سیاسی خودی: بلومبرگ است ساراسوتا دفتر مبارزات انتخاباتی تا به حال زندگی کوتاه

مایکل بلومبرگ انتخاباتی باز ساراسوتا دفتر به هیاهو در فوریه. 15.

حدود 250 کنجکاو ساکنان محلی بیرون آمد و به شنیدن سخنرانی از بلومبرگ حامیان و جویدن مواد غذایی گسترش یافته است که شامل کلوچه بیسکویت و پنیر صفحه گرامافون.

با آخرین شنبه — 19 روز بعد — سابق شهردار نیویورک به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری است.

این بدان معناست که ساراسوتا در اتاق مورد استفاده قرار گرفت توسط کمپین برای کمتر از سه هفته هشدار به آینده نامزد ریاست جمهوری در مورد استراتژی بلومبرگ شاغل.

فلوریدا کشف برجسته در بلومبرگ انتخاباتی استراتژی حتی اگر دولت نمی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اولیه تا مارس 17 است که 44 روز بعد از نامزدی مسابقه لگد با آیووا قفقاز.

بسیاری اتفاق می افتد در 44 روز قبل بلومبرگ در بر داشت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبارزه انتخاباتی با تجربه چشمگیر تجدید حیات در کارولینای جنوبی باعث دو از رقبا پیشرو به رها کردن و تایید او. در چهارشنبه بلومبرگ همین پس از برنده شدن فقط یک اولیه — در ساموآ آمریکا — و چیدن چند نمایندگان.

بلومبرگ قلم چهار اولیه رای گیری متحده و شرط می بندم که او پول و ضعیف بایدن می تواند منجر به عملکرد قوی در سه شنبه متحده و دیگران که رای در مارس — مانند فلوریدا — که طاق او به مشاجره برای نامزدی ریاست جمهوری.

به جای بایدن سوار خود را کارولینای جنوبی پیروزی و کلید تاییدیه از ctq پیت Buttigieg و بتو o’rourke به قوی سه شنبه عملکرد نشان دادن محدودیت های پول و قدرت حرکت به تاثیر رای دهندگان.

بلومبرگ بازی بازی طولانی سرمایه گذاری دهها میلیون نفر در فلوریدا در تبلیغات بیش از 100 کارکنان و 20 ستاد انتخاباتی. اما سرمایه گذاری که ثابت شود بی ارزش زمانی که بایدن فوق العاده سهشنبه برنده ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای بلومبرگ به امن نامزدی.

بایدن برنده در کشورهایی مانند ایالت مینه سوتا و ماساچوست که در آن او تا به حال حتی مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که یک کمپین زیرساخت ها و تبلیغات سنگین — می تواند لغو شود که توسط رای دهندگان ادراک شکل از طریق پوشش رسانه ای. معاون سابق رئیس جمهور همچنین از بهره مند بودن به خوبی شناخته شده و محبوب شکل در حزب که خدمت به مدت هشت سال با کشور آفریقایی جمهور آمریکا کمک به او را تسلط با رای دهندگان.

در حال حاضر بایدن قرار گرفته است برای برنده شدن در فلوریدا یک دولت است که می تواند تعیین کننده باشد.

فلوریدا است که در میان بزرگترین جوایز سمت چپ بر روی تقویم اصلی با بیش از 200 نمایندگان. و دولت جمعیت مطلوب تر به بایدن از باقی مانده دیگر مدعی ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

بیش از 13 درصد از فلوریدا رای دهندگان آمریکایی های آفریقایی تبار و جمعیت این ایالت نیز کج ، بایدن انجام داده خیلی بهتر با رای دهندگان از ساندرز که شده رو با پشتیبانی در میان رای دهندگان جوان و Latinos.

اما حتی ساندرز’ قدرت با Latino رای دهندگان کمتر از یک دارایی در فلوریدا به دلیل از دولت را متنوع لاتین جمعیت که شامل بسیاری از افرادی که فرار کرد سوسیالیستی رژیم در کشورهای دیگر است و ممکن است کمتر به حمایت از ساندرز خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی است.

هیلاری کلینتون walloped ساندرز در فلوریدا در سال 2016.

اگر بایدن می کند همان ساندرز می تواند یک زمان سخت در حال بهبود است.

دموکراتیک استقرار در فلوریدا flirted با بلومبرگ که امن تعدادی از مشخصات بالا تاییدیه. اما در هفته گذشته وجود داشت با عجله به پشت بایدن.

حتی ساندرز متحد اندرو Gillum این 2018 نامزد دموکرات برای فرمانداری پیش بینی کرد که فلوریدا خواهد بود “بایدن فراری” در هفته گذشته.

ساندرز به Gillum یک افزایش بزرگ, پله در یک نقطه کلیدی در اواخر دموکراتیک اولیه برای فرماندار به تایید Gillum و به نظر می رسد در تظاهرات با او.

Gillum غالب بیش از متوسط بیشتر نامزدها مانند گوئن گراهام که در حال حاضر حمایت بایدن در اولیه خود را از دست داد به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در انتخابات عمومی ،

Gillum گفت: در این هفته که ساندرز’ نظرات در اخیر 60 دقیقه مصاحبه در مورد کوبا — او را محکوم کرد رژیم استبدادی اما ستایش دولت در برنامه های سواد آموزی — عمیقا احساس در جنوب فلوریدا.

“کسانی که نظرات زندگی می کنند برای بسیاری از مردم” Gillum گفت: در مصاحبه با نخست وزیر, باراک اوباما, مشاور دیوید اکسلراد. “یکی کلمبیا دولت آمریکا سناتور دموکرات آن را این راه: او گفت: گوش دادن به ساندرز بحث در مورد خیال بافی و یا دادن اعتبار به رژیم کاسترو به دلیل سواد خواندن برنامه ای است که مانند گوش دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از Charlottesville می گویند که وجود دارد خوب مردم در هر دو طرف. که چقدر عمیق این آمار در آن جوامع است.”

ساندرز هنوز سرسخت پایگاه مردمی حامیان در فلوریدا که کار کرده اند برای ماه ها برای افزایش شانس خود را در حالت اولیه. اما به منظور انجام این کار به خوبی در فلوریدا ساندرز ممکن است نیاز به یک تکان خوردن از دور بعدی مسابقات در روز سه شنبه.

میشیگان, Missouri, آیداهو, می سی سی پی, داکوتای شمالی و واشنگتن تمام رای گیری روز سه شنبه. ساندرز برنده چهار نفر از کسانی متحده در برابر کلینتون در سال 2016 با پیروزی دراماتیک در میشیگان کمک به نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود زنده است.

اگر ساندرز تکرار است که عملکرد آن خواهد او را افزایش می دهد به عنوان فلوریدا و فراتر از آن.

ساندرز حامی یوهانس ورنر که فعال است با گروه مترقی ساراسوتا اذعان کرد که “جمعیت و اینرسی در اینجا در برابر ما است.”

اما ورنر افزود که “این بار خاص; زمین تغییر زیر پای ما است.”

“سه شنبه چپ تنها به طور موقت دندانه” ورنر گفت. “همه از کار اخراج شده است و انرژی دوباره. مردم من را با احساس است که ما در حال نزدیک تر از همیشه برای گرفتن اولین مترقی از سال 1945 به کاخ سفید و ما باید به همه ما داریم. تقویت بیشتر داوطلبان که در حال بیرون آمدن از چوب … ما شده است, راه رفتن در خیابان از ساراسوتا برادنتون و شمال بندر به صورت روزانه در تلاش برای صحبت کردن با هر واحد جدید رای دهندگان و دموکرات در این شهرستان است.”

بایدن ثابت کرد که حرکت می تواند به سرعت تغییر.

اگر ساندرز نمی تواند مهندس چیزی شبیه فلوریدا می تواند مهر و موم سرنوشت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>