PROBSTFELD: SCF منابع ارائه موفقیت دانش آموز

اگر شما می خواهید برای اندازه گیری اهمیت از یک کالج به جامعه آن بحث را به فارغ التحصیلان آن هستند ما بهترین و اعتبار. در کالج ایالتی فلوریدا گاو دریایی-ساراسوتا (SCF) ما می توانیم در مورد بحث ما میزان موفقیت و برجسته برنامه های, اما زمانی که ما دانش آموزان و فارغ التحصیلان آن را انجام دهد, آن را تبدیل به واقعیت است.

در SCF ما را وادار به دیدار با دانش آموزان مانند Yesica لوپز-Cabrera و کمک به آنها در رسیدن به رویاهای خود. Yesica است 2019 فارغ التحصیل از SCF است و در حال حاضر در خلیج تمپا پل به کارشناسی برنامه ما در برادنتون پردیس که در حال آماده سازی خود برای انتقال به دانشگاه فلوریدای جنوبی (USF) به عمده در علوم پزشکی. او امیدوار است به ثبت نام در یک پزشک دستیار برنامه پس از اتمام مدرک لیسانس خود را.

نسل اول کالج, دانشجو, Yesica در زمان استفاده از منابع SCF فراهم می کند به اقلیت و اقتصادی دانش آموزان محروم به اطمینان حاصل شود او می تواند حضور در دانشگاه و پس از فارغ التحصیلی از نخل باد بزنی دبیرستان. هدایت و مربیگری او موفق به دریافت از طریق SCF کالج رسیدن به برنامه (محصول) را در مسیر موفقیت.

محصول طراحی شده است برای افزایش تعداد دانش آموزان یک کالج آموزش و پرورش است. هدف آن است که برای ایجاد انگیزه و آماده سازی دانش آموزان کم درآمد در کلاس 6-12 که در غیر این صورت خواهد بود و بعید است به دنبال یک کالج آموزش و پرورش است. ما محصول مدرسه بر اساس برنامه های در حال کارگردانی شده توسط سایت هماهنگ کننده که در خدمت به عنوان مربی در مدارس متوسط و بالا در گاو دریایی و ساراسوتا شهرستان. این برنامه ارائه تحصیلی دانش آموزان با فعالیت های غنی سازی و همچنین به عنوان حرفه ای و مشاوره شخصی.

Yesica محصول تجربه در پلمتو دبیرستان خود را به دست آورده تابستان پل بورس تحصیلی در SCF در سال 2018 است. تابستان پل کمک می کند تا محصول به دانش آموزان انتقال به دانشگاه اجازه می دهد آنها را به دو کلاس در تابستان و پس از آنها فارغ التحصیل دبیرستان. هر دانشجو دریافت یک بورس تحصیلی در پوشش کمک درسی و کتاب و لوازم و ناهار. برای Yesica این ایجاد یک انتقال آرام به SCF به عنوان او شروع به کسب اعتبارات دانشگاه.

او که به عنوان یک کار تمام وقت دانشجو, SCF به او یک پایه بزرگ برای یک حرفه ای در علم است. Yesica یافت که به اندازه کلاس کوچک در SCF مجاز برای بیشتر one-on-one ارتباط با استادان بزرگ بهره مند کالج فراهم می کند تمام دانش آموزان خود را.

SCF شرکت در این دولت محصول برنامه از 28 سال است که در حال حاضر حمایت از 140 دانش آموزان در منطقه مدارس متوسط و بالا. در پاییز سال 2019 مدت 80 سابق محصول دانش آموزان و 53 تابستان پل دانش آموزان ثبت نام شده در SCF.

به عنوان Yesica آماده برای انتقال به USF پل به کارشناسی برنامه ارائه خود را با منابع و ابزار او نیاز به ایجاد انگیزه در او به دنبال یک حرفه ای در علم است. این پل به کارشناسی برنامه با تمرکز بر افزایش تعداد کمتر دانش آموزان اقلیت تکمیل مدرک لیسانس خود را در علوم مهندسی و ریاضی برنامه. او مشارکت منجر به اضافی در دولت و ملی تجربه های آموزشی.

Yesica است به عنوان مثال بزرگ چگونه SCF می تواند به ایجاد فرصت های آموزشی است که دانش آموزان را از دوره های راهنمایی و دبیرستان به کالج درجه است. او درک ارزش این کمک ها و منابع که کالج, محصول, تابستان پل و پل به کارشناسی برنامه ها و چگونه هر یک می تواند به او کمک کند رسیدن به اهداف خود.

Yesica یک مثال درخشان از یک SCF فارغ التحصیل و من لذت بردم اشتراک گذاری داستان خود را, اما در حال حاضر اجازه می دهد تا کلمات خود را به این ستون.

“چه خارج از غرفه برای من بیشتر در مورد SCF است که آنها می خواهند چیزی جز به خود را ببینید, دانش آموزان موفق” Yesica گفت. “SCF احساس می کند مانند یک خانه به من و من بسیار خوشحال هستم با همه چیز آنها را برای من انجام داد.”

کارول F. Probstfeld است که رئیس جمهور از کالج ایالتی فلوریدا گاو دریایی-ساراسوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>