Pro-پلیس بیلبوردهای برچسب گذاشته شده توسط ‘شر’ ‘چپ اراذل و اوباش’

که آه… نه این چیست.

مرکز آمریکایی آزمایش Golden-Valley بر اساس محافظه کار اتاق فکر عهد کرده است به موضع در مورد مسئله… برای پلیس.

نوپای خود “حمایت MN پلیس” کمپین شامل یک طومار خواستار دولت های محلی به “امنیت عمومی شهرستان خود را اولویت است.” از آنها بخواهید و بر خلاف دهه های اختلال بی شماری مرگ و میر غیر ضروری و خشونت نامتناسبی در برابر وضع مردم از رنگ ها و ماه های گسترده اعتراض “این یک سیستم ارزش دفاع.”

این کمپین شامل عظیم 38 تابلوهای تبلیغاتی در سراسر منطقه مترو عمدتا شامل ترسناک سرفصل در مورد گزارش چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز; مسائل مانند “بالای شهر قرقره پس از تیراندازی bloodshed” و “چند تیراندازی در منطقه مترو یک شبه” به دنبال URL برای این درخواست.

روز دوشنبه در مرکز جای تعجب نیست که یکی لعنتی روح اعلام کرد که پنج تن از این تابلوهای تبلیغاتی قبلا با برچسب “ظرف چند روز” از راه اندازی کمپین. (یکی از گزارش ها حاکی از مخدوش “دو بار.”) پس از doctored با برخی از اسپری رنگ آنها با مته سوراخ پیام مانند “بالای شهر قرقره پس از قتل پلیس آمریکا” و “متعدد تیراندازی پلیس در منطقه مترو یک شبه fuckkk 12.”

یک بیلبورد که در اصل به عنوان خوانده شده, “حمایت از ما” بود را به “شلیک پلیس ما” و به دنبال آن داس و چکش و هرج و مرج نماد است.

The Center suspects "communists" are behind this.

مرکز مظنون “کمونیست” هستند پشت این. “چند تیراندازی پلیس در منطقه مترو یک شبه fuckkk 12.”

“به چپ اراذل و اوباش که اقدامات مجرمانه تنها تاکید اهمیت حیاتی آمریکا آزمایش pro-پلیس کمپین هدفمند تابلوهای تبلیغاتی در مناطق پر ترافیک از جنوب مینیاپولیس میدوی بخش از سنت پل در نزدیکی دانشگاه مینه سوتا و همراه من-394” می خواند مرکز Facebook پست در مورد این موضوع.

همچنین گمانه زنی در مورد اینکه آیا خرابکاری شد “متصل به اراذل و اوباش از ده ها تن از چپ اراذل و اوباش” که graffitied فدرال دادگاه چند Hennepin County اجرای قانون امکانات و منطقه در سراسر ایالات متحده بانک ورزشگاه در روز شنبه.

مرکز نیست در پاسخ به درخواست مصاحبه اما به نظر می رسد مصرف آن در کل این چیزی که با آن استاندارد سطح سرد-headedness و نکات دقیق وظریف.

“افرادی که در حال تلاش برای جلوگیری از اکثریت شهروندان مطیع قانون از شنیده بودن شیطان هستند” پست می گوید. “توسط خود پذیرش آنها کمونیست ها هستند. برای لحظه ای هر چند مربوط به نقطه است که آنها جنایتکارانی هستند.”

“Multiple police shootings in metro area overnight, fuckkk 12.”

“چند تیراندازی پلیس در منطقه مترو یک شبه fuckkk 12.” مرکز آمریکایی آزمایش

این مرکز ارائه شده است عظیم $10,000 پاداش برای هر کسی که می تواند به ارائه اطلاعات منجر به دستگیری آنها. آنها احتمالا خوب برای آن: کوچک-دولت-آزاد-بازار-حمایت اتاق فکر به تازگی فرود اضطراری, اضطراری COVID-19 نجات با توجه به چک های برنامه حفاظت از داده ها.

این مرکز که در اطراف بوده است و بودجه توسط شرکت های ثروتمند محافظه کاران و جناح راست موسسات خیریه از سال 1990 اجرا توسط جان Hinderaker که همچنین به ارمغان آورد ما راست وبلاگ قدرت خط. او نوشت: یک قطعه اضافی در این آشکار جنایت قرن با عنوان “چه کسی پشت ضد پلیس مبارزه ؟” که در آن او را تقبیح آن به عنوان “vilest نوع از افراط گرایی است.”

برای اطلاعات بیشتر مروارید-محکم شما می توانید از برخی از قدرت خط دیگر اخیر وبلاگ مانند “حزب دموکرات باید دیوانه” و “دموکراتها نژاد-طعمه کار؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>