آخرین بروز رسانی اخبار — 1 بعد از ظهر PT ، یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 10 : دیوان عالی پیش از ظهر یک چالش سال ها دادگاه از قوانین مراقبت های بهداشتی عمومی در پیش از ظهر را که ادعا می کرد سیستم مراقبت های بهداشتی این استان حق مراقبت به موقع بیماران را تکذیب می کند، رد کرده است.

چالش قانون اساسی راه اندازی شده توسط مدافع خصوصی مراقبت های بهداشتی دکتر برایان دی، صاحب مرکز جراحی Cambie در ونکوور، ادعا کرد که طولانی مدت انتظار زمان برای روش های پزشکی نقض دو حقوق منشور، از جمله حق زندگی، آزادی و امنیت فرد است.

تشکیل پرونده مقررات هدفمند است که پزشکان را از صورتحساب دولت استان برای کار پزشکی انجام شده در سیستم عمومی در صورتی که آنها نیز درآمد بیشتر از طریق کلینیک های خصوصی ممنوع است.

عدالت جان جی استیوز هر دو ادعای منشور را رد کرد و خاطر نشان کرد که مراقبت های بهداشتی جهانی برای دسترسی برابر به درمان پزشکی ضروری است.

داستان قبلی زیر:

انتظار می رود تصميم دادگاه روز پنجشنبه در يک نبرد قانونی طولانی که می تواند آينده صورتحساب در سيستم مراقبت های بهداشتی کانادا را تغيير دهد، اتخاذ شود.

انتظار می رود یک عدالت دیوان عالی پیش از ظهر تصمیمی را در حدود ظهر PT در یک چالش قانون اساسی علیه بخش های بحرانی قانون حفاظت از مدیکر پیش از سی، بیش از یک دهه پس از تشکیل این پرونده منتشر کند.

این پرونده توسط دکتر برایان دی، قهرمان خود توصیف شده مراقبت های بهداشتی خصوصی شده و صاحب مرکز جراحی کامبی در ونکوور تشکیل شد.

روز، یک جراح ارتوپدی، استدلال کرده است که بیماران حق قانون اساسی برای پرداخت هزینه خدمات پزشکی خصوصی در صورتی که زمان انتظار در سیستم عمومی بیش از حد طولانی است.

این اقدام در حال حاضر پزشکان را از صورتحساب دولت استان برای کار پزشکی انجام شده در سیستم عمومی در صورتی که آنها نیز درآمد بیشتری از طریق کلینیک های خصوصی کسب می کنند، منع می کند.

این پرونده که در سال ۲۰۰۹ تشکیل شد، در سال ۲۰۱۶ در دیوان عالی پیش از ظهر به دادگاه رفت.

دکتر داریوش ویسکونتس، سمت چپ، آماده می شود تا کیست را از زانوی یک بیمار مرد خارج کند، با کمک دکتر آن واچسموت، مرکز، و میوا هولم، پرستار ثبت نام شده اتاق عمل، در مرکز جراحی کامبی در ونکوور در ۳۱ اوت ۲۰۱۶. (Darryl Dyck/The Canadian Press)

وکلای دولت استانی به دادگاه گفتند نگران هستند که سیستم مراقبت های بهداشتی کانادا در صورت موفقیت چالش دی بتواند مانند سیستم مراقبت های بهداشتی کانادا به پایان برسد که منجر به لغو آن بخش های عمل پیش از مرگ شد.

ائتلاف بهداشت پیش از ظهر روز چهارشنبه این پرونده را «حمله ای … در سنگ بنای بسیار” از یک عمل به معنای محافظت از بیماران در برابر صورتحساب اضافی و یا صورتحساب دو برابر برای روش های پزشکی لازم است.

در بیانیه ائتلاف آمده است: «این پرونده مراقبت های بهداشتی را برای همه در کانادا تهدید می کند.»

استدلال هایی در این پرونده در ماه فوریه پیچیده شد.

در پایان محاکمه، دی از دادگاه خارج شد و گفت انتظار دارد این پرونده به دیوان عالی کانادا برسد زیرا بر اساس منشور حقوق و آزادی ها، مراقبت های بهداشتی خصوصی حقی برای همه کانادایی ها است و نه فقط بریتیش کلمبیایی ها.

جان استیوز، قاضی دیوان عالی پیش از سی، که در این پرونده حکم می دهد، به دادگاه گفت موافقت کرده است که این چالش به احتمال زیاد بدون در نظر گرفتن تصمیم روز پنجشنبه او به دادگاه عالی کشور ختم خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de