اعتراض به کلید در بازداشت های اخیر از ساراسوتا جانباز

SPD هنوز برای دریافت یک شکایت رسمی در مورد May 12, دستگیری

ساراسوتا — نمرات شدت سفید معترضان پیوست Black Lives Matter تجمع بعد از ظهر سه شنبه در حمایت از یک جانباز که بازداشت در ماه گذشته را برانگیخته اتهامات عنوان شده علیه خشونت پلیس. اما ثبت رسمی آن حادثه به شدت در تضاد با اتهامات.

رونالد Davenport, 63, متوقف شد, توسط ماموران با ساراسوتا اداره پلیس در شب مارس 12 برای ساخت غیر قانونی دست چپ به نوبه خود از مرکز خط از دکتر مارتین لوتر کینگ راه رو به مشرق بر روی بزرگراه شمالی 301.

گزارش دستگیری می گوید چیزهای فیزیکی که داونپورت نافرمانی به منظور بازگشت به ماشین خود را. به عنوان یکی از ماموران اقدام به دستبند او را Davenport دور کشیده و دو زخم بر روی زمین قبل از داونپورت تسخیر شد با توجه به گزارش. او به اتهام مقاومت در برابر بازداشت و بدون خشونت است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی که به نام این تجمع اظهار داشت که داونپورت بود “ناودان به زمین قرار داده شده در ببرن و لگد چند بار در قفسه سینه است.” حساب همچنین اظهار داشت که داونپورت در نهایت زخم در اتاق اورژانس بیمارستان با “شکسته دنده ریه آسیب فقرات کمری فشار چند خراش ها در سراسر بدن او را از سر خود را به زانو خود را و متعدد ظهور رگ های خونی در چشم او.”

قبل از این تجمع, SPD صادر شده خود را در حسابداری “به نفع شفافیت و دقیق بررسی پرونده است.” آن منتشر شد که گزارش و عکس و ذکر “تفاوت های قابل توجهی” بین خود و سوابق و اتهامات. در این بیانیه گفت: SPD “برای اولین بار متوجه شدند این حادثه در 6 ژوئن سال 2020 از طریق یک شخص ثالث پلت فرم رسانه های اجتماعی.”

آن را در ادامه می گویند که SPD رئیس برنادت DiPino به نام برای امور داخلی تحقیقات با وجود داشتن هیچ شکایت رسمی برای کار با. هنگامی که آن تماس های تلفنی به Davenport آغاز در ژوئن 6, رفت unreturned SPD اظهار داشت: امور داخلی بازدید محل اقامت خود را قادر به ایجاد تماس و سمت چپ کارت درخواست تماس در ژوئن 12.

داونپورت تشکر جمعیت از 100 یا بیشتر برای حمایت خود را در پارک Bayfront در روز سه شنبه است اما به مصاحبه و یا بحث در مورد جزئیات این پرونده است. او التماس کرد گناه نیست به مقاومت در برابر بازداشت و بدون خشونت است.

در میان کسانی که تبدیل برای Davenport شد ناتاشا Clemons که پسر رادنی میچل به ضرب گلوله کشته شد به مرگ سفید ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان در طول توقف ترافیک در سال 2012. دادگاه پاک نمایندگان از تخلف اما Clemons تمایلی به این باور هر چیزی گفت: با اجرای قانون محلی شهرستان و یا شهر.

Clemons گفت که او همچنان به دنبال عدالت برای پسرش و خاص پلیس در حال پوشش تا حدی از آنچه که اتفاق افتاده است به Davenport.

“همه چیز فقط بدتر از (میچل کشته شد),” Clemons گفت. “آنها همچنان به آزار و اذیت خانواده من و این جامعه است.”

عمل بالا بردن علائم و گفت “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در حال حاضر” “عدالت برای جورج Floyd: درجه 1 برای چوین” و “توقف پلیس ترور” برخی از تظاهرکنندگان که در تسلیم بی قید و شرط مجسمه با شناسایی این حزب برای سوسیالیسم & آزادی است.

تمپا وکیل و فعال حقوق مدنی شان شاو به جمعیت گفت: “این نه فقط سیاه و سفید مردمی — این است که امریکا مشکل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>