صاحب نظران از بند باز کردن خشم خود را به عنوان ساندرز’ قفسه بالا برنده

به یاد داشته باشید زمانی که برنده نیوهمپشایر سوم-جای دان ctq (FAIR.org, 2/14/20)?

“برنی ساندرز ممکن است برای اولین بار در نیوهمپشایر اما ctq برنده” بلومبرگ (2/12/20) اعلام کرد (رسانه ها شرکت نمی میلیاردر به نامزد که صاحب آن). “من تقریبا استدلال می کنند که یک سوم پایان محل برای امی خواهد بود قوی تر و مهم تر از اول پایان محل برای برنی” MSNBC مفسر آدرین Elrod (2/11/20) تأکید کرد.

که چگونه آن کار می کرد البته; پس از 14 فوریه برنی ساندرز رفته از 4 نقطه منجر به 12 نقطه سرب بیش از نزدیکترین رقیب جو بایدن در رای گیری ملی به طور متوسط در حالی که Klobuchar همچنان در مکان پنجم. در نوادا قفقاز برگزار شد مارس 22, Sanders کردم دو بار به عنوان بسیاری از نهایی آرا به عنوان شماره 2 بایدن که ساندرز شد انتهایی در نظرسنجی که به تازگی به عنوان ده روز قبل.

Nevada Entrance Polls

با توجه به نوادا ورودی سنجی برنی ساندرز و جو بایدن تنها نامزد برای پیروزی در هر نمونه با 6 درصد و یا بیشتر است.

انجمن کنکور سنجی یافت سناتور ورمونت بالا بود انتخاب هر دو مردان و زنان سفید پوستان و لاتین (هر چند نه آفریقایی-آمریکایی که در آن او دوم به بایدن) همه گروه های سنی به جز کسانی که 65 ساله و مسن تر و دموکرات و مستقل اتحادیه خانوار و غیر اتحادیه خانواده ها و کسانی که با و بدون مدرک دانشگاهی. او تا به حال بیشترین حمایت در میان کسانی که به عنوان “بسیار لیبرال” و “تا حدودی لیبرال” و بایدن در میان کسانی که با برچسب “متوسط یا محافظه کار است.”

بنابراین در حالی که هنوز هم وجود دارد برخی از پوشش است که ممکن است در گیر می شود انکار مرحله مورد ساندرز—”نوادا قفقاز پیروزی را برنی ساندرز ضعیف مقابل دونده” (Washington Examiner, 2/18/20; MSN, 2/18/20) بود که در اواخر ورود در این نوع—برای اکثر شرکت های بزرگ رسانه ای را نقل مکان کرد به مرحله بعدی هایی است که خشم.

MSNBC‘s کریس ماتیوز (2/22/20) به شدت نسبت ساندرز’ پیروزی در نوادا به تهاجم نازی ها در فرانسه:

من خواندن در شب گذشته در مورد سقوط فرانسه در سال 1940. و به طور کلی رینو-تماس تا چرچیل و می گوید: “آن را بیش از.” و چرچیل می گوید: “چگونه می تواند باشد ؟ تو بزرگترین ارتش در اروپا است. چگونه می توانید آن را بیش از؟” او گفت: “آن را بیش از.”

(ساندرز مدیر ارتباطات مایک کسکا پاسخ داد: “هرگز فکر نمی کردم بخشی از کار من خواهد بود شفاعت با یک شبکه خبری ملی برای جلوگیری از تشبیه کمپین یک یهودی نامزد انتخابات ریاست جمهوری که خانواده اش محو شد توسط نازی ها به رایش سوم. اما در اینجا ما هستند.”)

James Carville

James Carville در MSNBC (2/22/20) در مقایسه با این ایده که شما می توانید برنده انتخابات افزایش مشارکت به انکار آب و هوا.

سابق بیل کلینتون مشاور James Carville در MSNBC (2/22/20) مسخره ایده از پیروزی در انتخابات با افزایش میزان مشارکت:

کل تئوری است که با گسترش رای دهندگان افزایش مشارکت شما می تواند برنده انتخابات است معادل آب و هوا منکر…. مردم می گویند که آنها به عنوان احمق به یک دانشمند علوم سیاسی به عنوان یک آب و هوا و منکر است به یک جوی دانشمند.

واقعی یک دانشمند علوم سیاسی ممکن است اشاره می کنند که مردم در انتخابات متنوع بیش از پنج انتخابات ریاست جمهوری از یک کم از 50.3 درصد در سال 2000 به بالا از 58.2 درصد در سال 2008—تفاوت از 25 میلیون رای به مراتب بیشتر از رای مردمی حاشیه حتی در یک لغزش نسبی مانند سال 2008. هنوز مهلت: کاخ سفید میزبان Nicolle والاس تحت تاثیر قرار گرفته بود: “شما توصیف آنچه برای تلفن های موبایل زیادی مانند خودکشی سیاسی” او پاسخ داد. “من فکر می کنم ما نیاز به یک روانشناس به درک آن است.”

“من پیدا کردن آن جالب است که نژادپرستانه لیبرال سفیده به نظر می رسد به آنها را دوست دارم برخی از برنی ساندرز همواره” MSNBC نویسندگان جیسون جانسون اعلام کرد در Sirius FM‘s کارن شکارچی نشان می دهد (2/19/20).

مرد مراقبت هیچ چیز برای تقاطع. و برای من مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم از جزیره Misfit دختران سیاه و سفید است که شما پرتاب در خارج وجود دارد برای دفاع از شما به طور منظم.

WaPo: How Donald Trump and Bernie Sanders both reject the reality of climate change

به واشنگتن پست‘s Fred Hiatt (2/23/20) متهم برنی ساندرز از “مطلق unseriousness” تغییر آب و هوا از آنجا که نفت و مدیر عامل شرکت نمی مانند آب و هوا خود را برنامه ریزی.

Fred Hiatt, سرمقاله, صفحه سردبیر واشنگتن پست (2/23/20) و به دنبال آن خسته استعاره از معادل ساندرز به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—در این مورد چون “هر دو رد از تغییر آب و هوا.” مغلوب ساختن پیشی جستن می کند البته با رد این واقعیت تغییر آب و هوا در حالی که ساندرز است که خود را در آینه تصویر در “مطلق unseriousness” با “فانتزی افراط گرایی” از آب و هوا خود را برنامه ریزی—چون برای مثال او می بان fracking. Name cannot be blank تنها منبع خود را برای نقد ساندرز’ آب و هوا برنامه فوق العاده به اندازه کافی است که یک شرکت نفت مدیر عامل—که ارائه مروارید حکمت مانند: “تغییر نمی خواهد آمد از تغییر منبع تامین…. شما باید به کاهش تقاضا است.”

نه به outdone صفحات اخبار از واشنگتن پست (2/22/20) هشدار داد که یک ساندرز نامزدی “می تواند باریک این حزب در حال حاضر باریک امیدوار تصرف سنا اکثریت و سوخت هستهای رویاهای بازپس خانه.” مقاله ارائه انواع خطوط حمله است که ممکن است منحرف کردن ساندرز تهدید از جمله این ادعا که “ساندرز تا به حال بدترین ایستاده در برابر تهمت در میان کالج تحصیل سفید زنان پيامبر (نادرست) ادعا می کنند که او “است که پیشنهاد را به دور از بهداشت و درمان از 180 میلیون نفر” و ادعای اینکه “برنی ساندرز است که یک سوسیالیست است که با پشتیبانی سازمان ملل متحد امریکایی, برنامه های دولت است که صرف تریلیون ها دلار منجر به افزایش مالیات ها و از بین بردن راه ما از زندگی است.”

به مشتری جلب کردن اثر این حملات مایک DeBonis و مایکل شرر نادرست گزارش داد که “سناتور ورمونت نشده است در معرض منفی تبلیغات پرداخت می شود تلاش است.” در واقع در آیووا و نوادا مبارزه-متفقین فوق العاده PAC دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل به سر برد و در مجموع 1.4 میلیون دلار در تبلیغات منفی با هدف قرار دادن ساندرز—تمرکز بر انتقاد از اسرائیل اما در سوسیالیسم و مسائل مربوط به سلامت (New York Times, 1/28/20). (مقایسه Klobuchar صرف در مجموع 2.5 میلیون دلار تبلیغات در این کشورها.)

NYT: Bernie Sanders, the Teflon Candidate, Faces Sudden New Tests

به نیویورک تایمز (2/22/20) منتشر شده دیگر در یک خط طولانی از حملات برنی ساندرز که اصرار دارند که او هرگز حمله شده است.

به نیویورک تایمز (2/22/20) نیز گذاشته مناجات خطوط حمله در برابر ساندرز:

در اوایل سال وجود دارد تفسیر خود را در روابط جنسیتی شامل تجاوز به عنف, فانتزی, حمایت خود را از Sandinistas و ماه عسل خود را در اتحاد جماهیر شوروی.

هنگامی که او وارد کنگره شد رای برای محافظت از تولید کنندگان اسلحه و تعهد به باقی مانده غیر متعهد به حزب دموکرات و راز برنامه ای برای کوه 2012 چالش اصلی در برابر رئیس جمهور اوباما.

و اخیرا: اف بی آی تحقیقات خود را به خانواده حمله قلبی مقاومت به جزئیات هزینه های خود را امضا سیاست پیشنهاد “مدیکر برای همه است.”

آن چه را تبدیل به یک علامت تجاری از مقالات حمله ساندرز در این مقاله ادعا شده است که وجود دارد هیچ چنین حملاتی: “او نه رو همین بررسی و موشکافی است که دیگر جلو دونده مواجه شده اند,” خبرنگار لیزا Lerer ادعا به نقل از رئیس بزرگ چادر پروژه دیگر تاریک پول گروه در حال اجرا تبلیغات علیه Sanders. واقعیت این است که ساندرز شده است بارها و بارها مورد حمله قرار توسط رقبا و توسط شرکت های بزرگ رسانه ای—رفتن به 2016 نژاد (FAIR.org, 5/25/16) و در ادامه از طریق به زمان نژاد (New Republic, 1/28/20). به یاد داشته باشید واشنگتن پست‘s 16 منفی داستان در مورد ساندرز در 16 ساعت ؟

با توجه به جو لاکهارت سابق مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور کلینتون و اخیرا یک شرکت مشاور ارتباطات مشتریان که شامل Microsoft, VerizonPfizer دولت عربستان سعودی و آمریکا مخابرات ارتباط آنچه مورد نیاز هستند و بیشتر این حملات در ساندرز و عاجلانه. در نظر قطعه برای سی ان ان (2/22/20), لاکهارت اصرار داشت:

بلومبرگ نیاز به استفاده از آینده 400 میلیون دلار در هزینه تبلیغات برای حمله به ساندرز در خود نقاط ضعف احتمالی در انتخابات و برجسته چه حد چپ در مبارزات انتخاباتی خود را است. ضربه او در گذشته خود را ضبط اسلحه است که باید…. ساندرز’ ستایش از اتحاد جماهیر شوروی حمایت رژیم رسیده است برای حمله سیاسی تبلیغات.

CNN: Bloomberg needs to take down Sanders -- immediately

جو لاکهارت (ایسنا, 2/22/20) خواستار بلومبرگ به تحقق بخشیدن به که خود را “دشمن است نه مغلوب ساختن پیشی جستن. این سناتور. برنی ساندرز.”

لاکهارت باز است در مورد بلومبرگ داشتن تنها یک پول-استراتژی مبتنی بر: “با عملکرد فاجعه بار در لاس وگاس بحث به نظر می رسد او نمی تواند ساخت هر آلی حرکت در این مسابقه است. او را به آن را خرید.” بلومبرگ به نوبه خود روشن ساخته است که طرح خود را نه برای به دست آوردن نامزدی با اخذ بیشترین آرا را در انتخابات مقدماتی حزب اما به انکار ساندرز اکثریت نمایندگان و سپس تبدیل به انتخاب کنوانسیون با کمک غیرمنتخب superdelegates. به عنوان سیاسی (2/20/20) گزارش شده است:

مایک بلومبرگ بخش خصوصی لابی حزب دموکرات مسئولان و خیرین متفقین با وزش مخالفان به تلنگر وفاداری خود را به او — و بلوک برنی ساندرز — در صورت میانجیگری ملی کنوانسیون.

در حال حاضر چشم انداز به تازگی جمهوریخواه میلیاردر راه اندازی یک سوخته-زمین حمله حزب محبوب ترین سیاستمدار به خرید نامزدی به نظر می رسد مانند یک دستور برای انتخابات فاجعه—امیدوار کننده نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات اما یک جمهوری خواه پس از خانه و در یک رفت و برگشت از statehouses که اطمینان حاصل شود gerrymandered ایران سلطه سیاست حداقل از طریق 2030. این است که به اندازه کافی برای منصرف کردن دموکراتیک استقرار از پس چنین مسیر ؟

وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی است که برخی از شرکت های بزرگ دموکرات ها ممکن است دیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی حداقل به قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای یک ساندرز شکست. “من فکر می کنم من ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به رای برنی از برای مغلوب ساختن پیشی جستن” سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein یک حامی از هیلاری کلینتون و یک بازدید کننده مکرر به اوباما در کاخ سفید گفت: بار مالی (2/21/20). “حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت اقتصاد” گفت: این میلیاردر که می خواهد به عنوان “به خوبی به انجام” به جای غنی است.

و MSNBC‘s متیوز (2/22/20) با اشاره به پوشش نقره ای برای شرکت های بزرگ حزب دموکرات در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات. “می خواهم بدانم اگر دموکرات میانه رو می خواهید برنی ساندرز به رئيس جمهور ؟” او گفت:. “آیا آنها می خواهند برنی به بیش از حزب دموکرات در ابد? شاید آنها ترجیح می دهند که منتظر چهار سال و قرار دادن در یک دموکرات است که آنها می خواهم.”

ترجمه: پس از چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رای دهندگان را حل و فصل برای هر کسی که تهمت مانند حزب نخبگان فکر می کنم آنها باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de