کاوشگر: هیچ بیرون خرابی موتور در برایانت (آرکانزاس) هلیکوپتر سقوط

لس آنجلس — خرابه از بالگرد که سقوط کرد در ماه گذشته کشته و کوبه برایانت دختر و هفت دیگران نشان نداد بیرون شواهد خرابی موتور ملی ایمنی حمل و نقل روز جمعه گفت.

برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و دیگران درگذشت در Jan. 26 تصادف در کالاباساس کالیفرنیا. گروه پرواز به دختران مسابقات بسکتبال در Mamba آکادمی ورزشی. Gianna تیم بود و مربی برایانت شد و بازی در این مسابقات است.

این NTSB در حال بررسی این حادثه از جمله هر گونه نقش مه سنگین شده و گزارش نهایی نیست و انتظار می رود حداقل برای یک سال.

یک شاهد عینی گفت: NTSB که هلی کوپتر پرواز رو به جلو و رو به پایین از طریق مه قبل از آن سقوط کرد و حق را به دامنه کوه. شاهد گفت: او را دیدم هلیکوپتر برای 1 تا 2 ثانیه قبل از آن ضربه تپه.

هلیکوپتر پانل ابزار نابود شد در سقوط و بسیاری از دستگاه های آواره شدند به گزارش NTSB را تحقیقی به روز رسانی. کنترل پرواز شکسته شد و دچار خسارت آتش.

محققان بر این باورند که پس از یک شاخه درخت در محل سقوط قطع شد و به نظر می رسد موتور مشغول به کار بودند و روتور چرخش را در زمان ضربه.

روز جمعه گزارش شد صرفا اطلاعاتی و نمی ارائه هر گونه یافته ها در مورد چه چیزی باعث سقوط. قربانیان مرگ شده اند حکومت تصادف با ترومای بلانت و با توجه به لس آنجلس پزشکی قانونی.

Ara Zobayan شد خلبان ارشد برای جزیره بیان هلیکوپتر و تا به حال بیش از 8,200 ساعت از زمان پرواز. او علاوه بر این گواهی به پرواز تنها با استفاده از ابزارهای سخت تر امتیاز برای رسیدن به آن اجازه می دهد تا خلبانان به پرواز در شب و از طریق ابرها و یک خلبان دیگر افراد مشهور از جمله Kawhi Leonard و کایلی Jenner.

50 سال از خلبان های اخیر بررسی پرواز شامل آموزش سهوا پرواز به شرایط بد آب و هوا. آن را تحت پوشش چگونه به بهبود و اگر هواپیما بینی اشاره شده است بیش از حد بالا یا پایین و چه به صورت هلیکوپتر بانک ها به شدت به یک طرف. خلبان به دست آورده و رضایت بخش نمرات در بررسی که صورت گرفت در ماه مه سال 2018 است.

مرگ تکان داد لس آنجلس و ورزشی جهان, با خاطرات پوشا شهرستان و ادای احترامات در سوپر جام و بازی های دیگر. یک مکان یادبود برای برایانت و دیگر قربانیان است که برای برنامه ریزی Feb. 24 در مرکز استیپلز. عرصه ای است که در آن برایانت ستاره دار برای لس آنجلس لیکرز برای بیشتر از دو دهه و تاریخ 2/24 مربوط با شماره 24 نیوجرسی میپوشید و شماره 2 فرسوده توسط Gianna.

هواپیما هم نیست که یک دستگاه به نام زمین آگاهی و سیستم هشدار دهنده که سیگنال هنگامی که یک هواپیما در خطر است از هدف قرار دادن زمین. این NTSB است توصیه می شود این سیستم بود و اجباری برای هلیکوپتر اما اداره هوانوردی فدرال فقط نیاز به آن را برای آمبولانس هوایی. به گزارش ایسنا ، دایان فاینستاین و در کنگره ایالات متحده براد شرمن هر دو کالیفرنیا دموکرات نامیده اند FAA به دستور دستگاه در پی فاجعه است.

روشن نیست اگر سیستم هشدار دهنده را جلوگیری از سقوط. هلیکوپتر نیز نیاز به یک جعبه سیاه است.

یک مکان یادبود برای Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دختر الهام خواهد شد فوریه برگزار می شود. 10 فرشته در ورزشگاه آناهایم. همچنین در تصادف کشته شد برایانت دوستان کریستینا Mauser سارا چستر و دخترش Payton.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im