من فکر می کنم ما گفت: به اندازه کافی چیزهای خوب در مورد Lizzo بیش از سال است که شما می توانید فرض شهرستان صفحات خواسته های او چیزی جز موفقیت است.

اما.

به عنوان بسیاری از لینک های بالا نشان می دهد ما تحت پوشش Lizzo بسیاری. برخی ممکن است می گویند بیش از حد با توجه به این واقعیت که او دیگر زندگی در مینه سوتا است. برخی ممکن است می گویند ما با استفاده از برای او (و بهانه ای صنعت طرز سخن گفتن در اینجا) “کلیک کنید.”

وجود دارد بیشتر اخبار در یک روز از من زمان و یا فضا برای پوشش و این وظیفه من به عنوان ویرایشگر موسیقی به سنج خواننده علاقه در موضوعات مختلف است. بنابراین من درخواست شما: ما باید بیشتر انتخابی ما Lizzo پوشش?

برای مثال آیا شما می خواهید به عنوان خوانده شده در مورد چگونگی Lizzo امضا کرده است اول نگاه تلویزیون های مقابله با Amazon Studios, با پروژه های وابسته به آمازون نخست تصویری به انواع گزارش کرده است?

آیا شما علاقه مند به شنیدن از جنیفر Salke رئیس Amazon Studios اعلام کرد که “Lizzo یکی از هیجان انگیز ترین, خلاق, شاد, هنرمندان در این صنعت و این چنین لذت اعلام این قرارداد جدید با او. او مانند یک چشم انداز منحصر به فرد و ما خیلی هیجان زده به شنیدن ایده های خود را برای محتوای جدید”?

مهم است برای شما را به می دانم که Lizzo خودش گفت: “من خیلی هیجان زده به همکاری با تیم شگفت انگیز در آمازون. با تشکر از شما به جن Salke و بقیه تیم برای ساخت این رویا به حقیقت می پیوندند. من نمی توانم صبر کنید برای شروع و به اشتراک گذاری چشم انداز من با جهان است ،

وجود دارد تنها یک راه برای من برای پیدا کردن پاسخ به این سوالات چون من مطمئن هستم که به جهنم نمی خوای خواندن نظرات. لطفا برای تکمیل این بررسی کوتاه زیر. و با تشکر از شما برای کمک شما.

چگونه اغلب باید به شهرستان صفحات نوشتن در مورد Lizzo?

ایجاد شده با

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de