تعقیب از یقه سفید جنایتکاران شیرجه رفتن به پایین تمام وقت

تعقیب از یقه سفید مجرمان توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در سقوط به پایین ترین سطح خود در ماه ژانویه با توجه به مطالعه منتشر شده تنها چند روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام تعهد خود به “حفاظت از مصرف کننده آمریکا” و “تقویت تلاش های ما برای جلوگیری و تحت پیگرد قانونی قرار تقلب.”

تحلیل سه شنبه منتشر شد توسط سیراکیوز دانشگاه معاملاتي سوابق دسترسی تهاتری (TRAC) یافت می شود که وزارت دادگستری تحت پیگرد قانونی قرار فقط 359 یقه سفید مجرمان در ماه ژانویه کاهش 25 درصد از پنج سال پیش. TRAC شده است ضبط داده ها بر روی یقه سفید تعقیب از سال 1986.

“فدرال یقه سفید تعقیب کاهش یافته است از اوج خود از بیش از 1 ، 000 در ماه ژوئن سال 2010 و فوریه 2011” این مطالعه نشان داد. “در طول دولت اوباما در [سال مالی] 2011, آنها به بیش از 10 ، 000. اگر تعقیب ادامه در سرعت یکسان باقی مانده از سال مالی 2020, آنها پیش بینی شده برای سقوط به 5,175—تقریبا نیمی از سطح خود اوباما-دوران اوج.”

دیوید Sklansky سابق دستیار دادستان منطقه و همکاری مدیر استنفورد عدالت کیفری مرکز به نام کاهش “نگران کننده است.”

“این یک نگرانی است که تعقیب فدرال از یقه سفید تقلب کاهش یافته است بنابراین شتاب,” Sklansky گفت MarketWatch. “هنگامی که باراک اوباما دفاتر فایل کمتر از این موارد که شل بعید است به برداشت توسط وکلای منطقه یا دولت دادستان.”

مطالعه در آمد وسط ملی حمایت از مصرف کننده در هفته آغاز شد که در 1 مارس به پایان می رسد و در روز شنبه, مارس 7. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شده این مناسبت با یک بیانیه رسما برای محاکمه “بد بازیگران به دنبال آسیب رساندن و بهره برداری از صادق و زحمتکش مردم از طریق فریب و دیگر نابکار تاکتیک است.”

“این یک ادعای عجیب و غریب, با توجه به اینکه فدرال جرم یقه سفید تعقیب هستند و در تمام زمان کم” واشنگتن پست مقاله نویس کاترین Rampell توییتی در پاسخ به تهمت ،

ماه گذشته به عنوان رویاهای مشترک گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا بخشش به چندین بالا مشخصات یقه سفید مجرمان از جمله “junk bond پادشاه” مایکل Milken و سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich.

“یقه سفید, جنایت در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان بینی هستند نه واقعی جنایات'” MarketWatch نویس پل Brandus نوشت: در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>