قسمت ها. اگر هر چیزی, آن را کمی تملق گفتن. این صلا سالن مالک کاهش یافته است به نظر این داستان.

در روز سه شنبه برنارد گفت که او تا به حال هیچ ایده که آیا هر یک از کارکنان دانست و در مورد جعبه و او به نوعی امیدوار بود آنها هرگز خواهد بود.

“همه می رود به سمت درب [Sola] رو پارکینگ,” او می گوید. “هیچ کس می رود از درب جلو.”

آن را نیز ممکن است هیچ یک از افرادی که در صلا بسیاری از آنها مستقل پیمانکاران بر این باور بود که کار خود را به نوعی نگرانی یک تکه از پوسیدگی مقوا از آن قرار گرفتن در زیر سایه بان.

جعبه تا به حال تبدیل شدن به یک چراغ امید برای برنارد و دوستان است. چند روز پیش به عنوان او می خواهم آمد راه رفتن پایین خیابان برنارد نمی تواند بلافاصله جعبه. او زده بود عجیب و غریب مرتب کردن بر اساس از وحشت که اگر در مواجهه با از دست دادن یک دوست و یا یک “فرشته نگهبان” معلق در هوا بیش از این سبک به عنوان کار می کنند.

برنارد می دانستم که جعبه رو به پایین گاهی اوقات. شاید زمانی که از جعبه در نهایت سقوط او mused در آن علامت رسمی شروع بهار. او نیز در نظر گرفته درخواست یک هنرمند به تصرف خود در ذات خود برای آیندگان. (فن و هنر است که قطعا خوش آمدید.)

او را تشویق می کند مردمی را به توجه به دیگر پیام مزین در کارتن: “به اشتراک گذاری با دوستان.”

بعد از ظهر سه شنبه داستان #pizzaboxwatch یک پایان: پس از کاهش به اظهار نظر در این داستان زولا سالن مالک در زمان پایین جعبه با هیچ مقدار کمی از تلاش و دست و تحویل آن به مردمی در.

این #pizzaboxwatch رسما به پایان رسید در 35 روز هر چند که از اواخر سه شنبه شب آن را در حال حاضر زندگی می کند در قالب یک عشق یادبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im