پالس قربانی ادی ستمیر به خاطر برگزاری مراسم در تالار شهر

مراسمی به یاد داشته باشید پالس قربانیان برگزار شد در مراحل تالار شهر در روز جمعه. آن را شامل مسئولان شهرستان و دوستان پالس قربانی ادی ستمیر.

ساراسوتا — برجسته مسئولان شهرستان و دوستان از ادی ستمیر جونیور قربانی 2016 پالس کلوپ شبانه کشتار پیوست با هم جمعه در تالار شهر برای مدرج کردن مراسم به یاد محبوب ساراسوتا ،

این مراسم به عمد کاهش می یابد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما جمعیت کمتر از یک دوجین شنیده از شهردار جن Ahearn-کخ رئیس پلیس برنادت DiPino کلیسای ترینیتی MCC شبان تونی alex jones و دانا Twardowski و ستمیر دوست Robb McGovern.

ستمیر, 34, یکی از 49 قربانیان کشته شده توسط یک فرد مسلح در ژوئن 12, 2016 در حالی که با بهره گیری از یک شب در اورلاندو در نبض کلوپ شبانه. پنجاه و سه نفر دیگر زخمی شدند هنگامی که یک مرد وارد باشگاه و اسپری آن را با گلوله.

مک گاورن گفت: او را مفتخر ستمیر به تنهایی اگر او نمی توانست این مراسم در مراحل شهرستان سالن.

“من می دانستم که ادی برای 16 سال” مک گاورن گفت. “من به تماشای او رشد می کنند و ما مشترک بسیاری از زمان های خوب و خاطرات. من به تماشای او به نوبه خود از یک پسر کوچک به یک مرد که مشغول به کار بود در تحقق رویاهای خود را. او انجام برخی از آنها را; او فقط راه گرفته بیش از حد به زودی.”

مک گاورن گفت: ادی دوستان با این حافظه از مرگ او هر روز.

“زمان حرکت می کند و شما شروع به درک بیشتر از چیزهای کوچک و جوک و خاطرات” مک گاورن گفت. “این هفته سخت است. آن را می شود کمی ساده تر اما همیشه در پشت ذهن خود را. شما شنیدن یک ماشین نافرجام و شما فکر می کنم شما از شنیدن یک تفنگ و شما به طور خودکار گرفته شده برای این روز است.”

DiPino به حضار گفت: “زمانی که من فکر می کنم در چهار سال پیش و من فکر می کنم در مورد نفرت است که می تواند کسی را به انجام آنچه آنها در آن شب آن باعث می شود من انقباض غیر ارادی ماهیچه. نفرت هیچ جایی در اینجا در ساراسوتا هیچ جایی در اورلاندو در فلوریدا و هیچ جایی در کشور ما. وجود دارد هیچ جایی برای نفرت در جهان ما است.”

این مراسم به پایان رسید با انتشار چهار کبوترها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>