تقاضای معامله در انتظار نگه داشته در حال حاضر به عنوان قاضی جی Quam گفت دادگاه او می خواهد منتظر نتایج عصبی آزمون جنسن که شروع زودرس زوال عقل با توجه به دفاع از خود وکیل است.

جنسن, 83, سقوط ون خود را به جنوب مینیاپولیس اتوبوس در تابستان 2019, از بین بردن پناهگاه و مجروح شدن شش نفر سه نفر به شدت. ثانیه زودتر جنسن حال اجرا به حمل و نقل مترو, اتوبوس, نه یک بار بلکه دو بار به عنوان به خوبی به عنوان “یک نیمکت یک ایستادگی اخبار و دندانه دار کردن دوچرخه.”

تصادف در سمت چپ یک مرد با یک لگن شکسته دیگر با پاهای شکسته و شکسته دنده و یک سوم با آسیب های مغزی و چهارم با یک “شکسته فقرات” استار تریبیون گزارش. جنسن بود به اتهام پنج فقره کیفری فضایی عمل می آید که با حداکثر مجازات پنج سال بسته به شدت صدمات وارده.

تقاضای خود را معامله شامل یک سال است در زندان workhouse که به جای خدمت در لباس “زمان مسکن” و خدمت به جامعه مربوط به “پریشان و سالمندان رانندگی.” جنسن مجوز نیز می توان یافت ،

فعالان را به مخالفت جنسن دریافت درمان ترجیحی از دادستان و برخی همچنان معتقدند او منفجر ایستگاه اتوبوس بر روی هدف است.

جنسن زیر رهبری خود را وکیل گفت که این حادثه می تواند در “ضعف در پاها که باعث می شود او را به از دست دادن کنترل خود را ون. جنسن همچنین گفت که او تا به حال اشتباه گاز و پدال ترمز.

با توجه به اتهامات جنسن شناخته شده بود حداقل یک نفر حاضر در آن روز, که گفت که او می خواهم او را دیده در محله درخواست زنان اگر آنها را از او شماره تلفن خود را در ازای 10 دلار است. یکی دیگر شاهد گفت: جنسن بود “گردان بلوک به دنبال یک زن را انتخاب کنید تا.”

جنسن که زندگی در چمپلن هیچ توجهی سابقه کیفری در مینه سوتا است. یک حکم شنوایی است که برای برنامه ریزی مارس 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de