پیشنهاد لایحه ممنوعیت فروش سگ و گربه در مغازه های حیوان خانگی

حدود 170 Samoyeds شناخته شده برای خود را مانند ابر خز و خرس عروسکی-مانند چهره – بودند نشسته اند در سرما شکسته آشیانه با خاک کف. خود را pelts بودند ورقه های سبز رنگ با گل و مدفوع. بسیاری از آنها تا به حال نشده است به درستی اجتماعی و تبدیل شده بود وحشت زده و عصبی و انفرادی.

این Samoyeds قرار شد به طور موقت مسکن و با توجه به معاینه پزشکی رفتاری ارزیابی و مقدار زیادی از عشق و رفتار است. این نوع از کنترل و اصلاح وضعیت کشف شده است از زمان به زمان, و آن را همیشه پایان خوبی برای سگ.

“در مینه سوتا شما گاهی اوقات پیدا کردن میلز با 200, 700, حتی 900 سگ در یک مرکز” بهداشت ، Karla Bigham (D-کلبه گراو) می گوید. Bigham کردم یک زن و شوهر از نجات سگ در خانه و این مسئله شخصی است به او. او و Rep. جورابهای Kotyza-Witthuhn (D-دشت بهشت) در حال تلاش برای قرار دادن توله سگ و زن سبک و جلف کارخانه های تولید از کسب و کار با برخی از قوانین جدید است.

آن را نمی خواهد اولین بار مقننه است و سعی در سرکوب توله سگ میلز با تنظیم پرورش جانبی این عملیات است. این پیشنهاد در مورد این مسئله از طرف دیگر و خواهد یاغی فروش سگ و گربه در مغازه های حیوان خانگی.

“آنچه در این است که به انجام این است که جلوگیری از آن توله سگ و زن سبک و جلف کارخانه های تولید از داشتن یک پایان فروش” Bigham می گوید. امید است که از بین بردن حیوان خانگی فروشگاه فروش کاهش به آسیاب خط پایین در حالی که ارسال بالقوه صاحبان حیوان خانگی به پناهگاه به جای.

Bigham لایحه هنوز اجازه دهید شما می توانید یک بچه گربه در یک چاک و دان ارائه آن بود که ذخیره بود, برای مثال, میزبانی تصویب رویداد با جامعه انسانی است. شما همچنین می تواند هنوز هم خرید خود را طراح French bulldogs, شکار و سگ و مشت احمق corgis از معتبر است. شما فقط می خواهم که به آژانسها و خرید از تولید کننده به طور مستقیم.

تا کنون Bigham می گوید: این لایحه نشده مواجه می شوند هر گونه مخالفت و مقدار زیادی از سازمان امداد و نجات مشتاق به دریافت در هیئت مدیره. سه متحده – مریلند کالیفرنیا و مین – مشابه قوانین محل با توجه به KSTP در حالی که احکام محلی در این کتاب در رزویل Eden Prairie, و, St. Paul.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im