Postcommodity, Ai Weiwei, و دیگران در نظر بگیرید مهاجرت اجباری و دنیای جدید در میا نمایشگاه

این نمایشگاه سفر که باز در موسسه هنر معاصر در بوستون در پاییز گذشته آن عنوان از سومالی-انگلیسی نویسنده وارسان شایر که شعر “خانه” آغاز می شود با این خطوط:

هیچ کس خانه را ترک می کند مگر اینکه
خانه دهان یک کوسه.

شما فقط اجرا برای مرز
هنگامی که شما ببینید کل شهرستان
در حال اجرا به عنوان به خوبی.

میا تکرار از ویژگی های این نمایشگاه 21 هنرمندان و دو کمیسیون ویژه یکی از Postcommodity و یک قطعه جدید توسط هنرمند محلی جمعی CarryOn خانه. میا نمایشگاه همچنین شامل ایالات متحده برای اولین بار ارائه آی ویوی عبور امن (2016) به عنوان صدها نفر از جلیقه نجات را پیچیده شده در اطراف منزل ستون موزه در بیانیه ای در مسافرت پناهنده.

مشاهده این پست در Instagram

در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده هنرمند و فعال Ai Weiwei استفاده کرده است کار خود را به افزایش توجه و دید به مسائل حقوق بشر ، Debuting در برلین با بعد تکرار در ژاپن و شیلی “عبور امن” علائم برتر ایالات متحده خود را در میا. نصب و راه اندازی شامل هزاران نفر از دور انداخته جلیقه های فرسوده توسط پناهندگان ساخت خطرناک دریا سفر از ترکیه به یونان نصب شده در میا بیرونی ستون. این نصب و راه اندازی یک بخش جدید نمایشگاه “هنگامی که به خانه نمی خواهد اجازه دهید به شما اقامت: هنر و مهاجرت” باز کردن در یکشنبه 23 فوریه در میا. دریافت بلیط و کسب اطلاعات بیشتر در artsmia.org. #WhenHomeWontLetYouStay #SafePassage #artsmia #AiWeiwei @aiww [تصویر: نصب و راه اندازی نمایش Ai Weiwei, “عبور امن” در مینیاپولیس موسسه هنر]

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط موسسه مینیاپولیس هنر (@artsmia) در

برای Postcommodity را نصب بیایید دعا برای آب بین ماآنها را دگرگون کرده شیمیایی مخزن ذخیره سازی در درجه اول مورد استفاده برای کشاورزی صنعتی, به یک لوله آب درام. مخزن نیز مجهز با یک ربات است که اعتصاب پایه قطعه برای ایجاد صدا.

“این تانک ها در همه جا در سراسر شمال امریکا می گوید:” Postcommodity عضو Cristobel مارتینز. “آنها استفاده می شود برای ذخیره انواع مواد شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی: همه چیز از لقاح از زمین برای کنترل گرد و غبار برای اسید هیدروکلریک و دیگر مواد شیمیایی مختلف استفاده می شود که برای کشاورزی صنعتی.”

“ایده این است برای ایجاد یک گفتمان در اطراف جابه جایی از جوامع بومی که همچنین به حاکمیت بر مواد غذایی سیستم” مارتینز می گوید.

One of Postcommodity's previous projects included making art, not walls, along the U.S./Mexico border.

یکی از Postcommodity قبلی پروژه شامل ساخت هنر نه دیوار و در امتداد آمریکا/مکزیک مرز. تصویر حسن نیت ارائه میدهد Postcommodity و Bockley گالری

این 2,300 گالن مخزن ذخیره سازی شناور خواهد شد در بالای دهلیز که در آن یونانی و رومی مجسمه یک بار ایستاده بود.

“این یک مفهومی ژست” مارتینز می گوید از این قطعه است. “ما در حال به چالش کشیدن تکریم محل از اشیاء است که دلالت غربی یهودی-مسیحی جهانبینی علمی. جهان بینی است که آن نیز دخیل است که استخراج از منابع آمریکایی هندی زمین و آلودگی ما بومی زمین است.”

رباتیک درام خواهد شد بازی ریتم افتخار آهنگ داکوتای مردم است. “قطعه ای است که عامل بر روی چندین ثبت” مارتینز می گوید. “از یک طرف این افتخاری آهنگ. در همان زمان آن را تصدیق کرد که آب در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای آلوده در سراسر شمال امریکا به خصوص در مینه سوتا است.”

موضوع آلودگی مینه سوتا مارتینز می گوید که پیچیده مرتبط به استعمار است. “[قطعه] از بین بردن decolonized ساختار نهادی که به لحاظ تاریخی تبعیض علیه مردم بومی.” مارتینز می گوید.

Industrial storage can vary greatly in shape and size, but often looks something like these guys.

صنعتی سازی می تواند تا حد زیادی متفاوت است در شکل و اندازه اما اغلب به نظر می رسد چیزی شبیه به این بچه ها. گتی ایماژ/iStockphoto

مستقر در جنوب غربی ایالات متحده Postcommodity همچنین دارای روابط اینجا در شهرهای دوقلو. آنها با Bockley گالری در مینیاپولیس, جایی که آنها نشان داده اند کار خود را و در حال صحبت کردن درگیری در مرکز هنر واکر و مینه سوتا موزه هنر آمریکایی است.

“در طول چند سال گذشته ما توانسته ایم به توسعه واقعا گرم و حمایتی دوستی در مینیاپولیس. این نوع مانند یک فضای مقدس برای ما به عنوان جمعی; یک محل که در آن ما که در آن ما احساس یک معامله بزرگ از حمایت” می گوید: مارتینز.

اگر شما بروید:

“هنگامی که به خانه نمی خواهد اجازه دهید به شما اقامت: هنر و مهاجرت”
پنج شنبه, آوریل 23–May 24
موسسه مینیاپولیس هنر
2400 سوم Ave. S. مینیاپولیس

"When Home Won't Let You Stay"

“هنگامی که صفحه اصلی به شما اجازه نمی ماند” L-R; کار با Yto Barrada, Xaviera سیمونز Do Ho Suh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im