سیاسی خودی: بحث خواهد شد جلوگیری از بلومبرگ فلوریدا شتاب?

ساراسوتا دموکرات بروس Wertheimer زمان متوجه خواهید شد که مایکل بلومبرگ افتتاح دفتر مبارزات انتخاباتی در شهر شده است.

Wertheimer, 90 شده بود با تکیه به سوی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه اما در حال حاضر شگفتی که آیا بایدن است آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ است piquing Wertheimer علاقه. او قصد دارد برای جلوگیری از ساراسوتا دفتر مبارزات انتخاباتی است و با توجه به کمک به مبارزات انتخاباتی.

“او بسیار موفق بود, من فکر کردم به عنوان شهردار نیویورک,” Wertheimer گفت: بلومبرگ در مصاحبه ای در اوایل هفته گذشته قبل از انتخابات ریاست جمهوری بحث است. “و او می شود همه چیز انجام می شود. او بسیار راست تیرانداز و من فکر می کنم او خیلی خوب شوخ طبعی در مورد او است که من فکر می کنم می تواند ایستادن به تهمت توييتها و مسائل است.”

بلومبرگ در حال افزایش بوده است, در سراسر کشور, رای گیری به خوبی به اندازه کافی به او برای اولین بار بحث ظاهر در هفته گذشته. میلیاردر شهردار سابق نیویورک است که هزینه های بزرگ صرف نظر کردن از اوایل متحده به تمرکز در فلوریدا و سایر اولیه مسابقات که بعد از آن در تقویم و بزرگتر نماینده جوایز.

فلوریدا سرمایه گذاری شده است پرداخت. وجود دارد در حال رشد است علاقه بلومبرگ انتخاباتی ایالتی و محلی.

بلومبرگ است ساراسوتا در اتاق باز درو جمعیت حدود 250 نفر و او شانس خوبی در کلش نظرسنجی صورت گرفته توسط محلی گروه دموکرات.

ماهانه کلش نظرسنجی انجام شده توسط این جزیره ماریا آنا و غرب گاو دریایی دموکراتیک باشگاه را نشان می دهد بلومبرگ افزایش مینیاتوری. در ماه دسامبر فقط سه اعضای باشگاه رای دادند بلومبرگ و در ژانویه فقط چهار. اما در ماه فوریه بلومبرگ برنده این نظرسنجی با 24 رای در حالی که بایدن کردم فقط پنج رای.

اخیر ایالت سنجی هم قرار داده بلومبرگ سرب در فلوریدا.

دلیل بلومبرگ را افزایش ساده است: بسیاری از دموکرات ها شروع به باور او بهترین شانس از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اصلی من فکر است, ‘ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن'” Wertheimer گفت. “من برای هر کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. که تمام نقطه است که به او وجود دارد او را بسیار مخرب است.”

اما بلومبرگ به شوک و ترس استراتژی اشباع امواج رادیو و تلویزیون و کانال های رسانه های اجتماعی با تبلیغات ممکن است دارای محدودیت است. بلومبرگ نشده تعامل بسیار با رای دهندگان بر روی زمین و یا با همکار خود نامزدها و آن را نشان داد در بحث عملکرد که به طور گسترده ای panned.

بلومبرگ استراتژی اجازه داده است او را به اجتناب از پاسخ دادن به بسیاری از پرسش های دشوار در مورد رکورد خود را در یک بررسی که نامزدهای دیگر در حال حاضر تجربه کرده اند. او در تلاش برای پاسخ به رگبار حملات که آمد راه خود را در بحث مرحله.

الیزابت وارن ایستاده بود هنگامی که او رفت و پس از بلومبرگ استفاده از عدم اطلاع توافق در شهرک با زنان که به شکایت او برای آزار و اذیت یا تبعیض. برنی ساندرز ناودان بلومبرگ حمایت بسیار بحث برانگیز پلیس رویکرد شناخته شده به عنوان توقف-و-frisk که منتقدان می گویند ناعادلانه هدف قرار گیرند. یک قاضی فدرال در توصیف این سیاست در سال 2013 به عنوان “غیر مستقیم دهها.”

رگبار انتقاد تست می تواند عمق بلومبرگ را پشتیبانی می کند. او شده است تا بتوانند با کسب تاییدیه در فلوریدا و بالا رفتن در پای صندوق های رای, اما که تمام شد قبل از چهار بحث است.

سابق فلوریدا و رئیس امور مالی الکس سینک سابق نامزد ریاست فرماندار و یکی از معدود دموکرات را به نفع خود در سطح ایالت در سال های اخیر گفت: قبل از این بحث که او با تمرکز بر بلومبرگ “در حال ضبط” نه گذشته خود رفتار نسبت به زنان است. نزول به تازگی به تایید بلومبرگ.

“من در نیویورک در دنیای کسب و کار در ’80s در آن گزارش شد نه لزوما برای من تعجب آور بود,” سینک گفت. “من پرداخت بیشتر توجه خود را به آنچه ضبط شده است در گذشته. من شنیده ام بسیاری از مردان می گویند بسیاری از چیزها است. وقتی که می آید حق به آن هر آنچه در نظر او ممکن است را ساخته اند — و من بسیار بی پرده در مورد این — نمی تواند بدتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت او را به گرفتن یک زن (اندام تناسلی).”

آیا بلومبرگ راکی در بحث عملکرد کاهش می یابد و حرکت خود را در فلوریدا باقی مانده است دیده می شود. پول است که یک مزیت بزرگ در فلوریدا و دیگر کشورهای بزرگ که در آن دشوار است برای رسیدن به رای دهندگان به اندازه کافی از طریق خرده فروشی مبارزه به نوسان یک انتخابات.

“فلوریدا است که یک رسانه دولتی است و من می دانم که بلومبرگ ارائه خواهد شد این منابع به مبارزه با آن” سینک گفت.

اما بلومبرگ به بحث ضرب و شتم ممکن است صدمه دیده خود استدلال که او بهترین نامزد برای رفتن پا به پا با مغلوب ساختن پیشی جستن. این چیزی است که بیشتر دموکرات ها می خواهند.

“حمایت در حال رفتن به پایین آمدن به این احساس که در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Jetson Grimes برجسته دموکرات فعال در ساراسوتا.

گرایمز گفت: قبل از این بحث که او هنوز هم “بالا در هوا” و جستجو برای “قوی ترین فرد است که می تواند بازی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و شتم او را در بحث.”

“اولویت این است که کسی که می تواند برنده,” او اضافه شده است.

گرایمز گفت: او را به گرفتن یک نگاه سخت در بلومبرگ. این واقعیت است که بلومبرگ خواهد شد که این منابع به اجرای بالا-طراحی کمپین جذاب است.

“شما نگاه کنید که در آن شما واقعا انجام” Grimes گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>