شاهزاده هری و دوشس Meghan رسمی step-down از وظایف سلطنتی برای مارس 31

لندن – بریتانیا پرنس هری و همسرش, Meghan در حال شکستن رایگان خانواده سلطنتی شروع مارس 31, زن و شوهر را میگوید.

اعلام می آید به عنوان کاخ باکینگهام بررسی دوک و دوشس ساسکس استفاده از برچسب “ساسکس سلطنتی” پس از تصمیم خود را به مرحله بازگشت از وظایف سلطنتی. مذاکرات مربوط به مقامات ارشد در حال انجام در مورد این موضوع و تصمیم گیری خواهد شد اعلام کرد در کنار راه اندازی جدید خود را سازمان غیر انتفاعی است.

این زوج سلطنتی حیرت زده بریتانیا با ناگهانی اعلام شده در ماه ژانویه که آنها می خواستند به قدم به عقب از وظایف سلطنتی. شاهزاده هری گفت: او یک “جهش ایمان” در این حرکت در تلاش برای ایجاد یک زندگی مسالمت آمیز یکی از روزنامه نگاران که فیلم برداری, عکس و نوشته در مورد او پس از روز او متولد شد.

هری و مگان دیگر نمی خواهد با استفاده از عناوین او رویال حضرت و او رویال حضرت ولی را حفظ کنید آنها را ترک احتمال این که زن و شوهر ممکن است تغییر ذهن خود و بازگشت به زمانی در آینده.

هری اواخر مادر دیانا محروم شد از او رویال حضرت عنوان زمانی که او و پرنس چارلز طلاق گرفته است.

شاهزاده و همسر خود را در راه رفتن به دور از ترین وظایف سلطنتی را تا بودجه عمومی و سعی کنید برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است. این زن و شوهر که به نام دوک و دوشس ساسکس در روز عروسی خود را در حال انتظار به صرف بیشتر وقت خود را در کانادا در حالی که حفظ یک خانه در انگلستان در نزدیکی قلعه ویندسور.

زن و شوهر, خروج یک آچار برای خانواده سلطنتی و ملکه الیزابت دوم در آن زمان گفت که او آرزو زن و شوهر تا به حال می خواستم به باقی می ماند تمام وقت royals.

با وجود این اقدام بی سابقه زن و شوهر را حفظ خواهد کرد موضوعات عمومی خود را به کار مشترک المنافع, جامعه, جوانان توانمندسازی و سلامت روان دسته جمعی.

هری اولویت باقی می ماند, حمایت از رفاه خدمتگزاران و زنان, حفاظت, ورزش برای توسعه اجتماعی و HIV. Meghan تمرکز باقی می ماند توانمندسازی زنان برابری جنسیتی و آموزش و پرورش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de