‘تقریبا مانند یک انفجار’: بعد از وحشیانه نشویل تورنادو که به کشته شدن 24 نفر و 22 هنوز هم از دست رفته

کوکویل تنسی — هزاران نفر از ساکنان بدون قدرت بودند روز شنبه مانع تلاش برای قرار دادن بیش از 20 نفر هنوز مفقود از گردباد ویرانگر که به کشته شدن حداقل 24 و آسیب دیده و یا تخریب خانه ها و کسب و کار و مدارس و کلیساها در سراسر چهار شهرستانهای استان است.

در سخت ضربه Putnam County 18 نفر کشته شدند از جمله پنج کودک زیر 13 Putnam County شهردار سفت پورتر گفت. دو نفر در نشویل در سه Wilson شهرستان و یکی در Benton County است. او گفت: حداقل دو تن از آنان در شرایط بحرانی در نشویل بیمارستان و 22 نفر هنوز هم گم شده است.

در کوکویل بیش از 100 خانه و کسب و کار آسیب دیده بودند و بسیاری از آنها کاهش می یابد به آوار. پاسخ اضطراری ترس بیشتر قربانیان ممکن است به دام افتاده در زیرزمین و یا در زیر باقی مانده است.

چرخان ناودان کوکویل منطقه در اوایل صبح روز سه شنبه تسطیح خانه و کسب و کار و خوراکی درختان و تیر برق. حداقل یک طوفان نیز پاره پاره در سراسر Benton دیویدسون و ویلسون شهرستانهای استان است.

خدمات ملی آب و هوا بررسی تیم نشان داد که آسیب در نشویل و Wilson شهرستان به شرق تحمیل شده توسط یک گردباد از حداقل EF-3 شدت و با سرعت باد تا 165 مایل در ساعت آژانس گفت.

پورتر گفت: تراکتور, تریلر, شد, تخلیه بارهای از آب به این شهرستان از سراسر کشور و فراتر از آن. کلانتر نمایندگان نیز در ترکیب باقی مانده سایت ها و زمینه ها به دنبال هرگونه قربانیان.

پوتنام کلانتر ادی Farris گفت: حدود 40 درصد از آوار هنوز هم نیاز به جستجو از جمله 25 هکتار زمین با پوشش گیاهی باتلاقی رسیدن به 7 فوت بالا.

مقامات گفت: از آن می تواند هفته قبل از برخی از مناطق در شهرستان در دسترس هستند برای سفر.

حداقل 35,000 مردم بدون قدرت بودند پورتر گفت. او گفت: Cumberland قدرت شرکت در ابتدا مانع آسیب به تولیدکنندگان تسهیلات ذخیره سازی بود که در برخورد با بقایای یک تلفن همراه صفحه اصلی.

کوکویل شهردار ریکی شلتون گفت: او سپاسگزار آفتاب در روز چهارشنبه کمک خواهد کرد که به بهبود تیم و “مضطرب به این حرکت همراه و جامعه ما به گزاف گویی.”

کریس Mabry صرف سهشنبه مرتب سازی از طریق باقی مانده از طبقه بالا اتاق که فرود آمد در آشپزخانه خود چند پا از روی نیمکت که در آن او خوشبختانه نمی بخوابید شب گذشته.

“من احساس می کنم بسیار خوش شانس,” او گفت:. “بچه ها من زنده هستند. من زنده است. و ما در نهایت سگ من.”

او به شدت آسیب دیده خانه هنوز ایستاده بود در حالی که شش خانه های دیگر در این نزدیکی هست پهن شد. چرخان همچنین اطراف پرتاب اتومبیل وارد خانه ها و رندر برخی از محله های غیر قابل تشخیص است.

در شرق نشویل بیش از 30 کسب و کار نابود شدند, برخی به طور کامل از بین برود. زیرزمین شرق محبوب موسیقی محل به شدت آسیب دیده بود اگر چه “من معتقدم در نشویل” نقاشی دیواری بود که دست نخورده روی دیوار بیرونی.

کالیب Smucker بود که در یک برنی ساندرز نفع کنسرت دوشنبه شب و در سمت چپ حدود یک ساعت قبل از بادها پاره زیرزمین ساختمان شرقی از هم جدا. ساختمان تا حدی در خود فرو می روم یک گپ صفحه اصلی پر کردن با آب خارج می گردند که در آن مرحله بود تنها چند ساعت پیش از آن.

در ماونت جولیات که در آن تاج سه گانه در محله بود که در میان سخت ترین-آمار مناطق کلیساها بدل به پناهگاه به عنوان ساکنان خود را بی خانمان پس از طوفان.

“من فکر می کردم ما بودند رفتن به مرگ” باربارا شرلی گفت: در یک پناهگاه در پیروزی کلیسای باپتیست در ماونت جولیات. “من فکر کردم این پایان بود.”

“آن را تقریبا مانند یک انفجار. آن را منفجر کردن ویندوز و به معنای واقعی کلمه منفجر ما درب گنجه باز کنید. زیادی باقی مانده است. اما خوشبختانه ما نمی صدمه دیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>