پس از استیضاح, House Democrats مجموعه ای از مناظر در بر

واشنگتن — آمریکا نا امید بیش سنا را تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال هل دادن نظارت خود را نسبت به تلاش های وزارت دادگستری و آنچه به آنها تماس بگیرید دادستان کل ویلیام بر تلاش برای سیاسی فدرال اجرای قانون است.

دموکرات ها خواستار اطلاعات بیشتر در مورد Barr مداخله در مورد راجر سنگ دیرین تهمت محرم که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و اتهامات دیگر. بر این هفته رد دادستان که تا به حال توصیه می شود که سنگ بود محکوم به 7 تا 9 سال در زندان است.

مجلس نانسی پلوسی انتقاد بر روز پنج شنبه در تماس تلفنی با یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن “سرسپردگان.”

“دادستان کل has stooped به چنین سطح” پلوسی گفت. “چه غم ناامیدی. مردم آمریکا سزاوار بهتر است.”

را تیز نگاهی بر فعالیت های در یک زمان می آید زمانی که بسیاری از دموکرات ها به نظر می رسد با احتیاط از طولانی تر شدن اوکراین پرسش که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. پلوسی و خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف قرار داده اند خاموش — اما نه حکومت — یک احضاریه برای سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که حاضر به شرکت در مجلس استیضاح استعلام اما بعدا گفت که شهادت در سنا محاکمه. بولتون در حال نوشتن یک کتاب است.

صدور احضاریه برای بولتون می تواند چشمگیر شهادت در مورد تهمت را انجام, اما همچنین خطر یک دادگاه مبارزه است که می تواند ماه را به حل و فصل. بسیاری از دموکرات های خصوصی می گویند آنها می خواهند به نگاه به جلو و نه به عقب و انجام نظارت از حزب جمهوری خواه رئیس جمهور اقدامات در زمان واقعی است.

برای اولین بار خواهد بود بررسی اینکه آیا بر نامناسب مداخله در سنگ مورد. سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک دادستان کل پس از آن در توییتر. در ضمن چهار دادستان در مورد بلافاصله کناره گیری کرد.

آشفتگی در وزارت دادگستری داده دموکرات ها یک راه جدید رو به جلو برای تحقیقات خود را پس از نیش سنا را استیضاح تبرئه. در حالی که وجود دارد این است که علاقه کمی در دیگری به دنبال استیضاح مورد دموکرات ها می خواهند به اهرم قدرت اکثریت خود را برای انجام نظارت به عنوان آنها سعی کنید به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات در ماه نوامبر.

“استعفای و ارتداد از این دادستان است که یک زنگ خطر رفتن در سیستم ما” گفت: تشکر. جیمی راسکین از مریلند یکی از مهمترین آوازی دموکرات در کمیته قضایی مجلس که تحت فشار قرار دادند برای استیضاح. “به طوری که فوری و اضطراری است.”

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler چهارشنبه اعلام کرد که بر شهادت خواهد داد قبل از این کمیته مارس 31 و قانونگذاران را از او بخواهید در مورد دخالت خود را در سنگ مورد. مردم آشنا با این کمیته طرح گفت: می تواند وجود داشته باشد دیگر قوه قضائیه جلسات کمیته قبل از آن که به بررسی سیاسی وزارت. مردم نخواست نامش فاش شود به این دلیل که برنامه ای نیست و در عین حال مجموعه ای.

بر ظاهر شد و سعی در منحرف کردن برخی از افزایش انتقاد شنبه گفت: در مصاحبه با ABC News که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری دادستان و موارد “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” اما او همچنین گفت که تصمیم برای لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد آن, و او گفت: رئیس جمهور خواست او را به دخالت در هر مورد.

که پاسخ نمی خواهد به اندازه کافی برای دموکرات ها که همچنین می خواهم به درخواست Barr در مورد او تصمیم به گرفتن اطلاعات از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی در مورد جو بایدن و پسرش. همان کسانی که تلاش جولیانی در اوکراین شد در قلب مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

“در هفته گذشته به تنهایی شما را گرفته اند که مراحل افزایش قبر سوالات خود را در مورد رهبری” دموکرات ها در نامه ای نوشت به Barr.

ایران با رهبری سنا نشان داده است کمتر بهره کباب دادستان کل. جمهوری خواهان در دفاع از این گروه تصمیم به کاهش سنگ حکم و گفت: آنها انتظار نداشتند به درخواست Barr شهادت.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخاب لایحه بار به دادستان کل انجام داده است و خدمات زیادی به مردم خدمت در وزارت دادگستری و کشور ما به عنوان یک کل” رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام R-S. C. در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

گراهام افزود که بر خود “اعتماد به نفس کامل.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده لیزا Mascaro کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>