ترقی خواهان هشدار بایدن است چیزی جز یک انتخاب مطمئن

“این است که هیچ وقت به یک ریسک است. ما نیاز ما قوی ترین نامزد است. پس بیایید نامزد دموکرات تهمت ترس بیشتر است.”

که جو بایدن پیام به آگهی منتشر شده در ژانویه پیش از آیووا قفقاز و این یک electability استدلال که بایدن ساخته شده است مرکزی را به مجلس پیشنهاد داد.

اما به عنوان رای دهندگان در شش ایالت به رهبری به انتخابات سه شنبه ترقی خواهان و حامیان سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) استدلال کرد که نامزد سابق معاون رئیس جمهور می تواند یک خطر برای حزب دموکرات داده بایدن رای گیری ثبت و سیاست های فعلی موقعیت.

“شما می دانید من می شنوم این چیزی که در مورد جو بایدن بودن” امن نامزد شده است.’ امن برای کسی که پرسید:” فعال محیط زیست و نویسنده نائومی کلاین که تایید ساندرز برای رئیس جمهور گفت: در یک ویدئو دوشنبه منتشر شد. “من می دانم که او می رود به شرکت های بزرگ جمع آوری اعانه و به مردم می گوید که هیچ چیز را تغییر دهید. بنابراین او را به وضوح گفتن آنها که او را امن نامزد برای آنها. چه امن برای فوق العاده غنی است که فوق العاده خطرناک برای هر کس دیگری.”

کلاین اضافه شده که ساندرز’ پشتیبانی برای مدیکر برای همه, سبز جدید ایران و دیگر تحول سیاست را سناتور ورمونت ترین electable 2020 دموکرات.

“سیاست که اصلا وضع موجود را به چالش در حال حاضر فوق العاده خطرناک” گفت: کلاین. “برنی ساندرز تنها نامزد که این سیاست ها به اندازه کافی جسورانه به واقع ما را امن نگه دارید… برنی ساندرز است که یک نامزد مخاطره آمیز علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او در واقع امن ترین نامزد است.”

“جو بایدن امن نیست. امن نیست برای این سیاره است. امن نیست برای سلامتی ما. امن نیست به اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن” کلاین توییتی.

امور جاری ویرایشگر ناتان رابینسون صریح ساندرز حامی نوشت: روز شنبه که بایدن نامزدی می تواند نشان دهنده یک تکرار از سال 2016 که دیدم ظاهرا امن استقرار نامزد هیلاری کلینتون از دست دادن به واقعیت تلویزیون ستاره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رابینسون به دقت پیش بینی کرد در ماه فوریه 2016 مقاله که کلینتون از دست خواهد داد به مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سر-به-سر matchup و ساخته شده در مورد ساندرز به عنوان بیشتر electable نامزد شده است.

در شنبه رابینسون تکرار این مورد با اشاره به بایدن گذشته برای حمایت از امنیت اجتماعی و کاهش آرا به نفع سال 1994 توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) و 2003 تهاجم و دیگر عناصر خود را ضبط.

“این است که بایدن نه ساندرز که می تواند مخاطره آمیز شرط” رابینسون نوشت. “یک ساندرز ریاست جمهوری است که هیچ چیز به ترس اما بایدن نامزدی بدیهی است.”

بایدن است که منجر ساندرز با کمتر از 100 نماینده—670 به 574—عنوان در به روز سه شنبه مقدماتی در آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن است. در مجموع 365 متعهد نمایندگان هستند تا برای grabs شنبه و 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای حفظ نامزدی در اولین رای گیری.

“برنی ساندرز امن انتخاب” نرم افزار-ساندرز گروه مردم برای برنی توییتی شنبه. “امروز روز #VoteForBernie.”

Jeet موبائل lg ملی امور خبرنگار برای ملتاستدلال در یک ستون چهار نامزد بایدن در معرض خطر است نه تنها به دلیل پتانسیل آسیب پذیری در یک انتخابات عمومی matchup با مغلوب ساختن پیشی جستن بلکه به دلیل نحوه سابق معاون رئیس جمهور قول داده است به حکومت باید او برنده انتخابات ریاست جمهوری.

“با توجه به در حال حاضر نرخ بهره پایین به تاخیر انداختن یک اقتصاد جهانی و نیاز به زیرساخت های جدید (هر دو به خاطر خود و همچنین برای آماده شدن برای تغییر آب و هوا) این است که زمان ایده آل برای یک رئیس جمهور که نیست می ترسم به استدلال می کنند برای تغییرات ساختاری و به کینزی,” موبائل lg نوشت. “اما این دقیقا همان رئیس جمهور است که جو بایدن نخواهد بود. او را در حال اجرا یک کسب و کار به عنوان معمول جمهور. با توجه به مشکلات واقعی رو به جهان است که خطرناک خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>