افسران پلیس نباید با متهم Breonna تیلور مرگ کیفری, قانون کارشناسان می گویند

LOUISVILLE, Ky. – LeBron James می خواهد آنها را به اتهام. بنابراین آیا Beyoncé.

و پس از انجام 10 میلیون نفر دیگر که امضا طومار در change.org خواستار عدالت برای Breonna تیلور — که لویی مترو پلیس گروهبان. جاناتان Mattingly, افسر, Myles Cosgrove و افسر سابق برت Hankison بود به اتهام قتل او.

اما در مصاحبه ها و ایمیل های هفت تجربه لویی دفاع وکلا که درگیر هستند در این مورد — که به طور متوسط 37 سال هر در عمل — می گویند افسران نباید با اتهام قتل یا قتل نفس از آنجا که آنها تا به حال یک حق قانونی برای دفاع از خود را هنگامی که او را دوست پسر به آنها شلیک می کردند.

سه نفر از وکلای سیاه و سفید هستند.

“این مایه تاسف است که این بانوی جوان کشته شد” گفت: اوبری ویلیامز جمهور سابق لوئیزویل NAACP فصل است که صرف مقدار زیادی از 40 سال فعالیت حرفه ای مبارزه با پلیس در دادگاه.

“اما برای زندگی از من من آنها را نمی بینید indicting یا محکوم.”

Jan Waddell, یکی دیگر از وکیل مدافع که سیاه و سفید است و به همین ترتیب اغلب درهم با پلیس همچنین گفت Mattingly و Cosgrove به احتمال زیاد مصون از پیگرد قانونی به دلیل کنتاکی قانون به آنها اجازه بازگشت آتش در دفاع از خود زمانی که Mattingly شد آمار در پا با یک گلوله شلیک شده توسط تیلور پسر کنت واکر, که گفت که او نمی دانست مزاحمان پلیس بود و فکر می کردم این زن و شوهر بود دزدیدند.

“به ظاهر بی پایان لیست غیر مسلح سیاه مردان شده اند و در ادامه به ضرب گلوله کشته شده توسط افسر پلیس سفید … می کند و نمی تواند توجیه بازگشت از کیفرخواست بر اساس انتقام به جای حقایق مورد و قانون” گفت: Waddell.

در مصاحبه با سام Aguiar مدنی وکیل برای تیلور خانواده اذعان کرد لویی پلیس تا به حال حق را به آتش بازگشت بلافاصله پس از آنها از کار اخراج شدند پس از مدت کوتاهی پس از نیمه شب, مارس 13. اما او گفت: شواهد نشان می دهد که آنها همچنان به شلیک بعد از آنها دیگر در معرض خطر است.

او به نقل از یک 911 تماس بگیرید و از یکی از همسایه ها که در گزارش از شنیدن صدای تیراندازی و سپس 68 ثانیه بعد در همان تماس گفت او شنیده ،

بسیاری از وکلا که شامل سه دادستان سابق گفت: Hankison باید به اتهام گستاخ خطر افتادن. اقدام LMPD رئیس رابرت شرودر اخراج او را برای نشان دادن “, شدید, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان” که او “کورکورانه شلیک 10 گلوله به پشت تیلور آپارتمان و یک درب بعدی بدون تایید آنها علیه کسی مطرح فوری تهدید.”

Hankison وکیل دیوید Leightty گفت: در جذاب مشتری خود را فسخ در ماه ژوئن که افسر شلیک تفنگ خود را “در پاسخ سریع به تیراندازی به خود و سایر افسران” و نه آتش کورکورانه به تیلور آپارتمان.

Leightty گفت: او یک وکیل مدافع جنایی و کاهش یافته است به نظر که آیا مشتری خود را باید یا شارژ خواهد شد با یک جرم و جنایت است.

Waddell و دو نفر دیگر از وکلا تد Shouse و اکلاهما درست از فرانکفورت گفت: آنها فکر می کنم Mattingly و Cosgrove شارژ خواهد شد تیلور مرگ تنها اگر دادستان کل دانیل کامرون معتقد است که دفتر او می تواند ثابت کند حکم به جستجو آپارتمان او به دست آمده بود متقلبانه توسط کارآگاه دیگر — و Mattingly و Cosgrove می دانستم که.

“این اگر” Shouse گفت.

کارآگاه جاشوا Jaynes ادعا کرد در یک برنامه برای جستجو در حکم است که ایالات متحده پستی بازرس تایید کرد که اتهام قاچاقچی مواد مخدر بود دریافت بسته های تیلور در خانه اما بازرس بعد گفت WDRB که هیچ مشکوک بسته شد در حال ارسال به تیلور.

اف بی آی در حال بررسی شرایط اطراف مارس 13 حکم و Jaynes قرار داده شده در اداری انتقال. او در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر و نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر چپ با LMPD.

  

Jaynes می تواند با اتهام نادرست فحش حداقل Shouse گفت: اگر او آگاهانه شامل اطلاعات نادرست در حکم نرم افزار.

اگر Mattingly و Cosgrove می دانستم که حکم به دست آمده نادرست Waddell و دو نفر دیگر از وکلا گفت: در جستجو ممکن است غیر قانونی که به معنی آنها می تواند از دست دادن حق خود را برای دفاع از خود.

اما دیگر وکیل — از جمله دادستان سابق — می گویند که استدلال دور از ذهن و بعید است که کامرون به دنبال یک محاکمه بر اساس آن نظریه است.

کامرون شده است که تحقیق در مورد تیراندازی پس May 13, زمانی که مشترک المنافع را وکیل تام شراب درخواست ویژه دادستان کاهش یافته است به نظر در هنگام و یا اینکه آیا او حاضر خواهد شد این مورد به یک هیئت منصفه.

تحت قانون دولت استفاده از نیروی مرگبار توجیه است توسط هر کسی — غیر نظامی یا پلیس — در صورتی که فرد معتقد است که نیروی لازم برای حفاظت از آنها در برابر مرگ یا آسیب فیزیکی.

لویی مترو سیاست پلیس همچنین می گوید افسران ممکن است استفاده از نیروی مرگبار هنگامی که افسر منطقی معتقد است که “بر اساس واقعیت ها و شرایطی است که فرد در برابر آنها از زور استفاده شده است یک تهدید فوری از مرگ یا آسیب جدی است.”

Mattingly گفته محققان که حتی اگر پلیس تا به حال هیچ-knock حکم او زدم بارها و بارها بر روی درب تیلور آپارتمان و اعلام کرد او یک افسر قبل از او و Cosgrove استفاده کوب به دست کشیدن درب پایین زمانی که هیچ کس پاسخ داد.

Mattingly گفت: زمانی که آنها وارد یک مرد که معلوم بود تیلور دوست پسر — واکر — اخراج یک شات است که به او زده در پا. Mattingly, Cosgrove و Hankison به آتش Hankison از بازگشت از آپارتمان.

تیلور به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار و درگذشت او در راهرو.

واکر گفت که او از کار اخراج آنچه که او به عنوان یک هشدار برای جلوگیری از آنچه او فکر کرد که ممکن است یک سرقت.

“که در آن یک شات از کار اخراج شده است توسط کسی که در خانه آن است که منطقی و طبق آموزش که افسر یا افسران خواهد بازگشت به آتش” گفت: فرانکفورت وکیل William E. Johnson بود که بستری برای تمرین در سال 1957 و در نظر گرفته شده است که دین از کنتاکی دفاع جنایی وکیل.

دیگر وکلا گفت: اگر پلیس مجاز به بازگشت به آتش زمانی که آنها در هیچ کس مایل به کار به عنوان یک افسر.

تمام وکلای تماس با پیک مجله توصیف تیلور مرگ به عنوان یک تراژدی و چند گفت که خانواده او سزاوار به جبران این شهرستان خود را برای از دست دادن.

“این مورد است که یک فاجعه کامل,” Shouse گفت. “آن نامطلوبمان به آسمان بالا. ما می توانیم هر دو اذعان دارند و این را بسیار مورد نیاز اصلاحات و یا ما می توانید انجام دهید آنچه به نظر می رسد اتفاق می افتد: با استفاده از همان راهکار و امید این ظروف سرباز یا مسافر خواهد شد بیش از. آن را نمی خواهد.”

سه ماه پس از تیلور تیراندازی در این شهر ممنوع بدون دست کشیدن حکم. اما Shouse پیشنهاد دو دیگر اصلاحات: اختصاص حکم برنامه های کاربردی به قضات در تصادفی به جای اجازه دادن به افسران پلیس مغازه برای یکی از آنها فکر می کنم خواهد بود انطباق و ضبط مکالمات بین قضات و افسران.

“هر تعامل بین یک قاضی و یک بازیکن در سیستم عدالت کیفری ثبت شده است,” او گفت:. “چرا این؟”

وکلای مدافع برای تیلور املاک Aguiar و Lonita بیکر از لویی و بنیامین Crump از تالاهاسی فلوریدا به نام برای اتهامات جنایی علیه این سه نفر افسران. Aguiar گفت Hankison باید به اتهام اقدام به قتل است.

Mattingly و Cosgrove قرار گرفتند اداری انتساب.

وکیل مارک مورفی کاهش یافته است می گویند اگر او فکر می کند آنها باید شارژ در تیلور مرگ است. اما او گفت: دادستان را به نگاه منحصر به فرد خود را انجام و Hankison را — و رفتار آنها را هم چون تحت کنتاکی قانون اگر فردی به قتل از طریق تلاش های مشترک از سه نفر همه را می توان به اتهام قتل صرف نظر از این که گلوله در واقع باعث مرگ شود.

تیلور مرگ باعث شده است تا یک اعتراض بین المللی و بیش از 60 روز از تظاهرات در سراسر لویی.

ویلیامز گفت که او را درک می کند “خشم LeBron و بیانسه” و دیگر معترضان و تحسین آنها را برای بیان درد خود را.

“اما فقط به خاطر اینکه ما تا به حال این, وحشیانه, چیزهایی که اتفاق افتاده است به مردم ما را از طریق سنین معنا نیست که این پلیس باید شارژ,” او گفت:.

Waddell که برنده exonerations برای مردم سیاه به اعدام محکوم شده به عنوان یک نتیجه از پلیس بی کفایتی و سوء رفتار گفت: “اگر ما به عنوان مردم سیاه و سفید در حال حاضر به چشم پوشی از بازگشت از صدور کیفرخواست برای قتل زمانی که حقایق … به وضوح توجیه نیست از بازگشت از این کیفرخواست پس از آن ما خواهد شد از دست دادن اقتدار اخلاقی ما.

“اگر ما می خواهیم برابر عدالت”‘ او گفت: “ما باید ما حاضر به قبول است که پلیس نیز حق برابر عدالت” هنگامی که حقایق و شرایط تقاضای آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>