مقدار زیادی از آزمایشگاه هم اکنون می توانید تست برای کوروناویروس. اما یک کلید تست جزء است در تامین کوتاه مدت.

جدید کمبود یک کلید تست جزء hobbling ایالات متحده در نبرد علیه COVID-19 تعداد تایید coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

قبلا تست خدشه دار شد با مشکلاتی که تولید می شود به طور بالقوه نتایج نادرست. در حال حاضر ایالات متحده با آزمایش سطح شیب دار تا برخی از آزمایشگاه های اجرا کوتاه در کیت و قطعات مورد نیاز به تعیین اینکه آیا نمونه های گرفته شده از بیمار بیماران تایید حضور این رمان coronavirus.

مشکل این است که در حال ظهور به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 نفر در آمریکا افزایش یافت و به بالاتر از 1000 عنوان از چهارشنبه 28 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در برخی موارد کمبود باعث شده است تا پرسنل آزمایشگاه به قرض گرفتن قطعات از همکاران بودند که با استفاده از شبیه کیت برای تست ربطی به COVID-19 گفت: Marc Lipsitch یک دانشگاه هاروارد اپیدمیولوژی. میزان مشکل بلافاصله نمی تواند تعیین می شود.

“آنچه ما نیاز داریم این است که خیلی بیشتر تست در حال حاضر” Lipsitch گفت: اما تست کیت و قطعات “در بسیار کوتاه عرضه است.”

برخی از تست قطعات تولید شده توسط Qiagen چند ملیتی رهبر در آزمایش های مولکولی که مقر آن در آلمان است. خونتان را افزایش تقاضا برای محصولات خود باعث شده است تا این شرکت برای افزایش تولید به سه شیفت در روز و هفت روز هفته در گیاهان در آلمان و اسپانیا.

“این در حال حاضر یک وضعیت بی سابقه ای گفت:” شرکت Qiagen سخنگوی توماس Theuringer. “تقاضا انفجار است به خصوص در ایالات متحده … و این کشش ظرفیت ما.”

مایکل مینا, یک استاد دانشگاه هاروارد اپیدمیولوژی توییتی که روز شنبه تست اجزای حیاتی هستند.

کمبود و در نتیجه بخشی از افزایش اخیر در COVID-19 تست در سراسر ایالات متحده پس از یک شروع کند به علت مشکلات با تست کیت از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است. دولت های محلی و مقامات بهداشت در پاسخ به دعوت دولت فدرال برای اجازه به استفاده از آزمون آنها توسعه یافته است. آغاز شد که در بسیاری از مکان ها در طول هفته گذشته.

در حال حاضر تست در حال انجام است توسط بخش بهداشت و درمان بالینی تشخیصی آزمایشگاهی غول مانند تلاش برای تشخیص و آزمایشگاه شرکت از امریکا است.

تست برای coronavirus به طور معمول با استفاده از مواد است که مواد شیمیایی مورد استفاده در تجزیه و تحلیل. مواد استخراج, تصفیه و تثبیت RNA یا ribonucleic اسید در نمونه های گرفته شده از بیماران مشکوک به داشتن COVID-19.

که اولین گام در تایید یا رد یک آزمایشی تشخیص است. Qiagen می گوید آن منجر جهان در این نوع تست.

اما تست تقاضا منجر به کمبود مواد برای استخراج RNA روند گفت: دکتر اریک خالی ارشد برنامه افسر کانون سلامت, آزمایشگاه, که نشان دهنده ایالتی و محلی دولتی بهداشت آزمایشگاه در آمریکا و در پاسخ به شیوع بیماری.

“ما در حال حاضر در فاز پاسخ که در آن تقاضا برای تست بیشتر از آزمون در دسترس حتی زمانی که خصوصی/بخش تجاری در حال انجام تست” Blank گفت: در یک ایمیل.

انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه در حال کار با عضو آزمایشگاه و مراکز کنترل بیماری به درک چگونه کمبود خواهد بود خطاب سفید گفت.

همراه با افزایش تولید آن, Qiagen استخدام کارکنان بیشتر و افزایش تولید در یک مرکز در کنسرت, Maryland.

“با توجه به ما تامین مداوم به ایالات متحده” Theuringer گفت: “ما در حال حاضر مشغول به کار به طور مستقیم با مشتریان خود را درک انعطاف پذیری و نیازهای خاص به منظور قادر به اطمینان حاصل شود گسترده و در دسترس بودن محصولات ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>