Pro-زندگی فعالان معترض هستند مینه سوتا درمانگاه از یک گوزن ایستاده

نه تنها شما را مجبور به اجتناب از رابینزدیل زنان مرکز واقع در خیابان که کلینیک یادداشت “نه حمایت از یک زن حق انتخاب سقط جنین.”

حتی در سمت راست جاده می توان آن را بی دست و پا راه رفتن به درب جلو. در سمت راست پارکینگ وجود دارد یک حصار چوبی و مجبور بیش از بالای حصار یک گوزن ایستاده است. Spoiler alert: آن را برای شکار گوزن.

“این است که معترضان می توانید در آن ایستاده و فریاد زدن بیش از نرده ها و به پارکینگ در حالی که بیماران در حال قدم زدن در” trevor trust Pro-انتخاب مینه سوتا سازمان هیلی Brioch شهادت پنج شنبه در مینه سوتا در مجلس نمایندگان جلسه کمیته. Brioch کار این است که به مارشال اسکورت برای بیماران به دنبال سقط جنین در کلینیک های مستقل.

امید است که با داشتن کسی با آنها را کمتر از ترس به دنبال کمک. اما شرایط مانند یک در رابینزدیل تنها این سخت تر است. سابق DFL قانونگذار ارین Maye Quade توییتی یک طرح راه اندازی طول Brioch شهادت.

“بین گوزن ایستاده صلیب عیسی و جعلی درمانگاه در سراسر خیابان را یک یورش” یک نفر پاسخ داد.

Brioch بود شهادت در حمایت از لایحه معرفی شده توسط Rep. هدر peter bradley (DFL-ادینا) که می تواند مانع دسترسی به, تهدید آمیز و یا باعث آسیب به کسی که در تلاش برای ورود به یک کلینیک ناخالص بزه. این لایحه حفاظت از ارائه دهندگان کارکنان و بیماران; اگر آن را تصویب, عاملان می تواند مجازات یک سال زندان و یا به $3,000 خوب است.

معترضان همچنین می تواند ذکر شده برای تخریب اموال در حالی که کسی در تلاش برای رسیدن به درمانگاه. (که می تواند یک تخطی از قانون مجازات 90 روز حبس و یا تا 1000 $خوب است.) اساسا مردم هنوز هم رایگان به جمع آوری و اعتراض. آنها فقط نمی تواند در چهره هر کسی را.

“زنان هرگز نباید مجبور به انتخاب بین خود ایمنی و بهداشت و درمان” peter bradley گفت: در طول پنج شنبه شنوایی.

علاوه بر Brioch دیگر testifiers شامل دانشگاه مینه سوتا OB-GYN و سقط جنین ارائه دهنده Jessika رالف, که گفت که او تلاش می کند مانند یک دکتر—بدون کت هیچ scrubs—هنگامی که او را ترک او را به درمانگاه. او شده است “تهدید” توسط معترضان و به دام افتاده در پارکینگ قبل از.

چند بلندگو وجود دارد به حمایت از طرف دیگر بیش از حد. عموما آنها را رد کرد برچسب “معترضان.” آنها “پیاده رو مشاوران” گفتند و آنها ادعا کردند که آنها نبودند چیزی جز صلح آمیز است. در واقع آنها گفت: از آن طرف دیگر که نیاز به ای اداره.

“من شده اند با ضربه توسط یک شریک زندگی مرد از یک زن است که در راه او به سقط جنین فرزند من تا به حال پاپ ریخت و در ادبیات و در بازوی من من تهدید شده” ان ردینگ یک “پیاده رو مشاور” نزدیک به 20 سال گفت: این کمیته است. “من تا به حال تهدیدات علیه من فقط ایستاده ارائه و پشتیبانی.”

تعداد کمی از نمایندگان در حال حاضر به نام لایحه “برکنار” نفس بیش از حد در اعتراض حقوق آزادی بیان در بهترین و نیازی در بدترین حالت. دیگران نیست که مودب در مورد آن.

“این لایحه مرا اذیت” هرزه برایان جانسون (R-کمبریج) گفت. “در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد مردم رفتن در به قتل کودکان است.”

در بیشتر مدنی توجه داشته باشید تشکر. پگی اسکات (R-Andover) به نام اسکورت’ داستان های جنگ یک “mischaracterization” از آنچه که “واقعا اتفاق می افتد” در خارج از درمانگاه سقط جنین.

“من هرگز شناخته شده آنها [تظاهرات] به هر چیزی باشد اما ارام,” او گفت:.

بود که آن را به عنوان ممکن است ملی سقط جنین فدراسیون به دنبال سقط های مربوط به خشونت در این کشور از سال 1977 و اعداد می گویند همه چیز فقط بدتر. در سال 2017 اعمال خشونت آمیز در برابر ارائه دهندگان بیش از دو برابر از سال گذشته در 1,081 حوادث—یک رکورد بالا است. در سال 2018 ما شکست رکورد دوباره در 1,369 حوادث با وجود برخی از بالاترین نرخ سقط جنین پس از عمل شد و حقوقی در سراسر کشور.

این لایحه حامیان می گویند این امر می تواند یک اقدام پیشگیرانه برای نگه داشتن چیزهای از گرفتن بیش از حد خونین در مینه سوتا است. و آن را فقط به یک موضوع از آزادی بیان و مونتاژ آنها می گویند — آن را یک مسئله حفظ حریم خصوصی بیمار و حفاظت از دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

Rep. شکارچی Cantrel (DFL-Savage) یک بازمانده سرطان در مقایسه با معترضان نزدیک شدن بیماران به دنبال سقط جنین به بیماران مبتلا به سرطان بودن منصرف از شیمی در حمایت از “روغن های ضروری” و دیگر به اصطلاح درمان.

او را دیدم هرگز مردم اینجا در خارج از شیمی درمانگاه اما او می تواند احساس خطر اگر او انجام داد. هنوز سقط جنین—که از نظر قانونی فقط شکل دیگری از مراقبت های بهداشتی است—درمان متفاوت است.

“شما می توانید می گویند هر کسی حق دارد برای رفتن و اعتراض این [اشکال دیگر از کنترل تولد] اما آنها نمی,” او گفت:.

این لایحه به تصویب کمیته حزب خطوط 8-7 و دریافت آن در آزمون بعدی در کف خانه. وجود همراه در لایحه جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و بعید است آن را به دور در آن اتاق به عنوان آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>