پلیس به ضرب گلوله سیاه آتلانتا مرد Rayshard بروکس در یک وندی درایو از طریق محققان می گویند

محققان به دنبال شدند به گزارش می دهد که یک آتلانتا افسر پلیس به ضرب گلوله یک مرد سیاه و سفید در مواد غذایی سریع درایو از طریق اواخر جمعه شب.

آتلانتا ساکن Rayshard بروکس, 27 بود به ضرب گلوله توسط یک افسر در طول مبارزه و پس از عمل جراحی در یک بیمارستان محلی با توجه به گرجستان دفتر تحقیقات. یک افسر بود برای درمان جراحت و مرخص شد.

بروکس شده بود خواب در ماشین خود را در یک وندی درایو از طریق ایجاد مشتریان دیگر به رانندگی در اطراف ماشین دفتر تحقیقات گفت. پلیس اعزام شدند به وندی حدود 10:30 p. m. و انجام آزمون هوشیاری در بروکس که موفق آزمون با توجه به مقامات.

“در طول بازداشت مرد موضوع مقاومت و مبارزه در گرفت” دفتر تحقیقات گفت. “افسر مستقر در یک تیزر. شاهدان عینی گزارش می دهند که در طول مبارزه مرد موضوع برداشت شد و در اختیار این تیزر. همچنین گزارش شده است که مرد موضوع بود به ضرب گلوله توسط یک افسر در مبارزه بیش از تیزر.”

دفتر تحقیقات در حال انجام تحقیقات مستقل خواهد شد که بیش از تبدیل به شهرستان Fulton دفتر دادستان منطقه برای بررسی.

Fulton County, دادستان منطقه پل Howard جونیور در بیانیه ای گفت شنبه که دفتر او در حال حاضر راه اندازی یک “شدید مستقل” بررسی حادثه است و اعضای دفتر او شد در مدت کوتاهی پس از تیراندازی.

“افکار ما و با ما همدردی گسترده به خانواده Rayshard بروکس به عنوان ما نباید فراموش کنیم که این تحقیق متمرکز بر از دست دادن زندگی” هوارد گفت.

معترضان با تجمع در مقابل ساختمان وندی اواخر شب جمعه و باز هم در روز شنبه.

آتلانتا اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این Fulton County دفتر دادستان منطقه درخواست شد هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه برای تماس با [email protected]

در بیانیه روز شنبه, گرجستان NAACP به نام برای آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر و شهردار Keisha لنس کف برگزار می شود “مسئول ادامه داد: تهدید بی گناه, سیاه زندگی در جامعه خود را.”

“Atlantans بیدار شد به اخلال در فیلم ها و گزارش Rayshard کشته شدن توسط آتلانتا اداره پلیس. در این زمان ما باید آدرس بیش از حد اشباع شده حضور پلیس در آتلانتا در جوامع سیاه. این اولین بار نیست که یک مرد سیاه پوست کشته شد برای خواب” سازمان در بیانیه ای گفت. “شهر آتلانتا باید آدرس این نه تنها با کلمات بلکه با اقدامات و تصمیمات بودجه.”

گرجستان دموکرات استیسی آبرامز را محکوم کرد تیراندازی در توییتر صبح روز شنبه.

“قتل #RayshardBrooks در آتلانتا شب گذشته خواسته های ما به شدت محدود کردن استفاده از نیروی مرگبار. بله تحقیقات باید به نام برای – اما تا بیش از حد باید پاسخگویی” آبرامز نوشت. “خواب در یک درایو از طریق نباید در پایان مرگ است.”

این گزارش می آید در میان هزاران نفر از تظاهرات در سراسر جهان در برابر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید. تظاهرات گسترده آغاز شد و در پایان ممکن است پس از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

گرجستان مقامات نیز جذب موشکافی در ماه های اخیر خود را برای دست زدن به کشتار Ahmaud Arbery. در فوریه 25 ساله Arbery بود که سیاه و سفید بود به ضرب گلوله توسط سه مرد سفید در حالی که آهسته دویدن حدود 2 مایل از خانه خود را در یک محله در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان. آن را در زمان بیش از دو سال به اتهام قتل و دستگیری در Arbery است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>